اخباراخبار اجتماعیاخبار فرهنگی هنری

احضار آرمین ۲afm به دادگاه + عکس

4.5/5 - (2 امتیاز)

احضار آرمین 2afm به دادگاه + عکس

احضار آرمین 2afm به دادگاه + عکس
احضار آرمین 2afm به دادگاه + عکس

پس از جنجال های خبر دستگیری امیر تتلو دومین خواننده زیر زمینی هم به دادگاه احضار شد.آرمین زارعی معروف به آرمین 2afmخواننده زیر زمینی به دادگاه فرهنگ و رسانه احضار شد.

آرمین زارعی معروف به آرمین 2afm خواننده زیر زمینی که مدت ها از تلاش برای گرفتن مجوز گفته بود و بارها از مجوز گرفتن آهنگ هایش خبر داده میشد این بار از احضار به دادگاه فرهنگ و رسانه خبر داد .

این دومین خواننده زیرزمینی است که طی یک ماه گذشته به دادگاه فرهنگ و رسانه فراخوانده می شود. امیر تتلو ماه گذشته به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شد که با عدم حضورش توسط نیروی انتظامی بازداشت و هم اکنون در زندان به سر می برد. اما واکنش آرمین زارعی به احضارش به دادگاه بسیار متفاوت از دیگر خواننده زیر زمینی یعنی امیر تتلوست.

اینگونه که پیداست آرمین زارعی قصد دارد تا برخلاف امیر تتلو و جنجال هایی که درست کرد ، با این احضار برخورد کند .

آرمین 2afm با انتشار عکس ترازوی عدالت از احضار خود خبر داده و احضارش را به پای کوتاهی و اشتباه و کم تجربگی خود گذاشته و برخورد قوه قضاییه با وی را در کمال احترام اعلام کرده و از بازپرس قاسم زاده و دستگاه قضایی تشکر کرده است .

احضار آرمین 2afm به دادگاه + عکس
احضار آرمین 2afm به دادگاه + عکس

آرمین 2afm با انتشار عکس بالا نوشت:

هر کسی از ظن خود شد یار من !

با عرض سلام و احترام حضور همه عزیزان، به دلیل علاقه مندیم به هنر در طول این سالها در این عرصه فعالیت میکنم و شما بنده حقیر رو همیشه مورد لطف و محبتتون قراردادید که ممنون و دست بوستون هستم ، اما منم مثل همه عزیزانی که به دلیل کوتاهی یا عدم توجه یا کم تجربه گی دچار اشکال یا اشتباهاتی شدم که نه به خواست خودم بلکه با دست افرادی که به ظاهر دوست نما که در طول این سالها در مسیر زندگیم قرار گرفتند و با بی دقتی و از روی دوست داشتن در بعضی از مسائل حاشیه ای برام درست کردند ، باتوجه به ابلاغیه از سوی مراجع محترم قضایی ساعاتی پیش به شعبه دوم بازپرسی ویژه فرهنگ و رسانه حضور پیدا کردم که سرور ارجمند جناب آقای قاسم زاده بازپرس محترم محبت فرموند و اجازه دادن که از خودم دفاع کنم ، می خوام از همین طریق از دستگاه محترم قضایی و امنیتی کشورم و همچنین همه عزیزان و سرورانی که نگاه پدرانه نسبت به این حقیر داشتند و برخوردی محترمانه داشتند کمال تشکر و قدردانی کنم و امیدوارم لایق این بزرگواریشون باشم ، ارادتمند ( آرمین زارعی )

 

 

کد آهنگ پیشواز همراه اول آرمین ۲afm و کسب مجوز !!! + عکس

فیلم تماس تلفنی امیر تتلو از زندان اوین ۱۷ شهریور ۹۵+دانلود فیلم

عکس های جنجالی از قرآن خواندن طرفداران تتلو برای آزادی او+عکس

جزئیات ودلیل دستگیری امیر تتلو !!!+عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا