مد و زیباییزیبایی صورت و ناخن

کوچک کردن لب به وسیله عمل جراحی

4/5 - (4 امتیاز)
[ type=”blue”]برخی از مردم در پی کوچک کردن لب به وسیله عمل جراحی هستند. این اشخاص دچار مشکل برجستگی بیش از حد لب (که مادرزادی اتفاق می افتد) و یا نامتقارن بودن اندازه لبها هستند که ممکن است چهره ناخوشایندی را برای فرد به وجود آورد. این افراد می توانند با عمل جراحی صورتی هماهنگ و زیبا داشته باشند.

کوچک کردن لب
کوچک کردن لب

چه افرادی شرایط کوچک کردن لب ها را دارند 

افراد مناسب برای این نوع جراحی کسانی هستند که به طور طبیعی و مادرزادی لب های بزرگ و نامتقارنی دارند به گونه ای که با بقیه ی اجزای صورت هماهنگی ندارند. البته می توان این جراحی را برای کسانی که لب های خود را بزرگ کرده اند و از نتیجه آن ناراضی هستند نیز انجام داد. علاوه بر تمامی این موارد بیمارانی که قصد انجام این جراحی را دارند باید از نظر سلامتی در سطح مناسبی باشند و همچنین یک ماه قبل و بعد از این عمل سیگار نکشند.

 

کوچک کردن لب
کوچک کردن لب

[ type=”red”]برجسته کردن لبها با دارچین ،لایه برداری لبها ،اصول آرایش لب ،آموزش کشیدن خط لب

نوشته های مشابه

عمل کوچک کردن لب ها

بیشتر افراد می توانند این عمل جراحی را تحت یک بی حسی موضعی و در محل دی کلینیک ها انجام دهند. برای انجام این جراحی ابتدا پزشک یک برش افقی را درون لب ایجاد خواهد کرد، از طریق همین شکاف بافت ها و چربی های اضافه خارج خواهد شد و در نهایت محل شکاف با بخیه دوخته می شود. پیشنهاد می شود این جراحی بر روی هر دو لب بالایی و پایینی انجام بگیرد تا نتیجه ظاهری متقارن و زیبا باشد.

کوچک کردن لب
کوچک کردن لب

عوارض جراحی کوچک کردن لب ها

هر بیماری که می خواهد تحت این عمل قرار بگیرد باید بداند که برخی خطرات و ریسک های مرتبط با عوارض جانبی در این جراحی وجود خواهد داشت. از عوارض جانبی این عمل می توان به درد ، تورم ، کبودی و قرمزی در محل انجام عمل اشاره کرد. البته تمامی این عوارض جانبی معمولا با گذشت چندین روز از جراحی از بین خواهند رفت.

عوارضی مانند ایجاد عفونت از درصد بسیار پایینی برخوردار می باشد .

 

کوچک کردن لب
کوچک کردن لب

زمان بهبودی بعد از جراحی کوچک کردن لب ها 

اگرچه این جراحی نیز مانند تمام جراحی های زیبایی دیگر عوارضی را بعد از عمل به همراه خواهد داشت اما مشکلات بعد از این عمل نسبت به دیگر جراحی های زیبایی مانند لیفت و بلفارو بسیار کم بوده و سریعا با گذشت چند روز از بین خواهند رفت. پیشنهاد می شود بیمار چند روز بعد از عمل را از داروهای مسکن استفاده کند و برای جلوگیری از تورم و التهاب کیسه ی یخ بر روی لب های خود بگذارد. در بسیاری از موارد نیز پزشک از نخ های بخیه جذب شونده استفاده می کند تا نیازی به کشیدن بخیه ها نباشد. معمولا نتیجه ی اصلی و واقعی این عمل با گذشت ۲ تا ۳ ماه خود را نشان خواهد داد.

گروه مد و زیبایی نماگرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا