اخبار حوادث

تجاوزگروهی به پسر ۱۷ساله ایرانی !!! + عکس

3.1/5 - (13 امتیاز)

تجاوزگروهی به پسر 17ساله ایرانی !!! + عکس

تجاوزگروهی به پسر 17ساله ایرانی !!! + عکس
تجاوزگروهی به پسر 17ساله ایرانی !!! + عکس

پسر نوجوان ایرانی 17ساله که پناهجوی آلمان شده بود توسط 17 افغانی مورد تجاوز گروهی قرار گرفت در ادامه جزئیات مربوط به این خبر متاثر کننده را دنبال کنید.

تجاوز گروهی به پسر ایرانی توسط 17 افغانی صورت گرفته است که پلیس آلمان توانسته است افغانی های متجاوز به پسر ایرانی را دستگیر کند .

تجاوز 17 افغانی به پسر ایرانی بارها صورت گرفته است و پسر ایرانی که پناهجوی کشور آلمان شده بوده است بارها و بارها توسط این 17 مرد افغانستان مورد تجاوز قرار گرفته است .

پسر ایرانی 17 ساله بوده و خود پناهجوی کشور آلمان است و نامی از وی منتشر نشده است .

بنا به اعلام دادستانی و پلیس در عملیات دستگیری متهمان حدود سی مامور انتظامی اقامتگاه‌های پناهجویان در شهرهای ناگولد و ویلدبرگ و اتاق‌های ۱۰ پناهجوی افغان در جنوب شرقی اشتوتگارت را تفتیش کردند. بنا به اعلام دادستانی توبینگن، قربانی یک پسر نوجوان ۱۷ ساله ایرانی است.

چالش تخلفات جنسی و جرایم ناموسی در ماه‌های گذشته در آلمان بسیار خبرساز و جنجالی شده است. همزمان با بازداشت پناهجویان افغان در ایالت بادن وورتنبرگ، یک دادگاه در شهر بن (واقع در غرب آلمان) یک پناهنده سوری را به جرم تلاش برای به قتل رساندن سه فرزندش،‌ به ۱۵ سال زندان محکوم کرد. این مرد سه فرزندش را از پنجره ساختمان محل زندگی به بیرون پرتاب کرده است. دو کودک این مرد بر اثر عمل جنون‌آمیز پدرشان به شدت آسیب دیده اند. در حکم دادگاه آمده است که این مرد تصمیم داشته همسرش را هم به دلیل لکه‌دار کردن ناموسش، مجازات کند.

 

تجاوز به دختر ۹ساله توسط ۴مرد !! + عکس

رسوایی جنسی شبکه ی ماهواره ای !!! + تجاوز

تجاوز خواننده مشهور سعد لمجرد به دختر۲۰ساله!!+عکس

افشاگری بازیگر سرشناس زن درباره ی تجاوز به وی توسط تهیه کننده معروف هالیوود!!+عکس

تجاوز به کیم کارداشیان و گروگانگیری وی!!!+ عکس

تجاوز به دختر۱۴ساله توسط سه مرد!!

تجاوز بازیکنان فوتبال به زن جوان درهتل!!+عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا