سرگرمیمعما و تست هوش

معمای تفکر برانگیز معلم و دانش آموز برای تیز هوش ها + جواب

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.
[ type=”blue”] معمای تفکر برانگیز معلم و دانش آموز : با توجه به داده های مساله   آیا می توانید بگویید چه هماهنگی بین دانش آموزان و معلم انجام گرفته است؟

 

مغز انسان ها همانند دیگر عضلات بدن نیازمند ورزش می باشد، چرا که با ورزش دادن آن از بسیاری مشکلات مربوط به مغز همچون زوال عقل و مهم ترین آن که آلزایمر می باشد، جلوگیری خواهد شد و مغز را در جهت صحیح می توان تقویت نمود. پس خودتون رو برای به چالش کشیدن مغز و ورزش دادن آن آماده کنید.

 

معمای تفکر برانگیز معلم و دانش آموز برای تیز هوش ها + جواب
معمای تفکر برانگیز معلم و دانش آموز برای تیز هوش ها + جواب

 

 

در مدرسه ی علم جویان یک بازرس قصد دارد سطح کلاس ها را ارزیابی کن. این بازرس می تواند هر سئوالی با هر درجه از سختی یا آسانی، که مرتبط با درس و مفاهیم مندرج در کتاب هایشان، بپرسد.

تنها گزینه ای که در اختیار معلم کلاس است، این است که او مشخص می کند چه کسی پاسخ دهد.
در یکی از کلاسها، یکی از معلمان باهوش ترفندی را به کار می برد و با هماهنگی قبلی با دانش آموزان کلاسش، بهترین نمود را در برابر بازرس از آن کلاس ارائه می نماید و عنوان کلاس نمونه را به خودش اختصاص می دهد

. آیا می توانید حدس بزنید چه هماهنگی بین دانش آموزان و معلم انجام گرفته است؟

 

 

 

جواب معما در انتهای همین مطلب وجود دارد ولی سعی کنید قبل از دیدن جواب، خودتان فکر کنید و استدلال خود را در بخش نظرات برای ما بنویسید.!!!!!!!!!!!!1

 

 

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

پاسخ معمای تفکر برانگیز معلم و دانش آموز 

 

معلم و دانش آموزان قرار می گذارند هر سوالی که بازرس پرسید، همه دستشان را برای جواب دادن، بالا ببرند، البته با رعایت اینکه کسانی که جواب را می دانند، دست چپشان را بالا ببرند و کسانی که پاسخ را نمی دانند، دست راستشان را.
به این ترتیب هم به نظر می رسد که همه کلاس جواب را می دانند و سطح کلاس بالاست! و هم معلم با خیالی آسوده می تواند از بین کسانی که واقعا جواب را می دانند، یکی را انتخاب کند.

 

 گرد آوری و تنظیم : بخش سرگرمی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا