مد و زیباییزیبایی صورت و ناخن

عمل جراحی زیبایی غنچه کردن لب چیست؟

4/5 - (3 امتیاز)
[ type=”blue”]یکی دیگر از عمل های زیبایی،عمل زیبایی غنچه کردن لب است. این عمل جراحی به تازگی در دنیا باب شده که مورد استقبال نیز قرار گرفته است.   ما در این مطلب به این عمل زیبایی می پردازیم.

عمل زیبایی غنچه کردن لب
عمل زیبایی غنچه کردن لب

 

 غنچه کردن لب ها 

به تازگی یک عمل زیبایی مد شده است که مربوط به غنچه شدن لب ها می باشد در این عمل زیبایی که بسیار هم طرفدار دارد. این عمل برای زیبای لب ها صورت می گیرد که در دنیا بسیار متداول شده است در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویر عمل جراحی زیبایی غنچه کردن لب ها رامشاهده کنید.

 

نوشته های مشابه
عمل زیبایی غنچه کردن لب
عمل زیبایی غنچه کردن لب
[ type=”red”]بیشتر بدانید :آموزش کشیدن خط لب،رنگ رژلب سال 98 ،اصول آرایش لب ،عمل زیبایی کوچک کردن لب

عمل زیبایی غنچه کردن لب ها

در عمل غنچه کردن لبها مطابق شکل قسمت های علامت گذاری شده به طرف گوشه لب را بریده و کمی از بافت لب را خارج کرده و سپس قسمت بریده شده را بخیه می کنند و لب را بصورت غنچه در می آورند. طول درمان این عمل به 2 تا 3 ماه می رسد. عوارضی همچون ،ورم لبها،درد، کبودی و قرمزی را به همراه دارد .در بسیاری از موارد پزشکان از نخ بخیه جذب شونده استفاده می کنند تا نیازی به کشیدن بخیه نباشد.

[ type=”green”]ما در نماگرد این عمل های زیبایی را توصیه نمی کنیم و یشتر جنبه اطلاعات عمومی آن را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. دوست دارم چهره ام نقاشی خداوند باشد نه کاردستی جراحان 

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا