اخباراخبار فرهنگی هنری

افشای هزینه ی ساخت وتهیه سریال شهرزاد!!+عکس

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

افشای هزینه ی ساخت وتهیه سریال شهرزاد!!+عکس

افشای هزینه ی ساخت وتهیه سریال شهرزاد!!+عکس
افشای هزینه ی ساخت وتهیه سریال شهرزاد!!+عکس

هزینه ی ساخت وتهیه ی سریال شهرزاد 1 لورفت در ادامه گفته های یکی از عوامل این سریال را مطالعه کنید.

در سریال شهرزاد ۲ حضور ندارم و علاقه دارم به‌ جای آن مجموعه‌ ای را بسازم که از صفر تا صد آن را کاملاً مدیریت کنم.

محمدهادی رضوی با اعلام این مطلب گفت: علاقه دارم در انتخاب همه عوامل از پشت صحنه تا جلوی دوربین دخیل باشم و حتی انتخاب فیلمنامه و دیالوگ‌ ها برای من بسیار مهم است. همچنین یکسری مسائل مانند حجاب و نشان دادن نقش نیروهای متدین در اتفاقات گوناگون برایم اهمیت زیادی دارد.

رضوی افزود: در قسمت اول سریال شهرزاد قرارداد سرمایه‌ گذاری را امضا کرده بودم و یکی از بندهای این قرارداد این بود که در فیلمنامه حق دخالت ندارم ولی برای شهرزاد ۲ این بند را قبول نکردم زیرا معتقدم نمی‌توانم به عنوان یک فعال اقتصادی در سینما حضور داشته باشم و دم از اقتصاد فرهنگی بزنم اما در روند ساخت و فیلمنامه و دیالوگ‌ ها هیچ نقشی نداشته باشم.

وی با اشاره به نمایش تصویری که حسین شریعتمداری (مدیرمسئول کیهان) در بخشی از قسمت اول سریال شهرزاد از این مجموعه ارایه داده بود؛ گفت: این مسئله مرا ناراحت و غافلگیر کرد. واکنش‌ هایی که این مسئله به وجود آورد را اصلاً نپسندیدم و علی‌ رغم آنکه از این مسئله ناراحت بودم و پاسخ‌ هایی که به من داده شد قانع‌ کننده نبود ولی بازهم حمایت خودم را ادامه دادم.

رضوی افزود: نمی‌ توانم در کاری یا فیلمی سرمایه‌ گذاری کنم که اعتقادی به آن نداشته باشم یا خلاف اعتقادات من باشد. اگر به دنبال کسب منافع اقتصادی بودم قطعاً‌ در جاهای دیگری امکان سرمایه‌ گذاری وجود داشت اما وقتی در یک کار فرهنگی سرمایه‌ گذاری می‌ کنم باید به آن کار اعتقاد داشته باشم و نمی‌ توانم راهنمای چپ بزنم و به راست بپیچم.

افشای هزینه ی ساخت وتهیه سریال شهرزاد!!+عکس
افشای هزینه ی ساخت وتهیه سریال شهرزاد!!+عکس

وی با اشاره به اینکه مثبت‌ترین بخش سریال شهرزاد این بود که مردم با طیب خاطر چهار هزار تومان پرداخت می‌ کردند و هر قسمت از سریال را می‌ خریدند؛ گفت: اینگونه درآمد بسیار زیباست و هیچ رانتی در آن نیست و باید همین‌ جا از آقای سعید ملکان تشکر کنم که در بحث مالی سریال شهرزاد و روند تولید آن کاملاً شفاف عمل کرد.

رضوی ادامه داد: دومین مسئله این بود که سرمایه‌ گذاری در سریال شهرزاد یک امر مشارکتی بود. در چنین کارهایی باید شریک دیگر کار نیز تمایل به ادامه همکاری داشته باشد و وقتی این تمایل وجود ندارد؛ نمی‌ توان به زور همکاری کرد.

وی با اشاره به اینکه در قسمت اول سریال شهرزاد ۵۰ درصد سرمایه این سریال را تامین کرده است؛ گفت: هزینه ساخت این سریال ۱۲ میلیارد تومان بود که ۵۰ درصد توسط من یعنی شش میلیارد تومان و ۵۰ درصد توسط محمد امامی تامین شد. البته فروش سریال و درآمدزایی آن خوب بوده است اما باید برای مشخص کردن رقم میزان سود جزئیات کاملاً بررسی شود.

رضوی افزود: سریال شهرزاد نشان داد اگر کار خوب ساخته شود مردم قطعاً از آن استقبال می‌ کنند و سریال شهرزاد به دلیل همین استقبال به قسمت دوم رسید چون قسمت اول آن سودآور بود.

وی افزود: مدت‌ها بود که مشخص شده بود من در قسمت دوم سریال شهرزاد حضور ندارم اما برای آنکه خدایی نکرده سوءتعبیری به وجو د نیاید یا مشکلاتی برای قسمت دوم سریال شهرزاد ایجاد نشود؛ این مسئله را اعلام نکردم.

رضوی با آرزوی موفقیت برای سازندگان قسمت دوم سریال شهرزاد گفت: در روند ساخت قسمت دوم این سریال حضور ندارم و علاقه دارم کار جدیدی را شروع کنم که مدیریت صفر تا صد آن کاملاً در دست خود من باشد و می‌خواهم کاری بسازم که عقاید خود را نیز در آن کار بیان کنم و اگر پولی برای اثری می‌ دهم باید بدانم در چه راهی خرج می‌شود و نظر خود را نیز بیان کنم.

وی درباره سایر فعالیت‌ های خود گفت: در حال بررسی یک فیلمنامه و همکاری با بهرام توکلی برای ساخت یک فیلم جدید هستیم.

منبع: ایلنا

 

پیوستن رضا کیانیان به فصل دوم سریال شهرزاد!!+عکس

علت بازداشت سید محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد!!+عکس

رویا نونهالی درفصل دوم سریال شهرزاد درنقش دکترمهربان بانو!!!!+عکس

عکس بی آرایش ترانه علیدوستی بازیگر نقش شهرزاد

عکس سوتی شرعی در قسمت ۲۶ سریال شهرزاد

حضور فاطمه معتمدآریا در فصل دوم شهرزاد لو رفت + عکس

توهین وتهمت غیراخلاقی هفته نامه یالثارات به شهرزاد وقباد وفرهاد!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا