تکنولوژی

دانلود فیلم مهماندارن زن بی حجاب ایرفرانس در ایران

4/5 - (4 امتیاز)

دانلود فیلم مهماندارن زن بی حجاب ایرفرانس در ایران

دانلود فیلم مهماندارن زن بی حجاب ایرفرانس در ایران
دانلود فیلم مهماندارن زن بی حجاب ایرفرانس در ایران

مهماندارن زن بی حجاب

دانلود فیلم مهمانداران زن بی حجاب ایرفرانس در ایران که شرکت هواپیمایی فرانسوی ایر فرانس به پوشش حجاب مهمانداران زن خود در ایران اعتراض کرده اند.

به نقل از خبرگزاری آسوشیتد پرس، شرکت هواپیمایی ایر فرانس روز دوشنبه اعلام کرد به مهمانداران زن این خط هوایی اجازه دهد که در صورت عدم تمایل، از حضور در پروازهای به مقصد ایران به دلیل اجبار در پوشیدن روسری خودداری کنند.

مدیریت ایر فرانس با اعضای اتحادیه کارکنان این خط هوایی دیدار کرد که نگران است امتناع مهمانداران زن از حضور در پروازهای آن به مقصد ایران با مجازات روبرو شود.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، ایر فرانس تصمیم گرفت تا برای کارکنانی که نمی‌خواهند در مسیر پاریس- تهران کار کنند استثناء قائل شده و آن‌ ها را بدون آن که با مجازات روبرو شوند، در پروازهای دیگر جایگزین کند.

ژیل گاتو، رییس بخش اداری ایر فرانس، در گفت‌وگو با رادیو اروپای یک این خبر را اعلام کرده است. این خط هوایی قرار است از ۱۷ آوریل (29 فروردین) پروازهای هفتگی‌ اش را بین تهران و پاریس از سر گیرد. پروازهای این شرکت در سال ۲۰۰۸ و به دلیل تحریم‌ های بین المللی علیه برنامه هسته‌ ای جمهوری اسلامی متوقف شده بود.

اتحادیه کارکنان ایر فرانس گفته است بر اساس یادداشتی که مدیران شرکت برای زنان مهماندار فرستاده‌ اند آن‌ها باید هنگام خروج از هواپیما و ورود به تهران با روسری موهای خود را پوشانده و به جای دامن، شلوار و مانتو بپوشند.

دانلود فیلم مهمانداران ایرفرانس

::

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا