اخباراخبار حوادث

دانلود فیلم انفجار پاساژ قیصریه بازار تهران ۲۶ اسفند ۹۴

5/5 - (1 امتیاز)

دانلود فیلم انفجار پاساژ قیصریه بازار تهران 26 اسفند 94

دانلود فیلم انفجار پاساژ قیصریه بازار تهران 26 اسفند 94
دانلود فیلم انفجار پاساژ قیصریه بازار تهران 26 اسفند 94

انفجار پاساژ قیصریه بازار تهران

دانلود فیلم انفجار پاساژ قیصریه بازار تهران که امروز چهارشنبه 26 اسفند 94 و لحظاتی قبل انفجاری شدید در یک پاساژ تجاری واقع در خیابان پانزده خرداد تهران روی داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌ نشانی در تشریح جزییات این حادثه گفت: این حادثه در پاساژ سه طبقه طلا واقع در سبزه میدان روی داده است ملکی عنوان کرد: هنوز علت وقوع این حادثه مشخص نیست.

سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار داشت: آتش نشانان در محل حضور دارند و عملیات خود آغاز کرده اند و متاسفانه تاکنون ۳۹ نفر مجروح شده‌ اند، سخنگوی سازمان آتش‌ نشانی خاطر نشان کرد : عملیات آتش نشانان همچنان ادامه دارد و از شهروندان تقاضا می کنیم از تردد در محل انفجار خودداری کنند تا آتش نشانان و امدادگران با سرعت بیشتری عملیات خود را به پیش ببرند. سردار ساجدی نیا ، فرمانده انتظامی تهران بزرگ جهت بررسی حادثه در محل وقوع انفجار حاضر شده است.

دانلود فیلم انفجار پاساژ قیصریه بازار تهران 26 اسفند 94
دانلود فیلم انفجار پاساژ قیصریه بازار تهران 26 اسفند 94

اسداله موسوی، مدیر اورژانس تهران اعلام کرد: در پی تماس تلفنی اعلام انفجار در بازار طلافروشان تهران در خیابان پانزده خرداد، یک دستگاه موتور آمبولانس به محل حادثه اعزام شد که ۵ دقیقه پس از دریافت تماس در محل حضور یافت. با توجه به گزارش واحد اعزامی، پنج دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای انتقال مصدومان به محل حاثه اعزام گردید.

مدیر اورژانس تهران در خصوص تعداد مصدومان این حادثه گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشته است و ۲۴ نفر از مصدومان به بیمارستان سینا انتقال یافته اند که حال سه نفر از مصدومان وخیم گزارش شده است.

طبق آخرین اخبار، شواهد اولیه حاکی از انفجار کپسول گاز در بازار طلافروشان بوده است شایان ذکرست که در بازار طلافروشان تهران، به دلیل عدم وجود لوله کشی گاز شهری، از کپسول های خانگی برای گرم کردن محیط استفاده می شود.

بر اساس گزارش‌ های خبری منتشر شده رئیس اتحادیه طلا فروشان تهران علت انفجار بازار قیصریه را استفاده یک طلا فروش متخلف از یک کپسول برش هوا اعلام کرده است به گفته وی هیچ گونه انفجار مواد محترقه وجود نداشته است.

دانلود فیلم انفجار

::

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا