تکنولوژی

دانلود فیلم جناب خان در برنامه نود ۲۸ اسفند ۹۴

4/5 - (2 امتیاز)

دانلود فیلم جناب خان در برنامه نود 28 اسفند 94

دانلود فیلم جناب خان در برنامه نود 28 اسفند 94
دانلود فیلم جناب خان در برنامه نود 28 اسفند 94

جناب خان در برنامه نود

دانلود فیلم جناب خان در آخرین برنامه نود سال 94 و مصاحبه جناب خان در ویژه برنامه نود جمعه 28 اسفند 94 که کلیپ جناب خان در برنامه 90 را برای شما آماده کرده ایم.

پس از آغاز صحبت با جناب خان ابراهیم تهامی روی خط آمد و جناب خان پیشنهاد مربی گری تیم های پایه پاری سن ژرمن را به تهامی برای آموزش دربیل متوالی ۱۴ بازیکن به او داد. جناب خان با صدای محمد بحرانی با کنایه به ریاست فدراسیون فوتبال گفت: من جزو کاندیداهای ریاست فدراسیون بودم همراه با آقای کفاشیان، تاج و آرجلو که جناب کفاشیان قفل در خانه اش باز نشد و نتوانست ثبت نام کند، الان بیکار میشه میاد در مسابقه خنداننده برتر ما شرکت می کنه و همش میخنده!

قرعه کشی مسابقه پیام کوتاه برنامه قبل به کمک عدد انتخابی جناب خان انجام شد. گزارشی از هواداران متعصب آبادانی و گفتگو با آنان درباره علاقه بی حد و مرز به فوتبال پخش شد.

عادل فردوسی پور گفت: چون این برنامه ویژه نوروزی است بخش فوتبالی در آن نخواهیم داشت و بازی های لیگ قهرمانان آسیا را روی سایت بررسی خواهیم کرد. فرشته کریمی مهاجم تیم فوتسال بانوان روی خط تلفنی آمد و از جناب خان خواست در فوتسال بانوان سرمایه گذاری کند چون لیگ بانوان با ۱۴ تیم شروع شد و آخر با انصراف ۶ تیم به خاطر مشکلات مالی به پایان رسید.

لورن بلان سرمربی فرضی پاری سن ژرمن هم روی خط برنامه نود آمد و با جناب خان مالک باشگاه گفتگو کرد. بخش دوم داب اسمش های بینندگان نود با محوریت گزارش های فوتبال پخش شد که عادل فردوسی پور قبل گفت از دوستانی چون علیرضا علیفر، جواد خیابانی و مزدک میرزایی که اجازه دادند شوخی های داب اسمشی آنها را پخش کنیم تشکر می کنیم. کارشناس داوری بعضی از بازی های لیگ برتر با کمک جناب خان در نقش نصیرزاده انجام شد و جناب خان درباره اعلام پنالتی با برخورد توپ به سر اعتقاد داشت داور بازی را برای یک تیم درآورده است!

دانلود فیلم جناب خان در برنامه نود

::

::

دانلود لینک کامل جناب خان در برنامه نود با حجم 122 مگابایت

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا