زیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

پاک کردن لاک ژله ای از روی ناخن

4.7/5 - (3 امتیاز)

پاک کردن لاک ژله ای از پاک کردن لاک معمولی کمی سخت تر است چون لاک ژله ای مقاوم تر و قدرت پوشش دهی بسیاری دارد که می توان از آن به جای کاور کردن ناخن یا کاشت ناخن استفاده کرد. برای پاک کردن این نوع لاک بدون مراجعه به آرایشگاه می توان در منزل لاک را به راحتی از روی ناخن پاک کرد.

 

پاک کردن لاک ژله ای
لاک ژله ای

پاک کردن لاک ژله ای 

لاک های ژله ای دارای ماندگاری طولانی هستند و به مدت 20تا 30 روز روی ناخن باقی می ماند.حال برای پاک کردن این نوع لاک در منزل به استون خالص ،  پد لاک پاک کن که به استون اغشته شده باشد وازلین و فویل آلومنیوم و سوهان ناخن احتیاج داریم .

 

نوشته های مشابه
پاک کردن لاک ژله ای
پاک کردن لاک ژله ای

 

بیشتر بدانید: طراحی ناخن با لاک ژله ای 

 

به وسیله سوهان ژله روی ناخن را سوهان برنید تا کمی از حجم ژله کاسته شود و استون بتواند به داخل لاک نفوذ پیدا کند.اطراف ناخن را به وازلین اغشته کنید که استون پوست دست شما را اذیت نکند بعد از سمباده زدن ژله ای لاک پنبه یا پد لاک پاکن را به استون آغشته کنید و بر روی ناخن قرار دهید و فویل الومنیوم را به دور ناخن خود

 

پاک کردن لاک ژله ای
پاک کردن لاک ژله ای

 

بپیچید و به مدت 30 دقیقه منتظر بمانید. پس از گذشت زمان معلوم فویل را از اطراف ناخن خود باز کنید و لاک را از روی ناخن پاک کنید و قسمت باقی مانده را با سوهان نرم از ناخن جدا کنید.پس از پایان کار دست های خود را با صابون بشویید و از مرطوب کننده استفاده کنید.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا