اخباراخبار حوادثعکس جذاب و دیدنی

زن جوانی به ۱۷ نفر کلک زد+عکس

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

زن جوانی به 17 نفر کلک زد+عکس

زن جوانی به 17 نفر کلک زد+عکس
زن جوانی به 17 نفر کلک زد+عکس

زن جوانی درشهرستان خمین با سوء استفاده ازاعتمادمردم درسطح شهرستان ازتعدادی خانم مبالغی کلاهبرداری کرده بود,درتحقیقات کارآگاهان پلیس دستگیر شد.

به گزارش رکنا،سرهنگ “محمد علی گودرزی “فرمانده انتظامی شهرستان خمین گفت: پلیس شهرستان در انجام تحقیقاتی مطلع شد که خانمی در سطح شهرستان از تعدادی خانم مبالغی را کلاهبرداری کرده و متواری شده است.
وی افزود:در تحقیقات اولیه از شاکیان پرونده مشخص شد زنی 40 ساله که خود را نماینده اداره بهزیستی و مرکز خیریه یکی از شهرستان های اطراف معرفی کرده، با مراجعه به مراکز پر تردد زنانه پس از اعتماد سازی و فراهم کردن زمینه برای کلاهبرداری، وجوهی را به صورت دستی و یا با واریز به حساب خود از طریق خودپرداز برای پرداخت به فقرا و نیازمندان اخذ نموده و متواری شده است.
این مقام انتظامی شهرستان تصریح کرد: در روند رسیدگی به پرونده، متهم شناسایی و محل زندگی اش در یکی از محله های شهرستان شناسایی شد.
سرهنگ گودرزی اضافه کرد: با مشخص شدن محل اختفای متهم، زمانی که او در محلی دیگر برای فریب دیگر خانم ها برنامه ریزی می کرد، دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی انتقال داده شد.
وی خاطر نشان کرد:‌ در بازجویی های انجام شده و با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده، متهم به 17فقره کلاهبرداری به مبلغ 320 میلیون ریال در سطح شهرستان اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان خمین از ارجاع پرونده به دستگاه قضایی و معرفی متهم به زندان خبر داد و گفت: اعتماد بی جا به افراد بدون شناخت کافی نسبت به آنها، فریب خوردن از ظاهر افراد، عدم مشاوره با کارشناسان و افراد مطلع و ناآشنایی با روال قانونی از مهم ترین عوامل زمینه ساز کلاهبرداری است که لازم است شهروندان با کمی توجه بستر هر گونه کلاهبرداری و سوء استفاده از اعتماد عمومی را از بین ببرند.
سرهنگ گودرزی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، مراتب را از طریق تلفن 110به پلیس گزارش کنند.

منبع:رکنا

 

جزئیات خودکشی دانشجوی نخبه دانشگاه کاشان ۴ تیر

هجوم کاربران ایرانی به اینستاگرام رجب طیب اردوغان + عکس

قتل حنانه کوچولو توسط مرد همسایه + عکس

نتیجه دادگاه قاتل ستایش قریشی چه شد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا