تکنولوژی

دانلود قسمت ۲۵ سریال شهرزاد با کیفیت بالا و حجم کم

5/5 - (2 امتیاز)

دانلود قسمت 25 سریال شهرزاد با کیفیت بالا و حجم کم

دانلود قسمت 25 سریال شهرزاد با کیفیت بالا و حجم کم
دانلود قسمت 25 سریال شهرزاد با کیفیت بالا و حجم کم

دانلود قسمت 25 سریال شهرزاد

دانلود قسمت 25 سریال شهرزاد با لینک مستقیم و کیفیت بالا و حجم کم برای شما عزیزان دانلود قسمت بیست و پنجم سریال شهرزاد با کیفیت عالی آماده شده است.

در قسمت 25 شهرزاد خواهید دید

در قسمت 24 سریال شهرزاد دیدید، بابک بعد از خواستگاری ازمریم، برخلاف انتظارش جواب نه شنید و روحیه ش را به کلی از دست داد. رابطه ی شیرین با سرهنگ تیموری علیرغم متاهل بودن وی، به علت عشق به بازیگری و معروفیت صمیمانه تر شد. قباد بعد از اینکه شهرزاد را به خانه رساند، حال و روزش خراب شد و چیزهایی را شنید که برای او بسیار سخت و گران آمد… فهمیدن اینکه او عاشق بزدلی بیش نیست و شهرزاد فقط به خاطر وجود کبیر این بند کوچک ارتباط را پاره نمی کند و غیر از فرزندشان دیگر هیچ چیز مشترکی بینشان باقی نمانده است. اکرم، ندیمه ی شیرین هم خبرهایی را به قباد تحویل می دهد که شیرین را پیش او خراب تر کند.

بزرگ آقا رو به نصرت می گوید: قراره از آسمون خون بباره، قراره این خاک خیس شه از خون. تقدیم اسناد و مدارک مخفی به فرهاد دماوندی برای افشای اسرار. شوهر حمیرا کفن جمشید خشک نشده به فکر تقسیم ارث است. بزرگ آقا وصیت نامه ی جدیدش را تنظیم می کند… حتما در متن وصیت نامه، گره ای باز می شود. قباد حرف های اکرم را به بزرگ آقا تحویل می دهد ولی او قبول نمی کند و با عصبانیت به قباد می گوید: تو میخوای من دخترم رو تیمارستان بذارم؟

بزرگ آقا رو به شهرزاد می گوید: اگه من چهل سال دیرتر به دنیا اومده بودم…  (ادامه ی حرفش او را مضطرب می کند). قاتل بزرگ آقا این بار تیرش به خطا نمی رود.

لینک دانلود قسمت 24 سریال شهرزاد دوشنبه 30 فروردین 95 قرار خواهد گرفت.

دانلود با کیفیت 720p با حجم 576 مگابایت

::

دانلود با کیفیت 576p با حجم 436 مگابایت

::

دانلود با کیفیت 480p با حجم 294 مگابایت

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

لینک های دانلود از سایت دوستی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا