اخبار اجتماعیاخبار فرهنگی هنری

برنامه های ضد اخلاق وتاسف بار یک دانشگاه !!

5/5 - (1 امتیاز)

برنامه های ضد اخلاق وتاسف بار یک دانشگاه !!

برنامه های ضد اخلاق وتاسف بار  یک دانشگاه !!
برنامه های ضد اخلاق وتاسف بار یک دانشگاه !!

توصیف داستان های جنسی و سکس، اهانت عجیب و کم سابقه به عبارت های د ینی و… قسمتی از برنامه های ضد اخلاقی وتاسف بار دانشگاه رازی است که در این مرکز آموزشی با دعوت از دختران و پسران دانشجو برگزار شده است.

به نقل از شهدای ایران، دانشگاه رازی کرمانشاه (به محوریت معاونت فرهنگی) به بهانه های مختلف اقدامات هنجار شکن و ضد اخلاقی در محیط دانشگاه را گسترش داده و فضایی سخیف را دامن می زند.

توصیف داستان های جنسی و سکس، اهانت عجیب و کم سابقه به عبارات دینی و اسلامی، اهانت به شهر مقدس قم، تمسخر رزمندگان دفاع مقدس، تمسخر سرداران و امیران نظامی کشور با هتاکی های رکیک و ضد اخلاقی و… گوشه ای از برنامه ای است که با حمایت معاونت فرهنگی دانشگاه رازی در این مرکز آموزشی با دعوت از دختران و پسران دانشجو برگزار شده است.

اتفاقاتی که با وجود آنها می شد رد پای شرم و معذب شدن را در چهره بسیاری از حاضرین و خروج آنها از سالن را مشاهده کرد. اقدامی که قطعا دست کمی از اهانت های برخی نشریات و کمپانی های تلویزیونی اروپایی که به خیزش مسلمانان علیه اهانت به دین و اسلام منجر شد ندارد و بدون تردید تبعات آن متوجه بی مبالاتی چندین باره مدیران دانشگاه در جریحه دار کردن اعتقادات مردم و دانشجویان مسلمان است.

دانشگاه رازی کرمانشاه پیشتر در جریان اکران فیلم تمجید از استکبار با عنوان “حرام زاده های بی شرف”، هتاکی به دانشجویان، برنامه ریزی برای برگزاری جشن در سالروز شهادت امام معصوم (ع) و … حاشیه ساز شده که تکرار این روند احتمال تعمدی بودن هتاکی ها را تقویت می کند.

همچنین در این مراسم که به بهانه شب شعر طنز برگزار شده بود با ایجاد فضای سیاسی اهانت هایی مانند میمون، اسب، مست و عبارات سخیفی که بیان آن در فضای رسانه امکان پذیر نیست به برخی جریان های سیاسی ارزشی نسبت داده شد.

باید دید مدعی العموم و نهادهای نظارتی و قانونی چه واکنشی به این برنامه های ضد اخلاقی که گوشه ای از آن را در فایل صوتی زیر می توانید بشنوید خواهند داشت.

منبع:جام نیوز

 

فیلم افشاگری جنجالی شقایق احمدی بازیگر شبکه جم درباره فساد اخلاقی این شبکه! + دانلود فیلم

بیانیه انصار حزب الله درمورد فساد اخلاقی سعید طوسی !! + عکس

افشاگری بازیگر( شهرزاد کمال زاده )درباره ی فساد در سینمای ایران !!!+ عکس

ترس ازقبول نشدن کنکورمن را به لانه فساد کشاند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا