سرگرمیمعما و تست هوش

معمای جالب و عجیب دوقلوها + جواب

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

معمای جالب و عجیب دوقلوها : دو برادر به دادگاه احضار شدند. رئیس دادگاه از آنان پرسید: شما برادر هستید؟ گفتند: بله، گفت: پدر شما یکی است؟ گفتند: بله، گفت: مادرتان هم یکی است؟ گفتند: بله، بعد که به شناسنامه آنان نگاه کرد گفت: شما هر دو در دوازدهم تیر ۱۳۴۰ خورشیدی متولد شده اید، پس حتماً دوقلو هستید؟ جواب دادند : خیر! چطور چنین چیزی امکان دارد؟؟؟ در حالیکه آنان دروغ نگفته اند؟

 

[ type=”blue”]  مغز انسان ها همانند دیگر عضلات بدن نیازمند ورزش می باشد، چرا که با ورزش دادن آن از بسیاری مشکلات مربوط به مغز همچون زوال عقل و مهم ترین آن که آلزایمر می باشد، جلوگیری خواهد شد و مغز را در جهت صحیح می توان تقویت نمود. پس خودتون رو برای به چالش کشیدن مغز و ورزش دادن آن آماده کنید.

 

معمای جالب و عجیب دوقلوها + جواب
معمای جالب و عجیب دوقلوها + جواب

 

دو برادر به دادگاه احضار شدند. رئیس دادگاه از آنان پرسید: شما برادر هستید؟ گفتند: بله، گفت: پدر شما یکی است؟ گفتند: بله، گفت: مادرتان هم یکی است؟ گفتند: بله، بعد که به شناسنامه آنان نگاه کرد گفت: شما هر دو در دوازدهم تیر ۱۳۴۰ خورشیدی متولد شده اید، پس حتماً دوقلو هستید؟ جواب دادند : خیر! چطور چنین چیزی امکان دارد؟؟؟ در حالیکه آنان دروغ نگفته اند؟

 

جواب معما برای شما در انتهای مطلب قرار داده شده، اما سعی کنید قبل از دیدن جواب؛ خودتان خوب فکر کنید و جوابتان را در بخش نظرات برای ما بنویسید!!!!!!!!

 

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

 

پاسخ معمای جالب و عجیب دوقلوها 

در واقع آنان سه قلو بوده اند و دو نفرشان به دادگاه احضار شده بودند.

 گرد آوری و تنظیم : بخش سرگرمی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا