اخباراخبار حوادث

فیلم گرفتن دو پسر از تجاوز به دختر ۱۴ ساله شهرستان بروجن

3.5/5 - (41 امتیاز)

فیلم گرفتن دو پسر از تجاوز به دختر 14 ساله شهرستان بروجن

فیلم گرفتن دو پسر از تجاوز به دختر 14 ساله شهرستان بروجن
فیلم گرفتن دو پسر از تجاوز به دختر 14 ساله شهرستان بروجن

تجاوز به دختر 14 ساله

فیلم گرفتن دو پسر شهرستان بروجن در هنگام تجاوز کردن به دختر 14 ساله که دختر نوجوان ساکن شهرستان بروجن از دو پسر به اتهام تعرض شکایت کرد.

این دختر به مأموران گفت: دو پسر جوان مرا با نقشه به یک خانه کشاندند و هنگام آزار و اذیت از من فیلم گرفتند و مدام مرا تهدید می‌ کنند که آبرویم را خواهند برد.

این دختر 14 ساله گفت: در یکی از گروه‌ های چت با فردی 26 ساله به نام علی آشنا شدم. ابتدا، چت‌ کردن با علی برایم یک سرگرمی بود و برای اینکه اوقاتم را بگذرانم با او چت می‌ کردم، ولی کم‌ کم این نوع گفت‌ و گو روی دیگری به خود گرفت.

آن‌قدر از نظر احساسی مرا تحریک می‌ کرد که دیگر نتوانستم مقاومت کنم و با او دوست شدم. در این مدت که با هم دوست بودیم نه تنها نحوه گفت‌و  گویمان عوض شده بود بلکه به خواست طرفین عکس‌ هایمان را بین همدیگر رد و بدل می‌ کردیم. دور از چشم خانواده‌ ها یمان هرچند وقت یک‌بار در خانه علی با هم قرار ملاقات می‌ گذاشتیم. علی به من قول داد به خواستگاری‌ام می‌آید و به محض اینکه شرایطش مهیا شد با هم ازدواج می‌ کنیم. همه چیز داشت خوب پیش می‌ رفت تا اینکه بعد از 10 ماه دوستی، یک روز، زنگ زد و گفت بنا به دلایل شخصی دیگر نمی‌ خواهد به این رابطه ادامه دهد.

این حرف برایم سنگین و غیرقابل تحمل بود، او چطور توانست با احساساتم بازی کند و به همین سرعت به این دوستی خاتمه دهد. علی از من خواست برای آخرین‌بار همدیگر را ملاقات و این‌ طور از هم خداحافظی کنیم. من هم برای اینکه در این دیدار او را متقاعد کنم که دوستی‌ مان همچنان ادامه داشته باشد این پیشنهاد را پذیرفتم. دختر نوجوان در ادامه گفت: وقتی سر قرار، که خانه‌ شان بود، رفتم، متوجه شدم علی به همراه یکی از دوستانش آنجاست؛ تازه متوجه نقشه‌ شان شدم ولی دیگر دیر شده بود.

آن روز از آن صحنه فیلم گرفتند و این فیلم تهدیدی برای سوء استفاده‌ های بعدی شد. مأمور کلانتری جانبازان شهرستان بروجن استان چهارمحال‌ و بختیاری بعد از شنیدن این اظهارات بلافاصله با دریافت دستور مقام قضائی برای دستگیری متهمان اقدام کردند. به گزارش رکنا، متهمان پس از بازداشت به جرم خود اعتراف کردند و پرونده پس از تکمیل تحقیقات برای صدور حکم به دادگاه ارسال شد.

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

‫۴ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا