بیوگرافیسرگرمیعکس بازیگرانعکس پروفایل

عکس جدید وعاشقانه ی مهدی سلوکی وهمسرش !! + عکس

5/5 - (1 امتیاز)

عکس جدید وعاشقانه ی مهدی سلوکی وهمسرش !! + عکس

عکس جدید وعاشقانه ی مهدی سلوکی وهمسرش !! + عکس
عکس جدید وعاشقانه ی مهدی سلوکی وهمسرش !! + عکس

مهدی سلوکی بازیگر سرشناس کشورمان عکس های جدید وعاشقانه ای از خود درکنار همسرش در صفحه ی شخصی اش منتشر کرد در ادامه عکس های جدید وعاشقانه ی مهدی سلوکی وهمسرش را مشاهده خواهید کرد.

عکس جدید مهدی سلوکی و همسرش

مهدی سلوکی با انتشار عکس هایی صفحه شخصی اش را بروز کرد.

در عکس ها مهدی سلوکی در کنار همسرش دیده می شود.

مهدی سلوکی نوشت:

همان گوشه خالى دلت
که هیچ کس پیدایش نمى کند
هیچ کس..!
آنجا را براى من کنار بگذار

همسر مهدی سلوکی

عکس جدید وعاشقانه ی مهدی سلوکی وهمسرش !! + عکس
عکس جدید وعاشقانه ی مهدی سلوکی وهمسرش !! + عکس

یکى از خاصیت هاى خوب سلفى گرفتن …وقتى که منتظرى .. چیکار کنیم چیکار نکنیم
اهان..سلفی بگیریم؟
بیگیریم..
این ورى اون ورى..
سلفى در صف انتظار..
ایشالا البته همیشه انتظاراتون همین قدر کوتاه باشه..
هیچ وقت انتظار کس یا چیزى رو نکشین..
همیشه به اون چیزى که می خواین سریع برسین

عکس جدید وعاشقانه ی مهدی سلوکی وهمسرش !! + عکس
عکس جدید وعاشقانه ی مهدی سلوکی وهمسرش !! + عکس

مهدی سلوکی در سال ۱۳۶۱ در اصفهان به دنیا آمد، دیپلم خود را در مقطع گرافیک گرفت و در سال ۱۳۷۵ با کلیپ سریالی به نام گنجشک و ماه کاری از گروه کودک، فعالیت خود را در تلویزیون آغاز کرد…

سپس به دنبال آن در برنامه نیم رخ و آقای رئیس جمهور شرکت جست و با سریال «چراغهای خاموش» کاری از کاظم بلوچی چهره شد و در سریال «روشنایی دشت» کاری از عبدالله باکیده هم شرکت کرده است که این سریال هنوز پخش نشده و به تازگی قرار است در سریالی ۹۰ قسمتی که هنوز کلید نخورده و کاری است به کارگردانی کیومرث پوراحمد به همراه دکتر عزیزی و حدیث فولادوند ایفای نقش کند.
● کودکی او
وی در مورد کودکی خود می گوید: دوران کودکی ام را خیلی دوست داشتم، همان طور که می دانید در اصفهان به دنیا آمدم، اما پس از مدتی به تهران آمدیم و بزرگ شده محله نارمک هستم و در این بین چندین مرتبه دیگر به خاطر شغل پدرم به اصفهان رفتیم، البته پیش از به دنیا آمدن من، خانواده ام در تهران زندگی می کردند، دوران کودکی ام مثل سایر پسر بچه ها به بازیگوشی می گذشت، در کودکی آرزو داشتم خلبان شوم، نقاشی را هم خیلی دوست داشتم، استعداد زیادی داشتم، سعی می کردم تحصیلاتم را در این زمینه ادامه دهم، اما نشد.
یکی از خاطرات با مزه من در کودکی یا شاید نوجوانی مربوط می شود به ۱۲ سالگی ام، که روی سی و سه پل در حال دوچرخه سواری با یک موتور تصادف کردم و بیهوش شدم، بنده خدا پدر و مادرم تا دو روز از من بی خبر بودند و به تمام بیمارستان های شهر اصفهان سرک کشیدند تا این که مرا پیدا کردند.
● بهترین مشوق هایم
بدون اغراق پدر و مادرم اولین مشوق های من بودند، آنها با فعالیت من در زمینه هنر همیشه موافق بودند و هیچ گاه مرا منع نکردند. و همیشه دوستان خوبی برای من بودند، در زندگی شخصی ام پدر و مادرم جزو بهترین دوستان من بودند و می باشند. هم چنین تنها برادرم محمد… (گفتنی است که خانواده سلوکی از همین دو پسر تشکیل شده است).
● خاطرات
ایفای هنر همیشه دارای خاطرات خوب و بد است، یعنی دنیای هنر بدون خاطره معنایی ندارد، مهدی سلوکی در مورد این خاطرات می گوید: «فکر کنم مربوط به همین سریال چراغ های خاموش بود، ما در آن سریال روزی ۷، ۸ ساعت باید جلوی دوربین بازی می کردیم. در آن زمان موتوری زیر پایم بود که با آن به منزل می رفتم، یک روز که از صحنه فیلم برداری برمی گشتم، با پژو تصادف کردم و یک هفته کار خوابید یک بار هم در سه صحنه روشنایی دشت، موتوری به من زد و فیلم برداری نیمه تمام ماند. در همان سریال یک بار هم هنگامی که هوا بسیار سرد بود، داخل آب افتادم، خاطره ای بسیار زیبا بود که همیشه در ذهن من می ماند».
● آرزوهای خوب
«بزرگترین آرزویم در زمینه کاری ام می باشد که دوست دارم آدم موفقی در جامعه شوم، سعی کردم بیشتر خودم الگو باشم تا این که الگویی برای خود انتخاب کنم، دوست دارم آدمی باشم که با بقیه فرق داشته باشم».
● از نگاه مهدی سلوکی رمز موفقیت چیست؟
«فکر کنم این بود که نصیحت ها و راهنمایی های پدر و مادرم را با آغوشی باز پذیرفتم و هم چنین برادر بزرگترم را البته در زمینه هنری هم نباید راهنمایی های «کاظم بلوچی» کارگردان چراغهای خاموش را نادیده گرفت که کمک های شایانی به من کرد. اما به طور کلی از نظر من انسانی موفق است که اطلاعات عمومی بالایی در همه زمینه ها داشته باشد.
▪ هنر، استعدادی ذاتی است
● هنر، از نگاه مهدی سلوکی چیست؟
«هنر یک نوع استعداد ذاتی در انسان است، که در اکثر آدم ها وجود دارد و انسان ها هر یک به نوعی در خود استعدادهایی دارند که باید آنها را شناخته و سپس پرورش دهند».
آیا خود او هم به کارهای هنری می پردازد؟
«همان طور که گفتم به نقاشی علاقه زیادی دارم، از این رو بعضی اوقات کارهای گرافیکی انجام می دهم، با یکی از دوستانم گالری نقاشی برگزار کردیم، به نام «گالری سحرآمیز»، که انواع و اقسام نقاشی های رنگ روغن، نقاشی روی پوست و هم چنین نقاشی های رئال در آن به نمایش گذاشتیم، البته با کمک دوستان…» فکر می کنید که مهدی سلوکی به جز هنر بازیگری به کاری می پردازد؟
«با برادرم دفتر مونتاژ فیلم داریم که از این کار بسیار راضی هستیم».
● پرسپولیسی ام
خیلی عجیب است، معمولا” هنرمندان بیشتر نمی گویند که طرفدار چه تیمی هستند، اما مهدی سلوکی عکس دیگر همکارانش عمل کرد: «طرفدار دو آتیشه پرسپولیسم، بهترین بازیکنان ایرانی هم به نظر من علی کریمی و احمدرضا عابدزاده هستند، از تیم های خارجی هم طرفدار رئال مادرید هستم».
و حال در زمینه هنر: «بهترین فیلم به نظر من رنگ خدا است و بهترین فیلم خارجی، جنایت و مکافات، بهترین سریال: شب دهم، بهترین بازیگر مرد و زن ایرانی: محمدرضا فروتن و کتایون ریاحی و از خارجی ها، باید به تام کروز و نیکول کیدمن اشاره کنم. بهترین کارگردان ایرانی، مسعود کیمیایی و کارگردان خارجی مارتین اسکورسیزی است».

آثار مهدی سلوکی:
سینمایی
سگ های پوشالی (۱۳۹۲)
دنیای پرامید (۱۳۹۱)
پروانگی (۱۳۹۰)
پاتو زمین نذار (۱۳۸۷)
زادبوم (۱۳۸۷)
کریستال (۱۳۸۷)
احضار شدگان (۱۳۸۶)
سرگیجه (۱۳۸۵)
گل های شب بو (تله فیلم)
ساعت ۲۵
آماده باش (تله فیلم)
چشماتو نبند

مجموعه ی تلویزیونی
خوب بد زشت ۱۳۹۳
ستایش۲ ۱۳۹۳-۱۳۹۲
پروانه ۱۳۹۱
راستش را بگو ۱۳۹۱
پنج کیلومتر تا بهشت ۱۳۹۰
ستایش ۹۰-۱۳۸۹
پنجمین خورشید ۱۳۸۸
نرگس ۱۳۸۵
ما چند نفر ۱۳۸۵
باجناق ها ۱۳۸۳
تب سرد ۸۳-۱۳۸۲
روشنایی دشت ۱۳۸۱-۱۳۸۰
چراغ های خاموش ۱۳۸۰
بوی غریب پاییز
غریبانه

 

شوخی اینستاگرامی امیر مهدی ژوله با آلودگی هوا !!! + عکس

عکس شهره قمر با چادر درنقش همسر یک روحانی !!! + عکس جدید

بارداری فقیهه سلطانی بازیگر زن ایرانی همسر جلال امیدیان !! + عکس

عکس جدید یکتا ناصر وهمسرش در روزهای برفی !! + عکس جدید

جدیدترین عکس سام درخشانی بازیگر سریال هشت ونیم دقیقه وهمسرش !! + مصاحبه

عکس همسر اول و دوم رضا رویگری دریک قاب !!! + عکس

روناک یونسی وهمسرش درافتتاحیه مرکز زیبایی درتورنتو !!! + عکس

میزان مهریه ی یکتا ناصر از زبان همسرش منوچهر هادی !!! + عکس بازیگر وهمسرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا