سینما،تئاتر،تلوزیون

ویدئو / رفتار زشت و توهین آمیز فرزاد حسنی با مهمان برنامه

5/5 - (1 امتیاز)

ویدئو / رفتار زشت و توهین آمیز فرزاد حسنی با مهمان برنامه

 

فرزاد حسنی که به تازگی مسئله ممنوع التصویر بودنش رفع شده است در اولین برنامه اش با برخورد ناشایست با یکی از شرکت کنندگان، موجی از نارضایتی و اعتراض مردم را بوجود اورد.

 

بعد از اعتراض فراوان در رابطه به این رفتار فرزاد حسنی، ویدئو دیگری از اون در فضای مجازی پخش شد که به نظر می رسد این مسابقه سناریویی از پیش تعیین شده است، با این حال نگاهی به شبکه های اجتماعی و دیدگاههای فعالان شبکه های اجتماعی، به نظر نمیرسد این ویدئو دوم نظر مردم را جلب کرده باشد. بسیاری از مردم معتقدند حتی در صورتی که این ویدئو دوم که در زیر مشاهده خواهید کرد، اگر بعد از ویدئو اول ساخته نشده باشد، حتی اگر این مسابقه سناریویی از پیش تعیین شده باشد، بازآقای حسنی نباید در رسانه جمعی چنین رفتاری را با شخصی داشته باشد.

ویدئو دومی که بعد از اعتراض مردم به ویدو اول منتشر شد و نشان میدهد که رفتار آقای حسنی سناریویی از پیش تعیین شده است. حال تا چه اندازه مردم قبول کنند که این ویدئو واقعا مربوط به قبل از مسابقه است… الله اعلم..

 

 

 

 

به گزارش ایسنا، مصطفی شریفی، تهیه کننده برنامه اکسیر نیز ضمن بیان توضیحاتی درباره ساختار برنامه اکسیر و اینکه این برنامه به موضوعاتی تازه و جدید می‌پردازد، خاطرنشان کرد: اگر مردم ناراحت شدند من از آن‌ها عذر می‌خواهم.

شریفی با اشاره به حواشی پیش آمده در فضای مجازی یادآور شد: خیلی‌ها می گویند شما کار غیر اخلاقی انجام دادید، من دست آنها را می بوسم. اما در این میان افرادی هم هستند که از اخلاق حرف می زنند اما به افراد و خانواده‌هایشان توهین می کنند.

جمشید(یکی از میهمانان برنامه اکسیر) نیز در سخنانی کوتاه اظهار کرد: اگر به من بی‌حرمتی شده باشد به خودم مربوط است و اگر چنین احساسی داشتم حتما در برنامه با ایشان برخورد می‌کردم، ولی اصلاً این چنین اتفاقی نیفتاده بود و همه چیز از پیش هماهنگ شده بود.

او ادامه داد: در فضای مجازی مطالبی بیان شد که من و خانواده ام از آنها ناراحت شدیم. من اگر شاکی بودم الان در این برنامه حاضر نمی شدم.

یک دیدگاه

  1. شما اصلاً به این مسئله بصورت جداگانه نگاه نکنید . این اصلا ً رسم شده که مجری انگار پسرخاله یا دختر خاله شماست و الان یه فرصتی پیدا کرده کدورت سالهای قبل رو که با زحمت فراوان توی دلش تازه نگه داشته ، بعنوان ضربه آخر بهت بزنه . نمونه اش رو درآقای مدیری هم می تونید پیدا کنید . تنها ایشون نیستند ورزشی هم داریم ، مذهبی هم داریم و قص الهذا .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا