سرگرمیمعما و تست هوش

معمای جالب و جدید دو آرایشگر + جواب

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.
[ type=”blue”] معمای جالب و جدید دو آرایشگر: با توجه به داده های معما آیا می توانید زیر 10 ثانیه حدس بزنید که آیا مرد کدام آرایشگر را انتخاب می کند.

 

مغز انسان ها همانند دیگر عضلات بدن نیازمند ورزش می باشد، چرا که با ورزش دادن آن از بسیاری مشکلات مربوط به مغز همچون زوال عقل و مهم ترین آن که آلزایمر می باشد، جلوگیری خواهد شد و مغز را در جهت صحیح می توان تقویت نمود. پس خودتون رو برای به چالش کشیدن مغز و ورزش دادن آن آماده کنید.

 

معمای جالب و جدید دو آرایشگر + جواب
معمای جالب و جدید دو آرایشگر + جواب

 

یکنفر وارد شهری شد و تصمیم گرفت به آرایشگاه برود و سر و صورتش را اصلاح کند. آن شهر دو آرایشگر بیشتر نداشت. وقتی مرد بسراغ آرایشگر اولی رفت، او را با سر و صورتی آشفته و پرپشت و موهایی ژولیده و نامرتب دید و هنگامی که به سراغ آرایشگر دومی رفت، او را با موهایی بسیار مرتب و ریشی تراشیده یافت. او تصمیم گرفت به پیش آرایشگر اولی  برود و سر و صورتش را اصلاح کند. به نظر شما چرا او چنین تصمیمی گرفت؟

 

 

پاسخ این معما در انتهای همین مطلب قرار دارد ولی سعی کنید قبل از دیدن جواب، خودتان فکر کنید و جواب خود را با دلیل در بخش نظرات برای ما بنویسید.!!!!!!!!!!!!

 

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

 

پاسخ معمای جالب و جدید دو آرایشگر

زیرا مرد با نگاه کردن به موهای آرایشگر اولی ، فهیمد او توسط  آرایشگر دومی که مردی ناشی بوده اصلاح کرده است ؛ اما  آرایشگردوم که موهایی مرتب و منظم داشته، توسط آرایشگر اول اصلاح شده است. بنابراین تصمیم گرفت نزد آرایشگر اولی برود، چون شنیده بود آرایشگرها وقتی بیکار می شوند، سر یکدیگر را اصلاح می کنند.

 

 گرد آوری و تنظیم : بخش سرگرمی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا