سینما،تئاتر،تلوزیون

هدف برنامه دوطرفه قضاوت ودادن راه حل نیست !! + برنامه تلویزیونی

4/5 - (2 امتیاز)

هدف برنامه دوطرفه قضاوت ودادن راه حل نیست !! + برنامه تلویزیونی

هدف برنامه وطرفه قضاوت ودادن راه حل نیست !! +برنامه تلویزیونی
هدف برنامه دوطرفه قضاوت ودادن راه حل نیست !! +برنامه تلویزیونی

برنامه ی تلویزیونی دوطرفه برنامه ایست ترکیبی که به طرح وبحث های چالش های روز جامعه می پردازد وهدف ازاین برنامه قضاوت وارائه راه حل نیست.

گفت: «دوطرفه» برنامه‌ای ترکیبی با رویکردی متفاوت به مسائل خانواده است. این برنامه می‌کوشد در قالبی متفاوت موضوعات مبتلا به این حوزه را از دریچه‌ای نو بررسی کند.

وی ادامه داد: این برنامه تلاش دارد به طرح و بحث چالش‌های روز جامعه بپردازد که به عنوان روال زندگی امروز پذیرفته شده‌اند؛ مسائلی که با این وجود نیاز به دیده شدن و واکاوی از نگاهی دیگر خارج از عادت دارند. هدف برنامه «دوطرفه» قضاوت وارائه راه حل نیست؛ چرا که خانواده‌ها متناسب یا شرایط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی خود باید تصمیم بگیرند. بلکه آنچه در این برنامه دنبال می‌شود، باز شدن فصل تازه‌ای از نگاه به سبک زندگی امروزمان است.

تهیه‌کننده این برنامه اظهار داشت: برنامه «دو طرفه» هر روز و به ترتیب در 5 سرفصل سبک زندگی، نوجوانانه، مادرانه، همسرانه و شهروندانه؛ موضوعات روز را از زوایای مختلف بررسی و به بحث می‌گذارد. فتح باب هر قسمت گزارش و مستندی است متناسب با موضوع طرح شده که توسط تیم اتاق خبر تهبه و تولید شده‌اند. محوریت گزارش‌ها مسائل و سوژه‌های روز است که بر مبنای آن گفتگوی مجریان در بخش کارشناسی را شکل می گیرد. در برخی قسمت ها متناسب با موضوع از افراد، گروه ها و یا مجموعه‌هایی که در راستای ارائه الگوی ایرانی- اسلامی در آن زمینه اقدام کرده اند؛ دعوت شده تا تجربه عملی شده خود را با مخاطب در میان بگذارند. همچنین بنا به فراخور موضوع برنامه در برخی قسمت‌ها از حضار و ارائه نظرات و سوالاتشان استفاده شده است.

علاوه بر این روزهای پنجشنبه برنامه به صورت زنده برای پاسخگویی به سوالات طرح شده مردم توسط کارشناسان و تعامل بیشتر با مخاطب از قاب زنده تلویزیون، در نظر گرفته شده است.
اجرای هر قسمت از برنامه را محمد خاکساری، قدسیه صالحی و زهرا رضائیان و اشکان تفنگسازان بصورت دو به دو بر عهده دارند.

این برنامه تولیدی به تهیه کنندگی جواد بیک محمدی و سعید عباسی از شنبه 15 آبان روی آنتن شبکه 3 سیما می رود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

پخش مجدد برنامه دورهمی مهران مدیری!!!+عکس

جنجال تازه مهران مدیری دربرنامه ی دورهمی!!!+عکس

حضور آتنه فقیه نصیری در شهرزاد۲!!+عکس

احسان علیخانی رقیب رامبد جوان در شبکه ی نسیم!!!+عکس

حضور احسان علیخانی در شبکه نسیم!!+از شایعه تا واقعیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا