اخبارفرهنگ و هنر

افشاگری بازیگر زن ایرانی از صدا و سیما !! + عکس

5/5 - (1 امتیاز)

افشاگری بازیگر زن ایرانی از صدا و سیما !! + عکس

افشاگری بازیگر زن ایرانی از صدا و سیما !! + عکس
افشاگری بازیگر زن ایرانی از صدا و سیما !! + عکس

با توجه به افزایش طلاق که این روز ها به معظل بزرگی درجامعه تبدیل شده است بازیگر کشورمان از قانون جالب صدا وسیما در رابطه با این موضوع سخن گفت درادامه افشاگری بازیگر زن ایرانی از قانون جدید  صدا وسیما را دنبال کنید.

افشاگری بازیگر زن ایرانی از صدا و سیما در مورد قانون جالبی در صدا و سیما خبر میدهد که آن هم عدم نمایش طلاق در سریال های تلویزیونی است .

طلاق که به معظلی برای ایران تبدیل شده است این روزها فکر تمام مسئولین کشور را درگیر خود کرده و هر کس به گونه ای تلاش برای مقابله با افزایش طلاق دارد .

صدا و سیما نیز در این راستا تصمیم به عدم نمایش طلاق در سریال های تلویزیون گرفته است تا در این راستا قدمی برداشته باشد اما این اقدام صدا و سیما با انتقادهایی رو به رو شده است .

با توجه به افزایش روزافزون طلاق در کشور عزیزمان ایران مسئولان صدا و سیما به فکر افتادند تا نمایش طلاق در سریال های ایران را ممنوع کنند .

مریم بوبانی بازیگر زن ایران با افشای قانون عدم طلاق در سریال های تلویزیون از این اتفاق انتقاد کرد .

مریم بوبانی بازیگر قدیمی تلویزیون و سینما به تازگی از ممیزی جالب توجهی در صداوسیما صحبت کرده، او که یکی از بازیگران سریال اپیزودیک «چرخ فلک» است از تغییراتی در یکی از اپیزودهای این سریال خبر داده که محتوای کلی را عوض کرده و ماجرای طلاق در طی آن حذف شده است. بوبانی با انتقاد از این اتفاق گفته است نباید زنی که دائم کتک می‌خورد و همسرش نشانه‌های اعتیاد دارد، با هرچیزی کنار بیاید.

ممیزی‌ها و فضای بسته در رسانه ملی موضوع تازه‌ای نیست، اما به نظر می‌رسد این محدودیت‌ها هر روز بیشتر می‌شود و کم کم شبیه به یک اتفاق طنز شده است. مریم بوبانی بازیگر سریال «چرخ فلک» به تازگی در گفت‌وگوبب حرف‌های جالبی درباره تغییرات در پایان یکی از اپیزودهای این سریال که در آن حضور داشته زده است تغییراتی که با عوض شدن دیالوگ‌ها همراه بوده است.

افشاگری بازیگر زن ایرانی از صدا و سیما !! + عکس
افشاگری بازیگر زن ایرانی از صدا و سیما !! + عکس

آن‌طور که او توضیح داده تلویزیون در هر شرایطی با طلاق مخالف است، بوبانی در این‌باره گفته: «محتوای کلی اپیزود با این تغییرات عوض شد. من قرار بود در یک اپیزود طلاق بگیرم درحالی که با این تغییرات این اتفاق نمی‌افتاد. حرف آن‌ها این بود که قرار نیست طلاق تبلیغ شود اما در مواردی طلاق هم یک راه است و اگر اکنون به شکل یک سونامی درآمده دلایل دیگری دارد. ما نباید زنی را که دایم کتک می‌خورد و همسرش مشکل دارد و حتی نشانه‌هایی دیده می‌شود که شوهرش اعتیاد دارد در همان شرایط نگه داریم.»

این در حالی است که پیش از این، سخت‌گیری درباره ماجرای طلاق در سریال‌های تلویزیونی به این شدت نبوده و زنی با وجود شرایط غیرقابل تحمل در تصویری غیرواقعی و به کمک اعمال تغییرات سازمان صداوسیما قرار نبود در هر وضعی دوام آورد!

بوبانی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به این‌که باید دلایل اصلی طلاق در جامعه را بررسی کرد و بعد به همین دلایل پرداخت گفته است: «من قبول دارم که بعضی از این طلاق‌ها بی‌اساس هستند. با این حال معتقدم باید منطقی باشیم و نمی‌توان گفت چون آمار طلاق بالاست به هر شکلی بگوییم که فرد باید بماند و اگر مشکلی دارد و زندگی‌اش در کتک‌کاری و آزار و اذیت می‌گذرد نباید طلاق بگیرد.»

چند وقت پیش عبدالعلی علی‌عسگری در جمع مدیران و سریال‌سازان تاکید کرده بود از فضای تلخ در سریال‌های اجتناب شود، احتمالا تغییرات عجیب «چرخ فلک» نیز بر همین اساس صورت گرفته، اما اگر قرار باشد این بخش به طور کلی از تصویر واقعی زندگی که قرار است در سریال‌ها نمایش داده شود حذف شود، باز هم باید منتظر تولیداتی خنثی و حتی تصویری فانتزی از زندگی ایرانی باشیم که تجربه‌های قبل نشان داده نتیجه‌ای جز ریزش مخاطب نخواهد داشت.

 

کامنت حسام نواب صفوی برای بازیگر مهاجرت کرده به جم !!! + عکس

فوت سیامک اطلسی بازیگر کشورمان !!! + ازشایعه تا واقعیت

آزار واذیت جنسی بازیگر معتاد زن !!! + عکس

جدید ترین عکس پدر ودختر بازیگر !!! + عکس

بهنوش بختیاری بازیگر سرشناس کشور بچه ی جنوب شهر از آب در آمد!!

جنجال حضور بازیگر زن فیلم های مستهجن در ایران!!+عکس

یک دیدگاه

  1. حالا یه بارم صدا سیما تصمیم درست گرفته ها!
    تلویزیون شده سراسر تلخی و ماجراهتی غم انگیز و خشونت و همینطور بی محتوا!!!!
    در هر صورت حتا اگه این تلخی ها واقعیتهای جامعه هم باشن، اما تلویزیون فرهنگ ساز هست! تاثیر گذار بر ذهن و فکر و روحیه و حتا مثلا طرز حرف زدن هم مردم از روی سریالای طنز تقلید میکنن! مثل حرف زدن به سبک برره ای!
    قطعا رسانه رو ذهن تاثیر میذاره! پس باید دوستی و ادب و بخشش و درستی و چیزهای مثبت رو خیلی زیاد نشون بدن و این وضع تلخی و خشونت و بدی نشون دادن رو متوقف کنن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا