اخبار اجتماعی

افزایش حتمی قیمت بنزین و گازوئیل در سال ۱۳۹۵!!

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

افزایش حتمی قیمت بنزین و گازوئیل در سال 1395!!

افزایش حتمی قیمت بنزین و گازوئیل در سال 1395!!
افزایش حتمی قیمت بنزین و گازوئیل در سال 1395!!

افزایش قیمت بنزین وکلیه ی فرواده های نفتی تا پایان سال 1395حتمی است وقرار است بنزین از لیتری 1000تومان به لیتری1200تومان افزایش یابد.

در سال های گذشته هر چند وقت یکبار شاهد افزایش قیمت بنزین بودیم و قرار است در سال 1395 نیز این قیمت از 1000 تومان به 1200 تومان برسد .

افزایش قیمت فراورده های نفتی در سال 1395 تا پایان این سال به طور حتم اتفاق خواهد افتاد و افزایش قیمت بنزین معمولی از لیتری 1000 تومان به 1200 تومان و افزایش قیمت بنزین سوپر از لیتری 1200 تومان به 1500 تومان و همچنین افزایش قیمت گازوئیل به لیتری 500 تومان را شاهد خواهیم بود .

بیژن حاج محمدرضا در جمع خبرنگاران درباره تغییرات جدید قیمت فرآورده‌های نفتی، گفت: بر اساس قانون بودجه سال 95، دولت تا پیش از به پایان رسیدن سال، قیمت فرآورده‌های نفتی به ویژه بنزین و گازوئیل را افزایش می‌دهد.

بر اساس آنچه که مهر نوشته، رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت سراسر کشور با اعلام اینکه امسال قطعاً شاهد افزایش قیمت بنزین و گازوئیل در کشور خواهیم بود، تصریح کرد: بر این اساس افزایش قیمت هر لیتر بنزین معمولی از 1000 تومان فعلی به لیتری 1200 تومان و بهای هر لیتر بنزین سوپر از 1200 تومان فعلی به 1500 تومان محتمل به نظر می‌رسد.

افزایش حتمی قیمت بنزین و گازوئیل در سال 1395!!
افزایش حتمی قیمت بنزین و گازوئیل در سال 1395!!

وی با تاکید بر اینکه قیمت هر لیتر گازوئیل هم به 500 تومان افزایش می‌یابد، اظهار داشت: بر اساس مصوبات ابلاغ شده قانون بودجه، دست دولت برای افزایش قیمت‌ها باز است.

حاج محمدرضا همچنین در خصوص زمان بندی افزایش قیمت بنزین هم بیان کرد: پیش بینی می‌شود با توجه به ابلاغیه حذف کارت هوشمند بنزین و توقف عرضه کارتی این فرآورده نفتی، افزایش قیمت‌ها به فاصله چند هفته پس از جمع آوری کارت‌های بنزین اتفاق بیافتد.

رئیس انجمن جایگاه داران سوخت سراسر کشور همچنین در پاسخ به این پرسش خبرنگاران که آیا با توجه به سقوط آزاد قیمت نفت خام در بازار جهانی، افزایش قیمت بنزین در داخل کشور نوعی گران فروشی نیست؟ بیان کرد: هم اکنون قیمت یک لیتر بنزین با اکتان بالا در بازار فوب خلیج فارس کمتر از 1000 تومان بوده و بهای یک لیتر بنزین در امارات حدود یک درهم است.

وی با یادآوری اینکه از ابتدای امسال تاکنون به طور متوسط 70 تا 71 میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف شده است، تاکید کرد: عملا هم اکنون تقاضا برای مصرف بنزین در کشور با افزایش قابل توجهی همراه نیست.

حاج محمدرضا با بیان اینکه با توجه به ثابت ماندن تقاضا عملاً جایگاهداران سوخت مخالف افزایش دوباره قیمت بنزین در کشور هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به هزینه‌های بالای انتقال، ذخیره‌سازی و توزیع، عملا قیمت تولید و عرضه یک لیتر بنزین در داخل کشور بالا است و از این رو دولت برای کاهش هزینه‌های خود اقدام به افزایش قیمت بنزین خواهد کرد.

 

حذف کارت سوخت بنزین + عکس

انتقاد مهران مدیری از تبلیغات غلط جهت افزایش جمعیت!!

بی حجاب و بدحجابی دختران وزنان در مرا سم های عزاداری شب های محرم ۹۵!!+عکس

قیمت آپارتمان نقلی و کوچک در تهران سال۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا