اخبار حوادث

رابطه دختر جوان و مرد متاهل در پارک به تجاوز ختم شد !! + تجاوز

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

رابطه دختر جوان و مرد متاهل در پارک به تجاوز ختم شد !! + تجاوز

رابطه دختر جوان و مرد متاهل در پارک به تجاوز ختم شد !! + تجاوز
رابطه دختر جوان و مرد متاهل در پارک به تجاوز ختم شد !! + تجاوز

دختر جوان که با سخن های عاشقانه و چهره ی جذاب مرد متاهلی که با وی در پارک آشنا شده بود فریب خورد مرد شرور دخـــــــترجوان را به بهانه آشنایی با خانواده‌اش به خانه دعوت کرد و مورد تجاوز قرار داد .

رابطه دختر و مرد متاهل خوش چهره که آشنایی آنها در یک پارک و با دور از چشم خانواده اتفاق افتاد به تجاوز به دختر و تباهی زندگی دختر ختم شد .

دختر جوان که فریب حرف های عاشقانه و چهره جذاب مرد میانسال را خورده بود با اعتماد به وی به خانه اش رفت اما مرد با تجاوز به دختر زندگیش را به تباهی کشاند .

تجاوز مرد متاهل به دختر پس از بیهوش کردن دختر با شربتی که به وی داده شده بود صورت گرفت تا نتیجه اعتماد دختر را ببیند .

مریم دخترجوان اغلب روزها به بوستانی نزدیک خانه‌شان در یکی از محله‌های شمال شهر می رفت تا کمی قدم زده باشد و روزنامه و مجله بخواند .
دخترجوان یک روز که درحال قدم زدن بود به طوراتفاقی با مردی به نام کیارش آشنا شد. مرد میانسال خوش چهره، توجه مریم را حسابی جلب کرده بود.
چند روز پس ازاین آشنایی کیارش که خود را مجرد معرفی کرده بود به دختر جوان ابراز علاقه کرد. رابطه آنها هر روز صمیمی‌تر می‌شد تا اینکه کیارش ازعشق وعلاقه شدید به مریم سخن گفت واز او خواستگاری کرد.
چندی بعد هم کیارش، دخـــــــترجوان را به بهانه آشنایی با خانواده‌اش به خانه دعوت کرد. مریم پس ازشنیدن این پیشنهاد به فکر فرو رفت اما سرانجام با شنیدن حرف های عاشقانه مرد مورد علاقه‌اش قبول کـــــــرد که به دیدن خانواده کیارش برود، اما زمانی که دختر جوان وارد خانه آنها شد هیچ‌کس را آنجا ندید.
دختر جوان
اما همان موقع کیارش به اوگفت: پدرومادرش برای چکاب به بیمارستان رفته‌اند وخیلی زود بازمی گردند. بعدهم بلافاصله به سراغ یخچال رفت وازمریم با یک لیوان شربت پذیرایی کرد، اما همین که دختر جوان شربت را نوشید از هوش رفت و وقتی هم به هوش آمد تازه متوجه شد در دام یک شیطان صفت افتاده است.
این درحالی بود که کیارش با تهدید ازاو خواست به رابطه‌اش ادامه دهد و فکرشکایت راهم ازسرش بیرون کند.اما مریم که زندگی‌اش را تباه شده می‌دید خیلی سریع به دادسرای جنایی تهران رفت و از او شکایت کرد.
بدین ترتیب پرونده‌ای در شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و بازپرس آرش سیفی دستور بازداشت متهم را صادر کرد. وی پس از دستگیری گفت: «زمانی که با مریم در پارک آشنا شدم به او دل بستم و تصمیم گرفتم به هرشکل ممکن با او ازدواج کنم.
اما چون متأهل بودم می‌دانستم که مریم با اطلاع ازاین موضوع بی‌شک پاسخ منفی به من می‌دهد. برای همین او را به بهانه‌ای به خانه‌ام دعوت کردم تا مجبور شود با من ازدواج کند!»
با اعتراف‌های کیارش، او روانه بازداشتگاه شد تا تحقیقات در این خصوص ادامه یابد.

 

تجاوز به دختر نوجوان در خانه ی مردان شیطان صفت !! + تجاوز

باند متجاوز تلگرامی !! + فریب وآزار واذیت جنسی دختران !!

آزار واذیت جنسی دختر ۱۸ ساله درباغ وانتشار فیلم تجاوز عاقبت دوستی با یک پسر !! + عکس

تعرض جنسی به دانش آموزان پسر توسط معلم زن !! + تجاوز

تجاوز به بازیگر زن هالیوود ایوان ریچل وود !!! + تجاوز

اتفاقی وحشتناک برای دختر ۱۹ ساله؛ وقتی التماس..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا