اخباراخبار حوادث

آبروریزی و انتشار عکس های خصوصی زن باحجاب توسط دوست بی حجاب اش !!

5/5 - (1 امتیاز)

آبروریزی و انتشار عکس های خصوصی زن باحجاب توسط دوست بی حجاب اش !!

آبروریزی و انتشار عکس های خصوصی زن باحجاب توسط دوست بی حجاب اش !!
آبروریزی و انتشار عکس های خصوصی زن باحجاب توسط دوست بی حجاب اش !!

عکس های خصوصی وخانوادگی زن با حجاب توسط دوست صمیمی بی حجاب اش به علت حسادت وی به حجاب اش در فضای مجازی منتشر شد و زن بی حجاب باانتشار عکس های شخصی دوست با حجاب اش موجب بی آبرویی وی شد.

عکس های خصوصی زن باحجاب از روی گوشی وی توسط دوست بی حجابش گرفته شده و زن بی حجاب برای انتقام عکس های بی حجابش را منتشر کرد .

زن بی حجاب دلیل انتشار عکس های خصوصی دوستش را سرکوفت های دیگران بخاطر باحجاب و پوشش مناسب دوستش اعلام کرد .

چندی پیش زن جوانی به نام فرشته با حضور در پلیس فتای شهر آبادان ادعا کرد که فردی ناشناس با انتشار عکس های خصوصی و خانوادگی اش در شبکه های اجتماعی باعث بی آبرویی اش شده است.
بدین ترتیب به دستور سرهنگ سیدمحسن تقی زاده فرمانده انتظامی شهر آبادان تیمی از ماموران پلیس فتا برای دستگیری عامل انتشار این عکس های خصوصی وارد عمل شدند.

در این مرحله ماموران پلیس فتا با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی زن 45 ساله ای به نام لیلا شدند که وی پس از دستگیری با قرار گرفتن در برابر مدارک و شواهد پلیسی لب به اعتراف گشود.

لیلا گفت: همسر فرشته و شوهرم با هم همکار هستند و به خاطر همین دوستی مدتی است که خانواده هایمان با هم رفت و آمد دارند و من با فرشته دوست های صمیمی هستیم ولی همیشه به خاطر پوشش مناسب و حجاب او از دوستان و آشنایان سرکوفت می شنیدم و از من می خواستند که مثل فرشته باشم و همین موضوع باعث شد تا تحت فشار قرار بگیرم.

وی افزود: یک روز که داشتم عکس های فرشته را داخل گوشی اش می دیدم نقشه شیطانی به ذهنم رسید تا با پخش عکس ها بی حجابی فرشته باعث بی آبروییش شوم تا اطرافیانم دیگر به من زخم زبان نزنند.

در این مرحله فرشته وقتی فهمید دوست صمیمی اش باعث انتشار عکس های شخصی اش شده گفت: از کودکی چادر به سر کردم و حجاب اسلامی داشتم ولی لیلا با انجام این کار باعث بی آبرویی ام شده و نمی توانم او را ببخشم.

لیلا با توجه به شکایت دوست صمیمی اش به دستور بازپرس پرونده روانه زندان شد.

 

باند متجاوز تلگرامی !! + فریب وآزار واذیت جنسی دختران !!

تجاوز پیرمردی به دختر ۹ساله و ایست قلبی دختر براثر ترس !! + تجاوز

آزار واذیت جنسی دختر ۱۸ ساله درباغ وانتشار فیلم تجاوز عاقبت دوستی با یک پسر !! + عکس

تعرض جنسی به دانش آموزان پسر توسط معلم زن !! + تجاوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا