آرایش و زیباییمد و زیبایی

بهترین رنگ سایه ها برای آرایش چشم های قهوه ای

4/5 - (5 امتیاز)

آموزش آرایش چشم های قهوای

آرایش چشم قهوه ای
آرایش چشم قهوه ای

 بهترین آرایش چشم های قهوه ای بسته به نوع انتخاب رنگ در سایه چشم دارد تا چشم های شما را جذاب تر نشان دهد .اگر به دنبال آرایش گرم و زننده هستید باید سایه انتخابی شما از رنگ چشم شما یک درجه تیره تر باشد .ولی اگر به دنبال این هستید که آرایشتان طبیعی به نظر برسد باید رنگ سایه های انتخابی از رنگ چشم شما روشن تر باشد .این مورد برای رنگ تمامی چشم ها یکسان است .اگر جزءافرادی هستید که چشمان زیبای قهوه ای دارید تا آخر مقاله ما از بخش مد و زیبایی نماگرد همراه ما باشید تا با انتخاب بهترین رنگ سایه برای چشمانتان مانند همیشه بدرخشید و زیبا باشید .

 

آرایش چشم قهوه ای سایه های مناسب 

بهترین سایه ها برای آرایش چشمهای قهوه ای  سایه هایی با رنگ هایی قهوه ای، صورتی، آبی و طلایی و بنفش و نقره ای ،است .که با روشن و تیره شدن رنگ ها می تواننید آرایش زیبایی برای چشم های خود رقم بزنید .درخشش آنها را دو چندان کنید .

برای استفاده از خط چشم برای آرایش چشم های قهوای از خط چشمی استفاده کنید که هماهنگی بیشتر با سایه های انتخابی شما داشته باشد .بهترین گزینه ها برای سایه های آبی و بنفش       خط چشم باتون های آبی یا گوجه ای،است.

نوشته های مشابه

 

آرایش چشم قهوه ای
آرایش چشم قهوه ای

 

آرایش چشم قهوه ای

استفاده از سایه رنگ های متالیک یکی از گزینه ها برای چشم های قهوه ای است. ولی رنگ های متالیک یعنی طلایی، برنز، قهوه ای و حتی صورتی رنگ هایی است که کاملا چشمان شما را بیش از همیشه برجسته و زیبا خواهد کرد.

 

آرایش چشم قهوه ای
آرایش چشم قهوه ای

آرایش چشم قهوه ای رنگ بنفش 

رنگ بنفش بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .از این رنگ سایه به صورت ترکیبی تیره و روشن استفاده کنید .این رنگ سایه بیشتر برای چشم های با قهو های متوسط استفاده شود زیباست اگر رنگ چشم های شما قهوه ای متوسط است می توانید از رنگ های بنفش،ارغوانی یا بنفش مایل به ارغوانی تیره استفاده کنید. در حالی که برای داشتن آرایشی کلاسیک تر می توانید از رنگ های برنز،مسی،طلایی یا سبز استفاده کنید.چشم های میشی یا عسلی نیز می تواند از بنفش روشن یا بنفش تیره استفاده کند .

 

آرایش چشم قهوه ای
آرایش چشم قهوه ای

آرایش چشم قهو های رنگ آبی و سبز 

رنگ آبی :رنگی بسیار زیباست و حالت دریایی به چشم می دهد .می توان از ترکیب رنگی تیره و روشن در گوشه داخلی چشم استفاده کنید استفاده کرد .

رنگ سبز :ترکیب این رنگ با چشمان قهوه ای شما را به زیبایی پری دریایی می کند واستفاده از سبز روشن در قسمت بالایی چشم و سبز تیره در قسمت پایینی چشم باعث جذاب تر شدن چشم هایتان می شود.

 

آرایش چشم قهوه ای
آرایش چشم قهوه ای

آرایش چشم قهوه ای رنگ زرد و نارنجی 

سایه ی زرد و نارنجی :رنگی که بسیار مناسب چشمان فندقی و قهو های روشن رنگ می باشد و استفاده از این دورنگ یا ترکیب آن ها رنگ طلایی را می سازد و بهتر است رنگ زرد در گوشه ی درونی و رنگ نارنجی در گوشه ی بیرونی چشم استفاده شود.اگر قصد دارید از خط چشم استفاده کنید بهتر است به جای رنگ مشکی از رنگ قهوه ای استفاده کنید.

 

آرایش چشم قهوه ای
آرایش چشم قهوه ای

آرایش چشم قهو ه ای رنگ نقره ای و قهوهای 

رنگ نقره ای :جزء رنگ های روز می باشد .و برای آرایش چشم های گود رفته مناسب است چون باعث برجستگی آن می شود . استفاده از آن در گوشه ی بیرونی چشم بهتر است.

سایه ی قهوه ای برای چشم ای قهوه ای . رنگی که با رنگ چشم ها آمیخته می شود و استفاده از آن در قسمت بیرونی چشم باعث نمایان شدن رنگ چشم ها می شود.

می توانید درمان سیاهی دور چشم را ببینید

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا