خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
خانه » سرگرمی » تعبیر خواب » تعبیر خواب حضرت عیسی (ع) + تعبیر دیدن حضرت عیسی در خواب چیست؟

تعبیر خواب حضرت عیسی (ع) + تعبیر دیدن حضرت عیسی در خواب چیست؟

در این قسمت از مجموعه تعبیر خواب نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر دیدن حضرت عیسی در خواب آشنا سازیم و مطالبی در این باره از منابع معتبر ایرانی و غیر ایرانی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. اگر شما نیز خواب حضرت عیسی (ع) را دیده اید و تعبیر آن را نمی دانید با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب حضرت عیسی (ع) + تعبیر دیدن حضرت عیسی در خواب چیست؟

تعبیر خواب حضرت عیسی (ع) + تعبیر دیدن حضرت عیسی در خواب چیست؟

 

  • حضرت عیسی (ع) یکی از پیامبران اولوالعزم و از انبیاء بنی اسرائیل است، که نامش ۲۵ بار در قرآن کریم آمده است.
  • حضرت عیسی ۵۵۸۵ سال بعد از هبوط آدم (ع) و ۵۰۰ (یا ۵۷۶) سال، قبل از ولادت پیامبر اسلام (ص) در سرزمین کوفه در کنار رود فرات به دنیا آمد. مادرش حضرت مریم (س) دختر عمران (ع) است که نامش در ۱۲ سوره قرآن و در ۳۴ آیه به صراحت ذکر شده است.

 

شما می توانید تعبیر خواب حضرت  یونس (ع) و تعبیر خواب حضرت هود (ع) را در نماگرد مطالعه کنید

 

تعبیر خواب حضرت عیسی (ع)

امام صادق (ع) می‌فرمایند:

اگر حضرت عیسی (ع) را ببینی، یـعـنـی کار مرده و از جریان افتاده تو دوباره احیا و زنده می‌شود و به جریان میافتد و توفیق انجام کار خیر و عبادت به دست می‌آوری.

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

  • هر کسی که عیسی(ع) را در خواب ببیند، او مردی نیکوکار و اهل خیر است که بسیار سفر میکند؛ خداپرستی است که به مقدار اندک قناعت میکند و به او علم طبابت عطا میشود. .
  • اگر بیماری، عیسی(ع) را در خواب ببیند، شفا مییابد و اگر زن حاملهای، او را در خواب ببیند، ممکن است پسری پاک و نیکوکار به دنیا بیاورد.

 

تعبیر خواب دیدن حضرت عیسی در مسجد

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

اگر کسی عیسی(ع) را در شهر یا مسجدی ببیند که اهل آن شهر در ناراحتی به سر میبرند، مردم آن شهر نجات پیدا میکنند؛ زیرا عیسی(ع) نشانه رحمت و شفقت خداوند است. دیدن عیسی(ع) در خواب، نشانه خیر و برکت است برای آن مکانی که ایشان به آنجا می روند

 

تعبیر خواب شکل حضرت عیسی بودن

آنلی بیتون می گوید:

  • دیدن شمایل حضرت مسیح (ﻉ) در خواب ، نشانه اندوهی است که دیگران را نیز دربر می گیرد و نشانه رنج و سختی هاست که شما بی هیچ شکایتی آنها را می پذیرید .
  • اگر دختری در خواب ببیند که شمایلی از حضرت مسیح (ﻉ)دارد ، علامت آن است با رفتار محبت آمیز خود ، نزد دیگران محبوبیت می یابد و آینده درخشانی به دست می آورد .

 

تعبیر خواب پیامبران اولوالعزم

ابن سیرین می‌گوید:

تعبیر دیدن پیغمبران اولوالعزم، به دست آوردن عزت و جاه و بزرگی می‌باشد.

جابر مغربی می‌گوید:

اگر ببینی پیغمبر الوالعزم در محلی خاص می‌باشد، یـعـنـی اگر مردم آن محل در حال جنگ با دشمنان هستند خداوند آن‌ها پیروز می‌کند، یا اگر گرفتار غم و سختی شده‌اند، خداوند آن‌ها را از غم و سختی نجات می‌دهد، ولی اگر مواردی که گفته شد در آنجا نباشد تعبیر دیدن آن پیامبر بشارتی است در مورد خیر و صلاح و درستی دین.

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

باز نشر مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت namagard.com مجاز است.