تعبیر خواب آنلاین و جامع فارسی

خوابها یا رویاها، داستان و تصویرهایی هستند که ذهن ما هنگام خواب می آفریند. آنها می توانند سرگرم کننده ، سرگرم کننده ، عاشقانه ، مزاحم ، ترسناک و گاهی عجیب باشند. بطور متوسط انسانها یک سوم از عمر خود را در خواب سپری میکنند و یکی از مهمترین مواردی که طی این یک سوم از عمر همه ما انسانها با آن سر و کار داریم خواب و دیدن خواب است. برای بسیاری از ماها خواب ها یک راز است و بعد از دیدن هر خوابی که در ذهن ما باقی بماند (با توجه به اینکه بسیاری از خوابهایی که ما میبینیم را فراموش میکنیم) ذهن ما مشغول این موضوع می شود که خوابی که دیده ایم چه معنایی دارد و  علت آن چه بوده و به عبارت کلی تعبیر خواب ما چیست.

تعبیر خواب آنلاین جامع آنلاین

تعبیر خواب آنلاین جامع آنلاین

 

حرف ابتدای کلمه ای که به دنبال تعبیر خواب آن هستد.

آ ا ب پ ت ث ج چ
ح خ ذ ر ز ژ س ش
ص ض ط ظ ع غ ف ق
ک گ ل م ن و ه ی

 

آیا تعبیر خواب واقعیت دارد؟

در سال 1900 ، زیگموند فروید “Die Traumdeutung” یا “تفسیر رویاها” را نوشت. وی اظهار داشت: “رویاها جاده سلطنتی به ناخودآگاه است.” فروید همچنین معتقد است که رؤیاها به ما اجازه می دهد خودمان را ببینیم که هستیم. ما از رویاها استفاده می کنیم تا خودمان را از طریق یک دیدگاه معتبر ببینیم و نه اینکه دیگران چگونه ما را ببینند.

فروید رویاها را چشم انداز واقعی می داند. در این عرصه مجازی ، عمیق ترین احساسات و خواسته های خود را کشف می کنیم. ما باورهای دینی و روحانی خود را کشف یا تحقق می بخشیم. عرصه رویاها جایی است که ما آرزوها ، ترجیحات و اخلاق خود را کشف می کنیم. هدف از تجزیه و تحلیل رویای ، ایجاد درک کامل از خود است. هر رویائی که تفسیر می کنید به شما کمک می کند تا پنهان ترین قسمت های خود را یاد بگیرید. از آنچه یاد می گیرید ، راهی پیدا خواهید کرد تا زندگی پرمعناتر ، ثروتمندتر و با ارزش تر زندگی کنید!

همیشه باید به این نکته توجه داشت که خوابهای هر فردی آنچنان اختصاصی و مختص شخص است که نمیتوان الزاما معنای خواب هر فرد را با دقت گفت با این حال منابع متعددی برای تعبیر خواب وجود دارند که بر اساس نمادها و نشانه ها یا سمبل هایی که در خواب ظاهر می شود، این نمادها را معنا کرده و یک معنای کلی از این نشانه ها در خواب بدست می دهند.

بسیاری از مردم به تعبیر خواب باور دارند. شاید یکی از علل اصلی باور مردم به تعبیر خواب تاکید منابع مقدس (بطور مثال برای مسلمانان، تاکید قرآن و حدیث به صحت تعبیر خواب) باشد.  در قرآن کریم آمده است که : عزیز مصر خوابی دید و از معبّران خواست آن را تعبیر کنند، ولی آنان از تعبیر این خواب عاجز شده و نتوانستند، لیکن حضرت یوسف خواب را تعبیر فرمود و در آینده، تعبیر او به حقیقت پیوست.

همه مردم قدرت تعبیر خواب را ندارند. البته شاید هر کسی بتواند با خواندن منابع معتبر اطلاعی از تعبیر خواب بخصوص تعبیر بعضی از نشانه های دیده شده در خواب را بداند  با این حال حالات مختلف خواب، شرایط مختلف موجود در خواب ها و حتی زمان دیدن خواب، تعبیر خواب را بسیار پیچیده می کند. یا اینکه فقط خواب هایی تعبیر دارند که حاصل بیماری یا گرفتاری ها و تخیلات روزانه و … نباشد، یعنی بعضی از خوابها، آشفته است و تعبیر خاصی ندارد، مثلاً بسیاری از خواب ها مربوط به کارها یا تفکراتی است که انسان در روز یا روزهای گذشته داشته است. 

 

مراحل خواب (چرخه خواب)

پنج چرخه خواب در یک چرخه خواب وجود دارد:

مرحله 1: خواب سبک ، کندی حرکت چشم و کاهش فعالیت عضلات. این مرحله 4 تا 5 درصد از کل خواب را تشکیل می دهد.

مرحله 2: حرکت چشم متوقف می شود و امواج مغزی کندتر می شوند و موقتاً موج های موج های سریع به نام دوک خواب دیده می شوند. این مرحله 45 تا 55 درصد کل خواب را تشکیل می دهد.

مرحله 3: امواج بسیار مغزی آهسته بنام امواج دلتا شروع می شوند که در امتداد امواج کوچکتر و سریعتر قرار دارند. این 4 تا 6 درصد از کل خواب را تشکیل می دهد.

مرحله 4: مغز تقریباً منحصراً امواج دلتا تولید می کند. بیدار کردن کسی در مراحل 3 و 4 دشوار است، که با هم “خواب عمیق” خوانده می شوند. در این مرحله حرکت چشم یا فعالیت عضلانی وجود ندارد. افرادی که در خواب عمیق بیدار شده اند، بلافاصله تنظیم نمی شوند و اغلب بعد از بیدار شدن، چند دقیقه احساس بی نظمی می کنند. این مرحله 12 تا 15 درصد از کل خواب را تشکیل می دهد.

مرحله 5: این مرحله به عنوان حرکت سریع چشم (REM) شناخته می شود. تنفس سریعتر ، نامنظم و کم عمق تر می شود و چشم ها در جهات مختلف به سرعت تکان میخورند و ماهیچه های اندام به طور موقت فلج می شوند. ضربان قلب افزایش می یابد ، فشار خون بالا می رود و مردان دچار نعوظ آلت تناسلی می شوند. وقتی افراد هنگام خواب REM از خواب بیدار می شوند ، اغلب داستان های عجیب و غیر منطقی را توصیف می کنند. اینها رویاها هستند. این مرحله 20 تا 25 درصد کل زمان خواب را تشکیل می دهد.

 

تعبیر خواب و عوامل موثر بر آن

عوامل متعددی وجود دارند که معنای یک خواب واحد را در شرایط مختلف تغییر می دهند. از جمله این عوامل می توان به زمان خواب، مکان خوابیدن، شغل بیننده خواب، حالت خوابیدن و شرایط فیزیولوژکی بیننده خواب اشاره کرد که بر خوابهایی که انسان می بیند تاثیر می گذارند. برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد عوامل موثر بر تعبیر خواب به مقاله مربوطه تحت عنوان عوامل موثر بر تعبیر خواب مراجعه کنید.

 

حقایقی جالب در مورد خوابها

 • شاید خواب را از یاد نبریم، اما تصور میشود همه بین 3 تا 6 بار در هر شب خواب میبینند
 • هر خواب بین 5 تا 20 دقیقه طول میکشد.
 • حدود 95 درصد خوابها با بیرون آمدن شخص از رختخواب فراموش میشوند.
 • خواب دیدن میتواند به شما در یادگیری و توسعه خاطرات طولانی مدت کمک کند.
 • افراد نابینا در مقایسه با افراد بینا بیشتر با سایر اجزای حسی خواب می بینند.

 

انواع خوابها

خوابها به بطور کلی به 10 دسته مختلف تقسیم می شوند که به صورت خلاصه در زیر آمده است.

 1. خواب‌هایی که از افکار و تخیلات انسان در بیداری نشات میگیرند؛ در واقع در این نوع از خوابها آنچه فرد در طی روز با آن درگیر است و دغدغه فکری اون است در خواب اون نیز محور اصلی موضوع خواب می شود. یکی از زیرمجموعه های این نوع خوابها، خوابهای تکراری است که تا وقتی یک دغدغه فکری در دنیای واقعی داریم، خواب آن را بدون تغییر بطور متوالی در شبهای مختلف میبینیم و با از بین رفتن آن چالش، دیدن ان خواب هم متوقف میشود.
 2. خواب‌هایی که نتیجه غلبه مزاج در انسان هستند. این خوابها از مزاج افراد نشات میگیرد و بسته به مزاج گرم یا سرد بیننده خواب می تواند متفاوت باشد. به‌طور مثال افراد با مزاج گرم، بیشتر اوقات خواب آتش، حمام و… را می‌بینند و فرد با مزاج سرد، خواب برف و زمستان و کوه یخ ببیند.
 3. خواب‌های ناشی از وسوسه شیطانی، خواب‌های ناراحت کننده.
 4. خواب‌هایی که به وضع خوابیدن انسان بستگی دارند. مانند خواب انسان جنب، خواب اول شب، خواب فردی که زیاد خوابیده یا زیاد غذا خورده و…
 5. رویاهایی که خیال پردازی خوشایند هستند. این رویاها خیالاتی هستند که ما از فکر کردن به آنها لذت می بریم و حالتی مابین خواب و بیداری است. حالتی که در آن شما به موضوع و خیالی فکر میکنید و حتی هوشیاری شما نسبت به صداهای اطراف خودتان نیز کاهش یافته است.
 6. خوابهای هوشیارانه، خوابهایی هستند که فرد بیننده خواب در حین خواب میداند که در حال دیدن خواب است و در خواب به خود یا دیگران میگوید که من در حال دیدن خواب هستم و حتی قادرند خواب خود را تا حدودی کنترل کنند.
 7. کابوس یا خوابهای آزاردهنده، ترسناک و وحشتناک فرد ببیننده خواب با ترس زیاد، ضربان قلب و گاهی عرق کردن از خواب بیدار می شود. کابوسها اکثرا از مشکلات بیرون از خواب و دنیای واقعی نشات میگیرند. پرخوری، مشکلات روحی روانی، بیماری های جسمی از جمله عواملی هستند که موجب کابوس می شوند.
 8. خواب‌های شفابخش: این خوابها نوید سلامتی میدهند و همانطور که از نام آنها پیداست مرتبط با سلامتی ما است. در واقع خواب نوعی ارتباط بین بدن ما و خود ما است و پیامهای جسم ما را به ما می دهد. مثلا در مواقعی که بدن در معرض بیماری یا مشکلات فیزیکی است این خوابها هشداری هستند برای پیشگیری از بیماری.
 9. خوابهای راهنما: معمولا در این خوابها برای مشکلی که در دنیای واقعی داریم راه حلی پیدا می شود. مثلا مشکلی با یکی از اعضای خانواده داریم، در خواب همان مشکل را دیده و از طریقی ان را حل میکنیم، راهی که از طریق آن مشکلمان حل شده، راه حل مشکل در دنیای واقعی است.
 10. خواب‌هایی که از آن به عنوان رویاهای صادقانه نام برده می شود و می گویند از سوی خداوند بوده و خواب‌هایی شایسته و صادق هستند که یا به فرد بشارت امر خیری می‌دهند یا او را راهنمایی و هدایت می‌کنند.

 

کدام خواب‌ها تعبیر دارند؟

در بخش انواع خوابها، خوابها به چندین بخش تقسیم شد که فقط دسته آخر یا دهم تعبیر دارد. بقیه خوابها تعبیر ندارد. یکی از مواردی که فرد بیننده خواب باید به آن توجه کند این است که بخش بسیار زیادی از خوابهای که یک فرد میبینید مربوط به یکی از 9 دسته اول است و اصولا تعبیری ندارد. برای همین نباید انتظار داشت تمامی خوابهایی که مبینیم حتما تعبیری داشته باشد. آنچه از آن به عنوان تعبیر خواب مظرح شده است، در واقع مربوط به خوابهایی هست که به آنها رویای صادقانه میگوییم و اعتقاد بر این است که حاوی پیامی از سوی خدا است و علم تعبیر خواب نیز صرفا برای تفسیر و یافتن پیام نهفته در خواب بوجود آمده است. همچنین برخی از خوابها به اندازه ای واضح و روشن هستند که نیازی به تعبیر کردن ندارند. انسان موضوعی را خواب می‌بیند که در بیداری هم همان اتفاق می‌افتد؛ اما بعضی خواب‌ها واضح نیستند و نیاز به تعبیر دارند. چگونه باید این خواب‌ها را تعبیر کرد؟ تنها کسی که علم تعبیر خواب را داشته باشد می‌تواند این کار را انجام دهد. نمی‌توان در این زمینه به هر کسی اعتماد کرد.

 

چکار کنیم تا رویای صادقه ببینیم؟

رویای صادقانه پلی برای برقراری ارتباط با عالم غیب است و انسان به واسطه این دسترسی، حقایق را مشاهده می‌کند. در صورتی که فرد بخواهد به اسرار عالم و آیات غیبی در عالم بیداری آگاهی پیدا کند، باید مراقبه داشته باشد؛ یعنی باید مراقب اعضا، جوارح و اعمال خود باشد تا آمادگی دریافت حقایق و باطن جهان در او به وجود بیاید.

از جمله آداب مراقبه که رعایت آن برای دیدن رویای صادقه لازم است، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نظافت
 • طهارت
 • محاسبه اعمال روزانه
 • قرائت قرآن و بعضی از دعاها
 • کیفیت و چگونگی قرار گرفتن بدن هنگام خواب
 • خواندن دعا پس از بیداری از خواب

 

تشخیص رویای صادقانه از بقیه رویاها

چگونه می توان تشخیص داد که خوابی که دیده ایم، رویای صادقه است یا نه؟

تشخیص اینکه یک خواب رویای صادقانه است یا خیر به عوامل مختلفی بستگی دارد و قطعیتی در مورد آن وجود ندارد. با اینحال توجه به این عوامل به ما در درک احتمال درستی آن رویا کمک می کند.

دسته بندی های مختلف خوابها در بالا آورده شده است، دو حالت کلی برای خوابها وجود دارد که عبارتند از: خوابهای نمادین و سنبلیک و خوابهای حقیقی و مستقیم.

در اینجا مواردی که به تشخیص رویای صادقانه کمک می کند آورده شده است:

 1. در عالم خواب انسان حس بیداری می کند. به عبارتی، خوابش واضح و شفاف است.
 2. رویای صادقانه الزاما توسط فرد مسلمان یا دین دار دیده نمیشود و چه بسا فرد بی دین نیز رویای صادقانه ببیند هر چند اعتبارش کمتر است.
 3. معمولا هنگام ظهر رویا صادقانه نیست ولی قطعیت ندارد، بیشتر رویاهای صادقانه در یک سوم انتهایی خواب شبانه دیده میشود.
 4. روند خوابهای صادقه به گونه ایست که از یک آغاز شروع می شود و به نهایتی ختم می گردد. و شلوغ و درهم و بی سروته نیست.
 5. اگر در خوابی یکی از معصومین یا بزرگان دیده شود، امکان دارد صادقه باشد.
 6. گاهی فردی سوالی در ذهنش دارد و خوابی راجع به پاسخش می بیند. آن خواب صادقه است. مثل خانواده های شهدا که درمورد وضعیت شهیدشا خواب می بینند.
 7. در مجموع، خواب های صادقه را فرد خواب بیننده احساس می کند که این خوابش معنادار بود.پس به وقوع می پیوندد.

 

خوابهای نمادین و سنبلیکف 

خوابهایی که در آن بیننده خواب نمادهایی که هر یک تعبیر خاص خود را دارند میبیند، نمادهایی مثل مار، گاو، و بطور کلی حیوانات، مردن زنده شدن و …

در واقع این نمادها هر یک نشانه ای هستند که برای تفسیر آنها نیاز به فردی آشنا با علم تعبیر خواب است. البته در صورتی که متخصصی در دسترس نباشد میتوان از کتابهای سطح بازار مثل کتاب های تعبیر خوابی که از ابن سیرین، حضرت یوسف و … هست استفاده کرد و تا حد زیادی پاسخگوی بسیاری از خوابها هستند.

خوابهای حقیقی و مستقیم

خوابهایی که در آن بیننده خواب، در خواب خود، وقایعی را به دور از هرگونه ابهام و نمادی می بیند. و بطور مستقیم از وقایع بدون نیاز به تعبیر و تفسیر آگاه می شود. این گونه خوابها اگر ثابت شوند صادقه هستند، به همان شکلی که دیده شدند، تعبیر می شوند. مثل خواب حضرت نرجس خاتون که با یک امام ازدواج می کند، و این اتفاق هم افتاد. و به عقد امام حسن عسگری ع درامدند.

 

مهمترین تعبیر کنندگان خواب (معبران)

 

 • حضرت یوسف (ع)
 • امام صادق (ع)
 • حضرت دانیال (ع)
 • ابن سیرین
 • منوچهر مطیعی تهرانی
 • جابر مغربی
 • ابراهیم کرمانی
 • لیلا برایت
 • انلی بیتون
 • اچ میلر

تعبیر خواب حضرت یوسف (ع)

حضرت یوسف (ع) یکی از پیامبران الهی است، که 27 بار نامش در قرآن آورده شده است و سوره 12ام قرآن نیز به نام اوست. حضرت یوسف دارای علم تعبیر خواب بوده و همین علم که از طریق تعبیر خواب فرعون مصر در مورد خوابی که از خورده شدن 7 گاو فربه توسط 7 گاو لاغر دیده بود و موجب نجات مردم مصر از گرسنگی شد، او را به مقام بالایی نزد فرعون و مردم رساند. از برخی از تعبیر خوابهای حضرت یوسف در موارد مختلف امروزه به عنوان یک مرجع تعبیر خواب استفاده میشود.

تعبیر خواب امام صادق
امام صادق، امام ششم از ائمه مذهب شیعه است. ایشاله که 64 سال عمر کرند در سن ۳۱ سالگی به امامت رسیدند و به مدت ۳۴ سال امامت کردند. کتاب تعبیر خواب امام جعفر صادق (ع) یکی از ارزشمندترین منابع تعبیر خواب است که نسخه های فارسی زیادی از آن به چاپ رسیده است. آنچه در نخسه های مختلف این کتاب آمده است درواقع نقل قول از امام صادق در مورد معناهای مختلف خوابها است.

تعبیر خواب دانیال نبی

دانیال نبی همانگونه که از نامش پیداست پیامبری از قوم یهود بود. ایشاله که نسل حضرت یعقوب بود، پس از فتح بابل توسط کوروش از آنجا به ایران آمده و در شوش سکنی گزید و در شوش نیز در سن 93 سالگی فوت کرد. کتابی به نام ایشان که شامل خاظرات، خوابها و تعبیر خوابهای ایشان است و شامل 12 فصل است به چاپ رسیده و مسلمانان نیز در مورد علم تعبیر خواب ایشان نظر مثبتی دارند. این کتاب که ابتدا به زبان عبری تهیه و چاپ شد در در دوره عباسیان به عربی ترجمه شده است. علاوه بر تعبیر خواب، مورخان مواردی از قضاوت‌های ممتاز این پیامبر را هم به ثبت رسانده‌اند.

تعبیر خواب ابن سیرین

محمد بن سیرین بصری یکی از افراد مشهور تاریخ علم و ادب اسلامی است. او فرزند یکی از بردگان انس ابن مالک بود. ابن سیرین در تعبیر خواب مهارت فراوان داشت و مردم نیز برای تعبیر خواب خود به او رجوع میکردند.  شغل او بزازی بوده و از تابعین مشهور است (تابعین به افرادی گفته می‌شود که پیامبر اسلام را ندیده ولی با اصحاب او معاشرت داشته‌اند). جمال الدین بدیع الزمان ابوالهول جیش بن ابراهیم تفلیسی (۶۲۹ ق) کتاب کامل‌التعبیر ابن سیرین را به فارسی نگاشته است. البته باید توجه داشت که این کتاب هر چند مشهور به ابن سیرین است ولی نویسنده تعبیر خواب‌هایی را از ابن سیرین، امام صادق ـ علیه السلام ـ ، دانیال نبی ـ علیه السلام ـ ، ابراهیم کرمانی و جابر مغربی و عده‌ای دیگر نقل کرده است

تعبیر خواب منوچهر مطیعی

آقای مطیعی به سال ۱۳۰۴ در خیابان ناصرخسرو تهران به دنیا آمد. در ابتدا او به مدرسه نظام رفت ولی بدلیل علاقه اش به ادبیات، دانشکده افسری را نیمه تمام رها کرد و نویسندگی را آغاز نمود. از ایشان کتابی به نام فرهنگ جامع تعبیر خواب به یادگار مانده است که پس از سالها تحقیق و مطالعه ی کتاب های تعبیر خواب از جمله تعبیر خواب ابن سیرین و بسیاری کتاب های ایرانی ، عربی و اسلامی آن را نگاشته است و امروزه یکی از منابع معتبر علم تعبیرخواب است.

تعبیر خواب جابر مغربی

سموأل بن یحیی بن عباس یهودای مغربی، ریاضیدان، پزشک و منجم مسلمان بود که در حدود سال ۱۱۳۰ میلادی در بغداد و در خانواده‌ای یهودی به دنیا آمد. او در سن 33 سالگی پس از دیدن یک خواب به دین اسلام گروید و در سال 1180 میلادی در سن 50 سالگی در شهر مراغه به دیار باقی شتافت.

 

 

 • خواب چیست؟
 • 21 حقیقت جالب در مورد خواب
 • جدول زمان تعبیر شدن خواب ها بر حسب ساعت
 • تعبیر خواب ابن سیری
 • علم تعبیر خواب چه می‌گوید؟
 • خواب‌های متداول چه خواب‌هایی هستند؟
 • زمان تحقق خواب
 • شرایط تعبیر خواب
 • تعبیر خواب در اسلام
 • اعمال مربوط به خواب های خوب و و بد
 • انواع خواب
 • 9 رویا که نباید به آنها بی اعتنا بود
 • منابع تعبیر خواب

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

کامنت های تایید شده : ۶۴ عدد

 • سلام حواب دیدم در دامداری استادم هستم وبجای گوسفندان گوساله دردامداری است ومردان زیادی در دامداری هستند من با این مردان درحال ببرون امدن از این دامداری هستم که یک گوساله با سماجت در حال امدن پشت من میباشد..

  • باعرض سلام و خسته نباشید و باتشکر از سایت عالی تون ببخشید که مزاحمتون شدم من یه خوابی دیدم تو خونه مادربزرگم هستم و یه دخترودیدم که روی مبل نشسته بود البته افراد ناشناس فکر کنم زیاد بودن من خواستم با اون دختره دوست بشم فکر کنم ازمن بزرگ تر بود یا هم سن بودیم من رفتم به حیاط خانه تو حیاط خانه کلا حرطرف دیواره ولی من تو خواب وقتی رفتم به حیاط فقط یه دیوار نبود و از اونجا چند خونه دیده میشد من رفتم تو حیاط دراز کشیدم یکم بخوابم ولی وقتی به سمت چپ پیچیدم دیدم اون دختره داره میره به خونشون خونشون خیلی بزرگ بود اون اومد به حیاط خونشون نمیدونم چی میخواست برداره وقتی میخواست برگرده منو دید و بهم لبخند زد بارها پشت سرشو نگاه کرد و منو دید لبخند زد من رو دعوت کرد به خونشون با اشاره گفت بیا خونه من خیلی خوشحال شدم رفتم لباسمو بپوشم دنبال لباسم تو خونه گشتم دیدم توحیاطه وقتی به حیاط برگشتم خونشونو گم کردم و حیاطشونو ندیدن ولی دختره رو دیدم اون منو ندید وبه خونشون رفت منم همون موقع باز خونشونو پیداکردم و بعد رفتم لباسامو بپوشم دقیقا یک ساعت طول کشید لباسمو بپوشم با سرعت هرچه تمام رفتم از کشوی میز دوتا حلقه برداشتم که یکیش مال خودم بود و زرد رنگ بود و دومیش حلقه ازدواج ولی من اونارو به یکی از انگشت هام انداخته بودم من کمی به حلقه ازدواج نگاه کردم دیدم مال عموم هستش میخواستم بزارم بالای پله تا خودش ببینه و برداره و گفتم نه فکر میکنه من گذاشتم دعوام میکنه حلقه رو گذاشتم جیبم تا وقتی که برگردم بزارمش سرش جاش و وقتی میخواستم برم بیرون که برم به خونشون دیدم هنوز لباس هامو نپوشیدم ووقتی که کامل لباسمو پوشیدم خواستم برم بیرون از خواب پاشدم ببخشید که سرتون درد آوردم ولی اگه میشه تعبیر خواب منو بگید من حتما منتظر پاسخ شما هستم با تشکر

   • با سلام و احترام
    همانطور که در بالا گفته شده، تعبیر خواب ها فقط در صفحه مربوط به هر خواب جواب داده می شوند.
    لطفا سوال خود را در صفحه مربوطه مطرح نمایید
    با تشکر

 • سلام و خسته نباشید‌‌‌.. خواب دیدم‌ در درجایی بودیم ڪه حوض یا برڪه آبی بود ڪه مال مادرم بود و دو گل سبز رنگ و با ساقه های ضخیم درآن آب بود ..یڪ گلدان گل هم در دست داشت ڪه گلبرگ های ان سفید و زرد و زیبا هم بودند با ساقه های بلند و سبز و مادرم گفت این گلدان را جاریش به او داده ولی گل را با ریشه از گلدان در آورد و من به او اعتراض ڪردم اما مادرم گفت ببین ریشه هایش ضعیف است و ان را ڪنار دو گل دیگر در آب گزاشت ڪه قصد داشت پیش دو گل دیگر پرورش دهد ..بعد مادرم آبی ڪه در داخل ان گلدان بود در آب حوض یا برڪه ریخت ڪه دیدم ان آب زرین و درخشان بود….پریشب این خواب را دیدم و ساعتش یادم نیست..ممنون میشم تعبیر کنید

  • روناک عزیز سلام.
   وجود برکه و فضای کلی ای که در خواب بوده تا حدودی نمایانگر احساسات کلی یا موقت شما است، از طرفی وجود گل سبز نیز نمادی از برکت و خیر و نیکی است که از زن عموی شما به مادرتان هدیه شده. بطور کلی گرفتن گل و بوته و جمع کردن آن نیز نشان از برکت و ثروت و وعده روزهای خوش در آینده است. ریختن آب شفاف نیز نمادی از سود و برکت است.
   نمادهای دیده شده در خواب شما تعبیر خوب، روزهای خوب و برکت را به همراه دارد که امیدواریم همینطور باشد
   با آروزی بهترین ها

 • سلام ..مادرم خواب دیده منو ماددم باهم در ماشین در جاده ای هستیم و من راننده بودم و ناگهان لباسی سیاه رو زمین دیدیم بعد ماشین را دور زدیم و رفتیم پایین دیدیم روسری مشکی رنگ است که من آن را برای خودم برداشتم آوردم

  • مریم عزیز
   روسری مشکلی به سر کردن به معنای اندوه و ناراحتی برای همسر است ولی با شرایط خواب شما که آن را به سر نکرده اید و فقط پیدا کرده اید میتواند به بچه دار شدن یا رسیدن به سود مالی تعبیر شود. معمولا رنگ مشکی بیشتر به بچه تعبیر می شود تا به مال و پول.
   برای اطلاعات بیشتر در مورد خواب خود، لطفا به تعبیر خواب روسری مراجعه نمایید.
   برای شما بهترینها رو آرزو داریم.

 • سلام خواب دیدم کسی که منو دوست داشت به همراه خانواده به خواستگاری من اومدن ولی مادر و خواهر ایشون رفتن آشپزخونه خونه ما شروع کردن به طرف شستن میخواستم بدونم چه تعبیری داره این خواب ممنون

  • نیلوفر عزیز
   لطفا تعبیر خواب خود را در صفحات مربوطه، یعنی صفحه تعبیر خواب ازدواج مطرح نمایید.
   با تشکر

 • سلام،
  خواب دیدم که با ماشین رانندگی میکنم و ماشینم بدون هیچ دلیلی چپ میشه، ولی سالم از ماشین بیرون میام. میبینم که ماشینم آتیش میگیره. میرم خونه و احساس میکنم که حامله هستم. ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید.

 • سلام،
  خواب دیدم دست راستم شش انگشتی شده

  • منصوره عزیز،
   لطفا تعبیر خواب خود را در پست مربوطه مطرح نمایید، یعنی تعبیر خواب انگشت
   با اینحال با توجه به کوتاه بودن تعبیر خواب شما، همینجا تعبیر آن را می گویم:
   دیدن انگشت ششم در خواب به معنای بدست آوردن یا کشف یک چیز جدید، تجربه یا ایده جدید در زندگیتان است که هرگز فکر نمیکردید به آن دست پیدا کنید.

 • من خواب دیدم مادر دوسپسرم اومده خواستگاریم باشیرینی مامانش هی از پسرش تعریف میکرد مامان منم گفت بروشیرینی بخور برامنم بیار بخورم که بفهمه خوشمون اومده قبول کردیم یه چیزیم بود که باید من امضامیکردم
  مامانم میگفت ۱ و ۴شو بخون بعد امضا کن

 • باسلام من خانمی متاهل و فاقد فرزند میباشم
  در شب جمعه ۱۱ رجب خواب دیدم سه عدد لاک پشت زاییده و به آنها از سینه چپ شیر میدهم و برادرم در این کار به من کمک میکند

  سپاسگزار میشوم در تعبیر این خواب مرا راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   همانطور که در بالا گفته شده سوالات فقط در صفحه اختصاصی هر خواب جواب داده می شود، لطفا در صفحه تعبیر خواب لاک پشت سوال خود را مطرح نمایید.
   با تشکر

 • سلام دخترم خواب دیده من کلاغ میخورم کلا دارم گوشت و بال کلاغ و پرنده ها میخورم. تعبیرش در حروف الفبا نبود لطف میکنید بگید تعبیرشو.

 • باسلام من در روز خواب کبوتری سفید را دیدم که وارد خانه ام شد و قدم میزد

 • سلام خسته نباشید
  خواب دیدم تو این خونه بزرگ وقشنگ هستم دارم غذا میسازم ازدواج کرده بودم همسرم من میشناختم خوش حال بودم بعد اون اقا از کارش برگشت و. من بعدش زنگ زدم به مادر چون اون جایی که زندگی میکردیم از مادرم اینا خیلی دور. بودیم

 • سلام پدرومادرمن فوت کرده ومن خواب دیدم بااون هابه عروسی میرفتم سه تایی لطفابگیدتعبیرش چیه

 • من دیدم یه جای تاریکم فقط من و یه خانومه که چهره ی نورانی داشت بهم لبخند میزد بعدش رغتم تویه اتاق مانند یه ببر پشت در بود وسعی داشت بیاد داخل هی به درفشار میداد اخرش نمیدونم چیشد درو واکردم بر عکس چیزی که فکر میکردم بهم حمله نکرد وروی دوتا پاش کنارم راه میومد اخرشم باهم رفتیم کنار دریا من پاهامو کردم تواب توشم پره صدفای ریز بود یادمه اونجا گفتم امسال سومین باره که میام شمال لب دریا

 • سلام
  من خواب دیدم یه زن با این که شوهر داره باز براش خواستگار رفته و خودش داره گریه میکنه میشه تعبیرشو بگین

  • سلام محمد عزیز
   در متن بالا گفته شده که حتما تعبیرخواب خود (تعبیرخواب خواستگاری) را در صفحه خود بپرسید.

  • سلام من خواب دیدم که به آینه نگام میکنم و تمام صورتم پر جوش است

 • سلام من خواب دیدم که در حال راه رفتن از کنار خونه ایی که نیمه باز بود و اینکه تخت خواب سبز رنگ قشنگی دیده میشد که فردی یعنی یه مردی پشت به من روی تخت نشسته بود و اینکه سخ بار از کنار اون خونه رد میشم و نگاه میکنم

 • سلام من مدتی با شخصی در جهت ازدواج اشنا شدم که محقق نشده مادرم خواب دیده تو یه حرف مثل حرف پیغمبر بودیم و ما هردو داخل یکی از ضریحا شدیم و بعد از مدتی من تنها بیرون امدم و در سوال مادرم که کجا رفتی حلقه ای در انگشتم نشان دادم و گفتم مامان عقد کردیم بلاخره لطفا تعبیر این خوابرا به من بگویید

  • سلام.
   کیانای عزیز
   لطفا برای دریافت تعبیر خواب خود، آن را در بخش مربوط به خود یعنی تعبیر خواب ازدواج یا تعبیر خواب عقد کردن یا تعبیر خواب حلقه ازدواج مطرح نمایید.
   تعابیر خوابها در این صفحه پاسخ داده نمی شود
   با تشکر

 • سلام خواب دیدم که در اتاقی همراه با چهارنفر هستم که ناگهان یکی از آن چهارنفر چاقویی آورد و به شکم نف اول فرو کرد و نفر اول مرد بعد همان فرد یک تفنگ در آورد و بیست تا گلوله به نفر دوم زد و نفر دوم هم مرد و من واقعا ترسیده بودم که وفر بعد من خواهم بود که میمیرد که همان موقع مادربزرگم از در اتاق وارد میشود و من را نجات میدهد میخواستم خوابم را تعبیر کنید ممنون میشم

 • سلام من تو اخرین شب سال ۹۸ خواب دیدم از پنجره ی اتاقکی منو میفرستن به طرف اسمون بعد از پرتاب من درهوا حس خیلی خیلی خاص و خوبی رو داشتم همینجور ک بالا میرفتم رسیدم به ماه وبعد از کمی ماندن درانجا برگشتم به همان اتاقک

 • من خواب دیدم, در خانه مادر زنم هستم, و من و همسرم ایستاده ایم ولی مادر همسر در پذیرای دارد, فرش های که کهنه هم بودند و فرش ها دارد باد تند میزند و از جا بلند میکند و خودش میخواد کاری کند که فرش ها بلند نشوند و در دیگر اتاق همان خانه باز فرش های کهنه بود, که همسرم بهم گفت ببخشید مادر خواست اینا رو به ما بدهد ولی مجبور است خودش استفاده کند, که من گفتم اره ولی نیازی نیست من داشتم خودم بهش میدادم خودم غصه میخورم که همسر گفت اره غصه بخور بهتر از هیچی هستش

 • سلام من خواب دیدم ک میخواستم برم ی شهری ولی به دلایلی هواپیما تویه مشهد فرود اومد و گفت باید چند ساعتی اینجا بمونین منم تو این فرصت رفتم حرم امام رضا وقتی وارد صحن شدم رو به روی گنبد نشستم و کلی گریه کردم هربار که میخواستم دعا کنم یا حرف بزنم گریم میگرفت ولی میدونم و یادمه ک دلیل ناراحتیم و دعایی کمیخواستم بکنم درمورد نامزدم بود ک تقریبا چند ماهه جدا شدیم و تو خواب از امام رضا میخواستم همه چی دوباره درست شه بعد چند دیقه ام ی خانمی که انگار اونم زائر بود و داشت نماز میخوند کنارم اومدو یکم دلداریم داد و گف گریه نکن و اروم باش بعدشم ک بیدار شدم
  ممنون میشم اگه تعبیرشو بهم بگین

  • با سلام و احترام
   همانطور که در بالا گفته شده، تعبیر خواب ها فقط در صفحه مربوط به هر خواب جواب داده می شوند.
   لطفا سوال خود را در صفحه مربوطه مطرح نمایید
   با تشکر

 • سلام ..من خواب دیدم خونه مادر شوهرم همش یه مار میاد ..ما بیرونش میکنیم دوباره یه راهی پیدا میکنه و میاد داخل خونه …علاوه بر اون یه خفاش سیاهم داخل خونه اون گوشه بود …بخدا دل تو دلم نیس میشه زودتر تعبیرشو بگید

  • با سلام و احترام
   همانطور که در بالا گفته شده، تعبیر خواب ها فقط در صفحه مربوط به هر خواب جواب داده می شوند.
   لطفا سوال خود را در صفحه مربوطه مطرح نمایید
   با تشکر

 • سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما ‌ . من خواب دیدم پدربزرگم که فوت شده زنده است و در کنار خانواده زندگی میکنیم ( البته نه اینکه درخواب بدونم‌که ایشون فوت شدن قبلا) ولی پس از مدتی درخواب من ایشون فوت شدن تعبیر این خواب چی هست ؟ باتوجه به اینکه ماه شعبان هست خواب بد تعبیر میشه؟

  • با سلام و احترام
   همانطور که در بالا گفته شده، تعبیر خواب ها فقط در صفحه مربوط به هر خواب جواب داده می شوند.
   لطفا سوال خود را در صفحه مربوطه مطرح نمایید
   با تشکر

 • سلام خسته نباشید ببخشید خواهرم خواب دیده پدرم که فوت شده با نامزد دخترش که البته ازهم جدا شدند و فوت شده هر دو می خواستند به مکه بروند و خواهرم را هم ببرند ولی خواهرم می گفته من نمیام مکه و نرفته !

 • سلام
  خواب دیدم ، گلوله های خاکی بزرگی از روی کشورمون با سرعت در حال حرکت به سمت خلیج فارس هستن . بعضی گلوله ها آتشهای بزرگی هستن . که به زمین نزدیکترن .

 • سلام.من با همسرم اختلاف دارم.بخاطر خیانت های پس در پی، وهمیشه از طریق خواب هایم به کارهای ایشان پی میبرم و از جانب خدا سپاس گذارم. سه شب هست که خواب های آشفته میبینم. شب اول خواب دیدم همسرم یه کفش قهوه ای نو خریدو پاکرد، شب دوم خواب دیدم که منو همسرم به خانه زنی رفتیم که تازه نقل مکان کرده بود و من خونه اون زن ونگاه میکردم به در و دیوار پرد نصب نبود با شوهرم بحث میکردم و میگفتم از اینجا بریم نمی‌دانم چرا من از شوهرم یکدفعه مخفی شدم و اون زن بین ما جانبداری می‌کرد تاچیزی به من نگوید همسرم، تو خواب احساس می‌کردم بین شوهرم و اون خانم چیزی هست، شوهرم بیرون رفت و خرما خریده بود آورد برای من واون زن ، و روز بعدش خواب دیدم که پسر دوساله ام همش شلوارش و در میاره و من دعواش میکنم اما یکدفعه شلوار شروع کرد به حرکت کردن و من ترسیدم و میگفتم توی شلوارش جن هست که نماد عروسک بود توی شلوار، عروسک شروع کرد به گریه کردن، من فرزندم و برداشتم که اتاق فرزندم خارج بشم خرس دوست داشتنی فرزندم آتش گرفت و من پسرم و برداشتم ببرم بیرون تا بدم به همسایه و بیام آتش را خاموش کنم همش نماد جن در ذهنم بود که اونجا جن دارد و از خواب بیدارشدم،

 • سلام خواب دیدم دختری را که دوست دارم همراه با یک سگ کچولو و یک طفل داخل یک گودال کم عمق ۱ الی ۲ متر، منو که دید امد بیرون .گفتم بیا کنار یه چیزی را برایت میگم، گفتم دوستت دارم ولی نفهمیدم اون چی گفت. تعبیرش چیه. لطفا بگید خواهش این خواب را نزدیک صبح دیدم ممنون.

  • دوست عزیز تعبیر خواب خود را در صفحه مربوط به خواب خود ارسال کنید تا جواب آن داده شود.
   با تشکر

 • سلام خسته نباشید ..من دختر مجرد هستم خواب دیدم توی حرم مطهر معصومه ع قراره با عشقم عقد کنم توی اتاق عقد نشسته بودم اقا پسر کنارم نشسته بود با کت. و شلوار مشکی با پیراهن سفید منم چادر سفید سرم بود که صورتمو پوشانده بودم یک قرآن کریم باز جلومون بود که من قران روبه وضوح میدیدم و یک شیخ و.چنتا مرد غریب و پدرم توی اتاق بودن بعد پدرم خطبه عقد رو خوند و منو عشقم رو عقد کرد واز خواب بیدار شدم..من خیلی بسیار دعا میکنم که با عشقم ازدواج کنم که این خوابو دیدم

  • سلام
   من یه خانمم که سه شب پشت سرهم خواب دیدم پدرم داره موهای سر برادرمو
   میتراشه و موهای سر برادرم بلافاصله رشد میکنه.ممنون میشم راهنمایی کنید

   • مسیح عزیز
    لطفا خواب خود را در صفحه مربوطه مطرح کنید

 • سلام.بنده در خواب دیدم که خودم و همسرم در خانمان خواب بودیم و ناگهان بنده از خواب بلند شدم و دیدم آخوندی (که میشناسم او را و انسان بسیار شریفی هم هستن)در چارچوب در خانمان ایستاده اند و اذن دخول میخواهند که بنده با تعجب (اینکه چگونه خانه ما رو بلد هستن و چگونه درب خانه را باز کردن) بی درنگ گفتم خوش آمدید.ایشان داخل آمدند و از همسرم خواستم بلند شوند و برن تو اتاق بخوابند،همسرم همین طور سرباز بلند شدن جلو حاج آقا و بدون توجه به ایشانرفتند به داخل اتاق.
  حاج آقا فرمودند که راه خانه طولانی بود مزاحم شما شدم.بنده آمدم از حاج آقا کمی پذیرایی کنم که دیدم خانمان پر از زباله و کاملا آشفته هست.در همین حال که داشتم تند تند خانه را جمع میکردم خوابم برد و بعد سریع بلند شدم از خواب که دیدم حاج آقا هم کنار بنده خوابیدن.در همین حال که ایشان از خواب بلند شدن خانوم بنده با همان سر باز به بیرون آمدند و رفتن سر یخچال برای حاج آقا میوه آوردند(البته باز هم بدون توجه به ایشان و با روی کاملا ناراحت که مثلا ایشان اینجا چه میکنند)در همین حال بنده به همسرم گفتم موهایت را بپوشان ولی ایشان توجه نکردند که یک باره حاج آقا گفتن ببینید چقدر خیرسر هستن.در همین حال بنده از شدت عصابانیت در واقعیت از خواب بلند شدم.
  ممنون میشوم جوابم را بدهید.برایم خیلی مهم و ارزشمند است.ضمنا روحانی عمامه سفید بودن.ممنون از سایت بسیار خوبتان

 • سلام من خواب دیدم که اسبی دم در خانه ما اومد پشت در و من اون رو بغل کردم و نوازش کردم خیلی دوستش داشتم اون رو بستم دم در خونه و اومد تو گفتم همونجا بمونه ولی بستمش و اومدم میخواستم ببینم تعبیرش چی میشه

 • سلام .خواب دیدم لباس عروس سفید به تن داشتم و با داماد که نمیشناختمش و چهره ی زشتی داشت تو حیاط خونمون بودم ولی خانواده ام از اینکه داشتم ازدواج میکردم و همنطور خودم خیلی خوشحال بودیم .و تو یه صحنه دیگه عشق قدیمی ام رو دیدم که پرچم سبز رنگی به دستش بود و بازش کرد و تکون میداد پارچه ی پرچم خیلی زیبا بود .

  • سلام من ی خوابی دیدم تعبیرش رو میخواستم همینجا جواب میدین

  • سلام من ی خوابی دیدم تعبیرش رو میخواستم همینجا جواب میدین

   • سلام.
    خواب خود را در بخش مربوطه مطرح کنید. برای پیدا کردن هر بخش، از بخش جست و جوی سایت، خواب خود را جست و جو کنید

 • با سلام ، قبل از اذان صبح ، در سحر ششم شعبان خواب دیدم که شخصی کف دستش رو بر روی پیشانی من میگذارد بطوری که میخواهد ببیند تب من چقدر هست و من در جای خواب خود در حال استراحت بودم ولی من چهره آن شخص را ندیدم
  ممنون میشم ، توضیح بدید .

  سپاسگزارم

  • با سلام و احترام.
   تعبیر خواب فقط در صفحه مربوط هر خواب جواب داده می شود.

 • سلام من دختر مجردی هستم ک قبلا با پسری در ارتباط بودم و بعد از مدتها این چند روز از خداوند خواستم من رو ب خاطر اشتباهاتم ببخشه و اگه اون پسر برا ازدواج مناسبه ما رو ب هم برسونه امشب ساعت ۳:۵۸ شب خواب دیدم دارم میرم مدرسه و اون پسرهم داره از مدرسه برمیگرده(البته امسال اون مدرسه نمیره تو خواب این مدلی بود) تو راه هم دیگرو دیدیم و با سر و زیر لب ب هم سلام کردیم و ب راهمون ادامه دادیم تو راه من متوجه پسر چاقی شدم(تو واقعیت همچین پسری رو نمیشناسم)ک انگار میخواست کاری رو انجام بده اما خیلی خجالتی بود و این رو دوستاش هم ک اطرافش بودن هم میدونستن و باهاش حرف میزدن تا به خجالتش غلبه کنه و ب راهش ادامه بده و بره کارش رو انجام بده تا اینکه پسری ک من بهش علاقه داشتم ب اون پسر خجالتی رسید و باهاش کمی صحبت کرد و نمیدونم چرا از اون راه برگشت و یک بار برگشتم و نگاهش کردم اون هم منو نگاه کرد و بعد رفت اون طرف خیابون و من دیگه ندیدمش نمیدونم چی شد ک من هم برگشتم ب سمت خونه تا این ک مادر و مادربزرگ اون پسر خجالتی جلوم سبز شدن و با کلی خواهش و اصرار از من خواستن وارد ی مغازه ای بشم تا باهم صحبت کنیم و ب پسرشون بگم بهتره از خجالت دست برداره و.. بعدش پسرشون اومد و مثل اینکه کارش رو انجام نداده بود من خیلی کم باهاش صحبت کردم بعدش ی اس ام اسی ب گوشی مادر پسره اومد راجب شارژ رایگان مادره از من خواست راهنماییش کنم شارژرو بگیره من ی توضیح خیلی کوچیک دادم و اون این کارو کرد بعد از ی مدتی خواستم از مغازه خارج شم قبل از خارج شدن تو دلم گفتم حداقل ی تشکر کوچیک هم نکرد و همون لحظه مادره ی دستت درد نکنه ی بیتفاوت گفت و من هم ی خواهش میکنم با کمی حرص گفتم و از اون مغازه ک بیشتر شبیه انباری بود خارج شدم تو راه برگشت ب خونه بودم تو فکرم گفتم ک اگه برم مامان باهام بحث میکنه ک چرا دیر کردی اما باز هم قدم های آرومی برمیداشم.ی گوشی نوکیا ساده مشکی ای دستم بود دستم هم سمت جلوی لباسام بود ک دیدم گوشی پایینش آتیش گرفت جلوی مانتومم کمی سیاه شد اما نسوخت گوشی و بالا گرفته بودم ک دیدم روسریمم داره آتیش میگیره اون رو هم خاموش کردم اونم چیزیش نشد بعد آتیش گوشی رو خاموش کردم و بعد هم بیدار شدم

 • با سلام خواب دیدم مادر خانمم زنده است با مانتو و روسری مشکی آمده قیافش خوشحال بود داشتیم تدارک مراسم ختم میدیم خانه قدیمی پدریم بودیم رفتیم یک چادر نماژ گلدار تقریبا قهوه ای بود از مامانم که زنده است گرفتیم دادیم به مادر خانمم که فوت شده سر کرد.خیر باشه انشاله

 • با سلام خواب دیدم مادر خانمم زنده است با مانتو و روسری مشکی آمده قیافش خوشحال بود داشتیم تدارک مراسم ختم میدیم خانه قدیمی پدریم بودیم رفتیم یک چادر نماژ گلدار تقریبا قهوه ای بود از مامانم که زنده است گرفتیم دادیم به مادر خانمم که فوت شده سر کرد.قبل از ۸ صبح بودخیر باشه انشاله

 • سلام من خواب دیدم در شهر زندگی پدر بزرگ مادریم هستم و نوه خواهر مادربزرگم که اخرین بار پنج سال پیش اون را دیده ام هم قدم شدم تو کوچه به سمت خونه یکی از اقوام و در بچگی حس دوست داشتن درباره اون دختر داشتم که من لباس برای بیرون رفتن نداشتم فکر کنم هوا کمی سرد بود او به من شنلی ابی داد گفت این مال تویه و نوه خواهر مادربزرگم نیز کلا لباس مانتویی ابی بر تن داشت باهم ست بودیم وقتی به مقصد خونه اقوام میرسیم او به ما میگوید وقتی شما بدنیا امدید ما شما رو برای هم انتخاب کردیم و برای همین لباسای شما ست است و ناگهان که باهم قدم میزدیم بر میگشتیم دیدم توی ماشینم و دارم صداش میکنم بیاد دختر کنار دوستاش بود و با پسرایی تا حالا ندیده بود چت میکرد نشون دوستاش میداد که دوستاش ان پسرا میشناختن و من پیادع شدم داد بیداد سوار ماشین کردمشو رفتم لطفا تعبیرش بهم بگید کلا تو فکرم درگیر

  • با سلام و احترام.
   تعبیر خواب فقط در صفحه مربوط هر خواب جواب داده می شود.

   • سلام خسته نباشید صفحه ی مربوط ب هر خواب کجاست کجا باید تعبیر خوابمون رو ببینیم

    • سلام، از قسمت جست و جوی سایت بنویسید تعبیر خواب (کلمه مورد نظر)

     نتایج دیده می شود.

 • سلام.من چند روزی هست ک رابطم با عشقم ک پسرعمومه تموم شده.دیشب خواب دیدم ک انگار از مراسم عروسی خودمون برگشتیم و قرار بود شب زفاف رو انجام بدیم.البته لباس عروس و دامادی تنمون نبود.خواهر کوچکم از اتاق بیرون نمیرفت ک ما کارمون رو انجام بدیم.منم بی تفاوت ب نرفتنش کارمو شروع کردم.ازش خواستم شلوارشو بکشه پایین تا من آلتشو بخورم.یکم ک خوردم انگار کنده شد بدون خون.یکم دیگه ادامه دادم تا اینکه کلش کنده شد ولی بازم بدون خون.عشقم بلند شد و نگاش کرد و شروع کرد ب کندن پوستش.واقعا ترسیدم.میشه تعبیرشو بگین؟

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

رفتن به نوار ابزار