تعبیر خواب

تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

4.7/5 - (3 امتیاز)
[ type=”blue”]خواب حامله بودن یا حاملگی در خواب در بین زنان بسیار رایج است. ما در این بخش تعبیر کامل دیدن خواب زن حامله و یا حامله شدن و حاملگی در خواب و همچنین تعبیر خواب حاملگی دختر مجرد را از نظر عالمین بزرگ تعبیر خواب جهان آماده کرده ایم که شما در ادامه مطلب مشاهده می کنید.

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب حاملگی از دیدگاه روانشناسی

 • ممکن است در رویا خود یا دیگران را حامله مشاهده کنید. این رویا می‌تواند توسط هر انسانی و با هر جنسیتی دیده شود. معمولا اینگونه خواب‌ها در کمتر مواردی به دغدغه‌های شما درباره‌ی تولید مثل یا پرورش فرزند در زندگی بیداری اشاره دارد. سمبل حاملگی در تعبیر خواب روانشناسی با پیگیری اهداف جدید مرتبط است. اهدافی که ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری به سمت آن‌ها حرکت کرده باشید یا مراحلی از آن را پیش برده باشید. اهداف در ذهن شما دارای ارزش و اهمیت هستند و گا‌ها ممکن است که هیچ نمودی نداشته باشند و جنبه‌های مادی زندگی را نیز شامل نشوند. حاملگی می‌تواند اشاره به نوعی سفر معنوی داشته باشد.

 

 • اگر در رویا بدانید که همسر شما کیست، باید بدانید که انسان‌هایی که در رویا با آن‌ها مواجه می‌شویم، سمبل بخشی از افکار و شخصیت خود ما هستند. انسان‌هایی که ممکن است در واقعیت نیز آن‌ها را به خوبی بشناسیم. خاطرات، افکار و رفتار‌هایی که از انسان‌ها مشاهده و حفظ می‌کنیم، تاثیر عمیقی بر روی روان و افکار ما می‌گذارند و گا‌ها تبدیل به بخشی از هویت و شخصیت ما می‌شوند. پس زمانی که آن‌ها را در رویا مشاهده می‌کنیم، در حال مواجهه با بخشی از شخصیت خود هستیم که ویژگی‌ها و افکار و صفاتش، با آن شخصیت خاص مشابهت دارد؛ و هنگامی که با نماد حاملگی نیز رو به رو باشیم، نشان دهنده‌ی این معناست که اهدافی که در پیش گرفته ایم، تا حد زیادی با ویژگی‌های شخصیتی آن فرد که در رویا به عنوان جفت ما در نظر گرفته شده است همپوشانی دارد.

 

 • دیدن رویایی با موضوع حاملگی به مسائلی اشاره دارد که هم اکنون در حال کسب آگاهی در مورد آن‌ها هستید. شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که اهداف ارزشمند جز با سختی و صبر حاصل نمی‌شوند. پیش برای اهدافی تلاش کنید که واقعا به آن‌ها علاقه داشته و برای شما دارای ارزش عمیقی هستند.

 

 • معمولا ممکن است در رویایی با سمبل حاملگی، با انسان‌های دیگر در قالب خانواده یا دوستان خود رو به رو شوید. همانطور که گفته شد همه‌ی این افراد سمبل بخشی از شخصیت رویابین هستند. اگر انسان‌های دیگر در رویا، از شنیدن خبر حاملگی شما دچار بهت و حیرت شوند، به این معناست که شما مسئولیت یا هدفی را بر عهده گرفته اید که احساس می‌کنید با شخصیت و زندگی شما همخوانی نداشته یا برای شما غیر معمول است. اگر دیگران با شنیدن خبر حاملگی شما عصبانی یا ناراحت شوند، می‌تواند به این معنا باشد که شما خود را در مسیر اهدافی مشاهده می‌کنید که احساس می‌کنید برای شما خوشایند نبوده یا نمی‌توانید از پس آن‌ها برآیید. اگر در رویا مشاهده کردید که دیگران از شنیدن خبر حاملگی شما خوشحال هستند، به این معناست که اهداف کنونی مطابق ارزش‌ها و هنجار‌های فکری شما هستند و مایل به پیگیری آن‌ها هستید.

 

 • اگر در رویا خود را به طور ناخواسته حامله ببینید و در تلاش باشید تا فرزند خود را سقط کنید، این رویا می‌تواند به تلاش شما برای کنار گذاشتن یک فکر و عقیده‌ی خاص در زندگی بیداری اشاره داشته باشد. این خواب بعضا می‌تواند به تلاش شما برای کنار گذاشتن یک رشته‌ی تحصیلی یا شغلی که با ارزش‌های شما در تضاد است نیز مرتبط باشد.

 

تعبیر خواب حاملگی و بارداری به زبان کتاب فرهنگ تفسیر رویا و کارل گوستاو یونگ

بارداری:

بخش جدیدی از توانایی‌های بالقوه یا شخصیت شما در حال ایجاد و گسترش است، افزایش شناخت از ناخودآگاه که محیط جدیدی از تجربه را فراهم می‌کند – هنوز ابراز نشده و در حال گسترش است. طرحی نو یا ایده‌ای خلاق.

در رویای زنان:

شاید به تمایل ایشان برای داشتن کودکی اشاره کند، ترس از بارداری

رویای بارداری در زنان باردار:

تشویش و اضطراب فرد درباره بارداری و تولد. در یک تحقیق کارولین وینجت و فردریک کپ رویا‌های هفتاد زن باردار را مطالعه کردند. زنانی که رویا‌هایی با زمینه اضطراب بیشتری داشتند فرزندان خود را در کمترین زمان، کمتر از ده ساعت به دنیا آوردند. نتیجه این تحقیق آن بود که با اجازه دادن به اضطراب در رویا، در بیداری کمتر دچار اضطراب می‌شویم و با اعتماد به نفس بیشتری از عهده شرایط سخت برمی‌آییم.

اگر شخص دیگر باردار بود:

جنبه‌ای از وجود فرد در حال “زایش” خصوصیات شخصیتی جدید است. درک شهودی درباره آن شخص.

 

کارل گوستاو یونگ می‌گوید:

خواب دیدن اینکه شما نفهمیدید که حامله بودید بیانگر این است که شما چیزی را انکار می‌کنید. شما تمایل دارید که چیز‌ها را تا زمانی که درست جلوی چشم شما ظاهر نشود انکار کنید و نادیده گیرید. تعبیر دیگر این است که اگر شما تلاش می‌کنید حامله شوید (برای حامله شدن اقدام می‌کنید)، پس خواب ممکن است تعبیر یک آرزو (انجام یک خواسته) باشد. اگر شما تلاش نمی‌کنید که حامله شوید، اما خواب میبینید که هستید پس، این نمادی از ترس از مسئولیت‌های جدید است.

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

خواب های مربوط به حاملگی نشانه چیست؟

 

۱. رشد و توسعه

خواب‌های مربوط به حاملگی معمولا نشانه‌ی رشد و توسعه‌ی خودتان است. معنی‌اش این است که جنبه‌ی خاصی از شخصیت شما در حال وارد شدن به فاز جدیدی است.

 

۲. ایده‌های جدید

خواب حاملگی می‌تواند به معنی ایده‌ای باشد که هنوز در حال رشد است اما شما برای ارائه‌ی آن به جهان هنوز آماده نیستید. همان‌طور که می‌توانید ببینید خواب‌های مربوط به حاملگی معمولا به ایده‌ها، پروژه‌ها، و تغییرات جدید در زندگی اشاره دارد.

 

۳. شکست

هرچند خواب حاملگی اغلب معانی مثبت دارد اما ممکن است گاهی هم تعبیر منفی داشته‌باشد. گاهی معنی‌اش این است چیزی که برایتان خیلی مهم است با وجود این‌که برایش خیلی تلاش کرده‌اید به موفقیت نمی‌رسد.

اکنون برخی از رایج‌ترین خواب‌های مربوط به حاملگی را بررسی می‌کنیم و باید بدانید که ممکن است سناریوهای مختلف را در خواب‌تان ببینید. ممکن است در خواب حاملگی خودتان یا فردی دیگر را ببینید.

ممکن است یک نوزاد را در خواب ببینید، اما ممکن است از دست دادن نوزاد را نیز ببینید. مهم است محیطی را که در خواب می‌بینید بشناسید و تمام جزئیات را به یاد بیاورید. تنها به این طریق می‌توانید تعبیری درست و دقیق از خواب حاملگی بدهید.

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب حامله بودن

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

 • دیدن زن حامله در خواب رو به روئی با گناه و بار غم است. اگر در خواب ببینید که همسرتان حامله شده است تکلیفی شاق و سنگین بر شما محول می گردد که انجامش دشوار و قبولش نامطلوب است که دوست ندارید آن کار را انجام بدهید و اگر هم به اجبار و تکلیف بخواهید بسیار سخت و توان فرساست.
 • اگر احیانا در خواب احساس کنید که خودتان حامله شده اید غمی برای شما می رسد که به اندازه حمل جنین طول می کشد البته این تعبیر برای زنان است. اگر در کوچه ببینید که زن حامله ای می گذرد خبر ناخوشایندی به شما می رسد.

محمد بن سیرین گوید:

اگر بیند که شکم او بزرگ شده بود چون زنان حامله، دلیل کند که او را مال و نعمت دنیا حاصل گردد و هر چند که شکم بزرگ‌تر بیند، مال دنیا بیشتر بود.

تام چت ویندو می گوید :

 • تعبیر آبستنی زندگی پر بار تازه است . اگر کسی در خواب حیوان یا انسانی آبستن ببیند ویا خواب بیننده زن خود را آبستن ببیند تعبیرش به این طریق است که در آرزوی زندگی تازه ای به سر می برد که پر از مایه های امید و امکانات نیکو باشد
 • خواب دیدن آبستن به هر صورت مقدمه ای است بر تلاش فردی که برای رسیدن به موقعیت و امکانات بیشتر سعی می کند و چنین خوابی که خودش طالع است نیروی قوی پا نهادن وپیش رفتن در راهی را که آرزویش وجود دارد ایجاد می کند.

 

[ type=”red”]بیشتر بخوانید: تعبیر خواب آمیزش و نزدیکی ، تعبیر خواب رابطه جنسی و ارضا شدن

 

تعبیر خواب زایمان

خواب های مربوط به زایمان کردن می‌تواند نشانه‌ی آن باشد که پروژه‌ای که در شرف آغاز آن هستید تلاش زیادی می‌طلبد. البته، اگر واقعا حامله هستید یا سعی دارید باردار شوید، این خواب ها می‌توانند فقط بازتاب تمایل شما به داشتن فرزند یا احساسات و ترس‌های‌تان درباره‌ی زایمان باشد.

معبرین غربی می گوید:

اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

لوک اویتنهاو می‌گوید:

زایمان کردن بر آورده شدن آرزو

زاییدن دختر

ابن سیرین می‌گوید:

اگر ببینی دختری زاییده و به دنیا آورده‌ای، یـعـنـی فرزند پسر به دنیا می‌آوری

امام صادق (ع) می‌فرمایند:

تعبیرش این است که از نسل تو فرزندی به دنیا می‌آید که بزرگتر خانوادۀ خودش می‌شود.

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر زن «پادشاه» در خواب ببیند که دختر زاییده است، یـعـنـی پادشاه گنج پیدا می‌کند.

اگر مردی در خواب ببیند که خودش دختر زاییده است، یـعـنـی غمگین و ناراحت می‌شود

زاییدن پسر

ابن سیرین می‌گوید:

اگر زنی در خواب ببیند که پسر زاییده است، یـعـنـی غمگین و نگران خواهد شد، ‌‌‌‌‌ و اگر مردی در خواب ببیند که زنش پسر زاییده است، یـعـنـی در مدت خیلی طولانی با رنج و سختی چیزی به دست می‌آورد.

ابن سیرین در جائی دیگر می‌گوید:

اگر ببینی صاحب فرزند پسر شده‌ای، یـعـنـی صاحب فرزند دختر می‌شوی.

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر زن «پادشاه» ببیند که پسر زاییده است، تعبیرش غم و اندوه و نگرانی می‌باشد.

امام صادق (ع) می‌فرمایند:

اگر زنی ببیند که پسر زایید و در همان لحظه پس از تولد با آن پسر حرف زد، یـعـنـی از دنیا می‌رود.

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر مردی در خواب ببیند که پسر زاییده است، یـعـنـی کار خوبی انجام می‌دهد که به خاطر آن نامش به خوبی و نیکی در جهان منتشر می‌شود.

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب حامله شدن فرزند نابالغ

ابراهیم کرمانى گوید:

اگر فرزند نابالغ خود را حامله بیند، دلیل که اگر پسر بود، پدرش را نعمت و مال حاصل گردد و اگر بیننده‌ى خواب دختر بود، مادرش را نعمت و مال حاصل شود.

 

تعبیر خواب حامله بودن مرد

لیلا برایت می‌گوید :

اگر مردی در خواب ببیند که باردار است ، نشانه آنست که به پول و ثروت فراوانی می‌رسد .

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :

اگر زنی در خواب ببینید که همسرش ( یعنی یک مرد ) باردار شده است تکلیفی شاق و سنگین بر شما محول می گردد که انجامش دشوار و قبولش نامطلوب است که دوست ندارید آن کار را انجام بدهید و اگر هم به اجبار و تکلیف بخواهید بسیار سخت و توان فرساست .

لیلا برایت می‌گوید:

اگر مردی در خواب ببیند که حامله است، به پول و ثروت فراوانی می‌رسد.

 

تعبیر خواب بارداری خودتان

آنلی بیتون می گوید:

اگر زنی خواب ببیند حامله است ، علامت آن است که با شوهر خود زندگی آسوده ای نخواهد داشت و صاحب فرزندانی مطیع نخواهد گردید .

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :

اگر احیانا در خواب احساس کنید که خودتان باردار شده اید غمی برای شما می رسد که به اندازه حمل جنین طول می کشد ( البته این تعبیر برای زنان است )

کارل گوستاو یونگ می‌گوید:

 • خواب دیدن اینکه خودتان باردار هستید نمادی از جنبه ای از خودتان یا جنبه ای از زندگی شخصی تان است که در حال رشد و توسعه است. شما ممکن است آماده ی صحبت در مورد آن یا اقدام کردن در مورد آن نباشید.
 • دیدن خواب بارداری خودتان ممکن است بیانگر تولد یک ایده، جهت، پروژه یا هدف جدید باشد.
 • خواب دیدن اینکه شما نفهمیدید که حامله بودید بیانگر این است که شما چیزی را انکار می کنید. شما تمایل دارید که چیزها را تا زمانی که درست جلوی چشم شما ظاهر نشود انکار کنید و نادیده گیرید.
 • تعبیر دیگر این است که اگر شما تلاش می کنید حامله شوید(برای حامله شدن اقدام می کنید)، پس خواب ممکن است تعبیر یک آرزو(انجام یک خواسته) باشد.
 • اگر شما تلاش نمی کنید که حامله شوید اما خواب میبینید که هستید پس، این نمادی از ترس از مسئولیت های جدید است
 • خواب دیدن اینکه خودتان حامله هستید و بچه ای مرده درون شکمتان دارید بیانگر پروژه ایست که تلاش زیادی برایش کشیده اید و الان از هم پاشیده است و به آرامی رو به زوال است. هیچ چیز آنطور که پیش بینی کرده اید کار نمی کند

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب بارداری دیگران ( همسر و یا دوست دختر )

کارل گوستاو یونگ می‌گوید:

خواب دیدن اینکه دیگری حامله است بیانگر این است که شما ارتباط نزدیک تری با این فرد تجربه می کنید

خواب دیدن اینکه دوست دختر یا فرد مهم زندگی تان، از کس دیگری، حامله است، بیانگر این است که فرد مهم زندگی تان، به سمت جهتی متفاوت از چیزی که پیش بینی کردید حرکت می کند. دو تای شما دیگر اهداف مشترک با هم به اشتراک نمی گذارید

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

اگر کسی در خواب ببیند که زنش حامله است، منتظر سود و نفع دنیوی است. هر زنی که در خواب خود را حامله ببیند، مال و دارایی او زیاد میشود.

 

تعبیر خواب حاملگی دختر باکره ( مجرد )

از دیدگاه روانشناسی یونگ

برای زن مجرد یا ازدواج نکرده، خواب حاملگی به وجود ایده‌ای یا جنبه‌ای از وجود شخص اشاره دارد که در حال رشد و تکامل است. به عنوان مثال، ممکن است در حال پرورش مهارت‌های اجتماعی‌‌تان باشید یا در شغل‌تان در حال پیشرفت باشید. این می‌تواند اشاره‌ای به مخاطره کسب و کاری نیز باشد که آماده‌ی راه اندازی آن هستید. شما می‌توانید برای شروع کسب و کار سرمایه‌ی لازم را به دست آورید یا ممکن است ایده‌ای برای یک کسب و کار پر رونق به ذهن‌تان خطور کند.

معبران می گویند:

حاملگی و بارداری در خواب به گفته معبرین کهن و قدیمی نشانه بدست آوردن مال و نعمت است. البته منوچهر مطیعی تهرانی دیدن زن حامله را در خواب به روبه رو شدن با غم و اندوه تعبیر کرده است. با این تفاسیر حامله شدن به جای خود و به وقت مناسب تعبیری نیکو به همراه دارد.

حال دختری باکره را در نظر بگیرید که در خواب خود را به صورت زن باردار و حامله می‌بیند همانطور که دیدن از بین رفتن پرده بکارت در خواب به گفته جابر مغربی بدست آوردن مال حرام است حامله بودن دختر باکره نیز تعبیری مناسب نخواهد داشت

آنلی بیتون می‌گوید :

اگر دختری مجرد ، باکره و پاکدامن خواب ببیند حامله شده است ، علامت آن است که به بدبختی و رسوایی کشیده خواهد شد .

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

حامله دیدن دختر یا بیوهزن به شوهر کردن او تعبیر میشود.

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر دختری باکره در خواب ببیند که نوزادی را به دنیا آورده نشانه آن ات که کار خوبی انجام داده و نامش به خوبی و نیکی در یادها می‌ماند.

 

اگر حامله اید و خواب بارداری میبینید :

آنلی بیتون می گوید:

اگر زنی باردار خواب ببیند که حامله است ، نشانه آن است که زایمانی راحت و بی خطر خواهد داشت .

کارل گوستاو یونگ می‌گوید:

 • اگر شما واقعا حامله اید و این خواب را می بینید، پس بیانگر نگرانی شما در مورد حاملگی است.
 • اگر شما در سه ماهه ی اول حاملگی تان هستید، خواب های در مورد مخلوقات ریز، حیوانات ریز و پشمالو، گل ها ، میوه ها و آب میبینید.
 • در سه ماهه ی دوم، خواب ها، بازتابی از نگرانی در مورد مادر خوب بودن و نگرانی در مورد مشکلات احتمالی تولد بچه(زایمان) می باشد. خواب های به دنیا آوردن یک بچه غیر انسان، در طول این دوره بارداری رایج است.
 • در سه ماهه ی سوم، خواب ها شامل کارگری و زحمت کشیدن، مورد حمله واقع شدن یا اینکه چیزی برای بچه اتفاق می افتد می باشد. هرچقدر بچه ی شما تغییر می کند و بزرگ می شود، خواب های وال، فیل و دایناسور و دیگر حیوانات بزرگتر ممکن است در این مرحله از بارداری تان به سراغتان آید
 • اگر حامله اید و خواب جنسیت بچه را می بینید، پس خواب، بازتابی از تمایل بیداری شما در مورد جنسیت بچه است. طبیعی است که این دغدغه را داشته باشید که آیا پسر دارید یا دختر. در حقیقت وقتی دیگران می فهمند که شما حامله اید، می پرسند که پسر است یا دختر. شواهدی وجود ندارد که خواب می تواند جنسیت بچه را به شما بگوید
 • تعبیر دیگر این است که این خواب ممکن است به معنای دقیق این مساله و مربوط به نگرانی شما در مورد حامله شدن باشد

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب بارداری و آزمایش حاملگی

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اگر خواب آزمایش حاملگی دیدید، معنی‌اش این است که فاز جدیدی در زندگی‌تان شروع شده‌است. ممکن است یک رابطه‌ی جدید یا شغل جدید باشد. یک امتحان نشان خواهدداد برای تغییراتی که در زندگی‌تان رخ می‌دهد آماده هستید یا نه.

 

تعبیر خواب بارداری و سقط جنین

از دیدگاه رونشناسی یونگ

 • اگر خواب ببینید فرزندی که در راه داشتید در حال مردن است، نشانه‌ی بدی است. معنی‌اش این است در پروژه‌ای که تلاش زیادی برایش کرده‌اید موفق نمی‌شوید. برنامه‌هایتان تحقق نمی‌یابد اما باید قوی و مثبت بمانید.
 • شاید خواب دیدن درباره‌ی نوازدتان استرس‌آور باشد. اما این خواب‌ها در اکثر موارد تعبیر منفی ندارد. این خواب‌ها معمولا به این معنی است که شما سردرگم هستید و از تغییرات جدیدی که در زندگی‌تان در حال روی دادن است می‌ترسید.
 • اگر باردار هستید و خواب دیدید که جنین‌تان را از دست داده اید، فقط بازتاب اضطراب شما است، پس لازم نیست نگران باشید

 

تعبیر خواب سقط جنین عامدانه

از دیدگاه روانشناسی یونگ

 • اگر خواب دیدید که جنین خود را از بین بردید، معنی‌اش این است که رشد خودتان به بن‌بست رسیده‌است. شما بسیار می‌ترسید و گیج شده‌اید و نمی‌توانید فاز جدیدی را در زندگی‌تان شروع کنید.
 • هم‌چنین زنانی که قبلا در زندگی واقعی‌شان سقط جنین عمدی داشته‌اند ممکن است اغلب خواب آن را ببینند. این زنان به این شیوه در حال بهبودی از آسیبی هستند که در بیداری از آن جان سالم به در برده‌اند. شاید این خواب برای زنان هشداری باشد تا بیش‌تر مراقب سلامتی‌شان باشند.
 • اگر خواب دیدید که فرد دیگری جنین‌اش را از بین برده‌است، معنی‌اش این است که رابطه‌تان با این فرد خیلی خوب نیست. اگر خواب دیدید نامزدتان جنین‌اش را سقط کرده‌است، معنی‌اش این است که رابطه‌تان در حال پیشرفت نیست. اگر فردی را که در خواب‌تان در حال سقط جنین است نمی‌شناسید، معنی‌اش این است که این خواب بازتاب نظر شخصی شما درباره‌ی سقط جنین است.
 • اگر در خواب دیدید که فردی در اثر سقط جنین مرده‌است، نشانه‌ی آن است که در حال انجام دادن کارهایی هستید که نباید انجام دهید. شما در بیداری رویکردی اشتباه نسبت به یک مشکل در پیش گرفته‌اید. باید رویکردتان را تغییر دهید تا اوضاع بهتر شود.

 

تعبیر خواب نوزاد داشتن

از دیدگاه روانشناسی یونگ

 • اگر در خواب‌تان یک نوزاد دیدید، ممکن است نشانه‌ی بی‌گناهی و شروع‌های جدید باشد. همان‌طور که احتمالا می‌دانید، نوزاد همیشه نشانه‌ی چیزی خاص و محتاج به حمایت است که در ذات شما وجود دارد.
 • اگر در خواب دیدید که یک نوزاد لبخند می‌زند نشانه‌ی خوبی است. معنی‌اش این است که یک دوره‌ی خوشی و شادی در پیش دارید. اگر در خواب یک نوزاد پیدا کردید نشانه‌ی ظرفیت و دانش پنهان شما است. شما باید دانش و استعدادتان را بیش‌تر بروز بدهید.
 • اگر در خواب دیدید که نوزادتان را فراموش کرده‌اید، معنی‌اش این است که می‌خواهید ضعف‌ها و ترس‌هایتان را پنهان کنید. شما نمی‌خواهید آدم‌های دیگر بدانند که آسیب‌پذیر هستید. هم‌چنین ممکن است دیدن فراموش کردن نوزادتان در خواب به این معنی باشد که اکنون وقت برگشتن به سرگرمی‌ها و علایق قدیمی است.
 • اگر در خواب ببینید که در حال عوض کردن پوشک نوزادتان هستید، معنی‌اش این است که باید در زندگی واقعی نگرش‌هایتان را عوض کنید. شما نسبت به یک پروژه یا ایده رویکردی اشتباه در پیش گرفته‌اید و باید تغییراتی ایجاد کنید.
 • اگر در خواب‌تان یک نوزاد در حال رقصیدن یا راه رفتن است، نشانه‌ی خوبی است. این خواب تعبیرش این است که دوره‌ای آرام و موفق پیش رو دارید، پس نباید نگران باشید.

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب سونوگرافی بارداری

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اگر خواب دیدید که در حال سونوگرافی بارداری هستید، این خواب به یک فاز جدید در زندگی‌تان اشاره دارد. شاید به زودی در زندگی واقعی باردار شوید یا شغل جدیدی پیدا کنید. هم‌چنین ممکن است پروژه‌ی جدیدی را شروع کنید که در دوره‌ی پیش رو موفقیت زیادی به همراه داشته‌باشد.

 

تعبیر خواب بارداری و زایمان زودرس

از دیدگاه روانشناسی یونگ

این خواب نیز در میان زنان باردار بسیار رایج است و بازتاب ترس آن‌ها از زایمان است. اگر خواب زایمان زودرس دیدید و باردار نیستید، معنی‌اش این است که احساس می‌کنید برای تغییرات جدید در زندگی‌تان آماده نیستید.

 

تعبیر خواب عمل سزارین

از دیدگاه روانشناسی یونگ

بسیاری از زنان عمل سزارین را در خواب می‌بینند. اگر شما هم چنین خوابی دیده‌اید، معنی‌اش این است که به کمک فردی دیگر نیاز دارید. شما نمی‌توانید به تنهایی پروژه‌ها و ایده‌هایتان را عملی کنید.

 

تعبیر خواب بدنیا آوردن نوزاد غیرانسان

از دیدگاه روانشناسی یونگ

خواب‌های به دنیا آوردن یک بچه غیر انسان، در طول این دوره بارداری رایج است. نهایتا، در سه ماهه‌ی سوم، خواب‌ها شامل کارگری و زحمت کشیدن، مورد حمله واقع شدن یا اینکه چیزی برای بچه اتفاق می‌افتد می‌باشد. هرچقدر بچه‌ی شما تغییر می‌کند و بزرگ می‌شود، خواب‌های وال، فیل و دایناسور و دیگر حیوانات بزرگتر ممکن است در این مرحله از بارداری تان به سراغتان آید.

 

[ type=”red”]بیشتر بخوانید: تعبیر خواب دوجنسیتی ، معنی دو جنسه بودن در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب بند ناف

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اگر خواب بند ناف دیدید، معنی‌اش این است که با فردیت خودتان مشکل دارید. شما نمی‌توانید خودتان باشید، برای همین به حمایت فردی دیگر نیاز دارید. در اکثر موارد این خواب بازتاب رابطه‌ای است که با مادرتان دارید.

 

خواب مردن هنگام زایمان / نوزاد مرده زاییدن

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اگر خواب ببینید مادری حین زایمان می‌میرد اکثرا به معنی آن است که شما در فرایند «ایجاد تغییرات در زندگی یا خلاص شدن از عادات و روش های قدیمی خود هستید». به همین صورت، اگر خواب ببینید نوزادی مرده به دنیا می‌آورید یا شاهد یک مرده‌زایی هستید،‌ فقط به معنی آن است که چیزی در زندگی‌تان به صورت ناگهانی و غیر منتظره به پایان خود رسیده است، یا اینکه اعتمادتان را به چیزی از دست داده‌اید.

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر دیدن جفت در خواب

از دیدگاه روانشناسی یونگ

دیدن این خواب یعنی؛ «باید بار غیر ضروری که بر دوش‌تان است را زمین بگذارید.

 

تعبیر خواب نداشتن نوزاد در شکم

از دیدگاه روانشناسی یونگ

خواب‌های مربوط به پایان دادن یک بارداری – چه به انتخاب خود چه به صورت تصادفی – می‌تواند به طرز وحشتناکی استرس آور باشد. اما این خواب‌ها در واقع اکثرا نشانه‌ی فعالیت ضمیر ناخوداگاه‌تان برای درک احساسات گیجی و نا امیدی از تغییرات در زندگی‌تان است و جای ترس و نگرانی وجود ندارد.

 

تعبیر خواب بارداری مادر

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اینکه خواب ببینید مادرتان باردار است هشداری جدی درباره‌ی یک وضعیت خطرناک یا بسیار بد است. همچنین می‌تواند به معنی آن باشد که مادرتان ممکن است به شدت مریض شود یا حتی مرگ او را از پا در بیاورد.

 

تعبیر خواب انتظار برای باردار شدن

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اینکه خواب ببینید در انتظار بارداری هستید نشانه‌ی بلوغ شما است. شما دوره‌ای از رشد شخصی فزاینده را تجربه می‌کنید و آرزو دارید چیزهایی را امتحان کنید که مهمتر هستند و ارزش پیگیری‌تان را در این مرحله از زندگی داشته باشند.

 

تعبیر خواب بارداری همسر

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اینکه خواب ببینید به باردار شدن همسرتان پی می‌برید یا کسی خبر آن را به شما می‌دهد به معنی آن است که او به شما در کاری یا مسئله‌ای که در حال حاضر روی آن کار می‌کنید یا مشکلاتی در آن زمینه دارید کمک و یاری خواهد کرد. این کمک می‌تواند شامل مشاوره گرفتن، حضور و کمک فیزیکی در صورت لزوم باشد.

 

تعبیر خواب حمام کردن به وقت بارداری

از دیدگاه روانشناسی یونگ

برای زنانی که در حال حاضر باردار هستند یا به تازگی باردار می‌شوند، حمام کردن در خواب نشانه‌ی بسیار بد شگونی در رابطه با دشواری‌ها یا پیچیدگی‌های مربوط به بارداری است. این چالش‌ها می‌تواند به سقط جنین یا زایمان زودرس منجر شود که هر دو مادر و کودک را در وضعیتی پر مخاطره قرار می‌دهد. به علاوه، شدت مشکلات می‌تواند افزایش یابد اگر که خواب حمام کردن برای مادر آینده مدام تکرار شود.

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

خواب برگشتن به دبیرستان و باردار بودن

از دیدگاه روانشناسی یونگ

خواب بازگشتن به دوران دبیرستان نشانگر انرژی منفی در زندگی‌ کنونی‌تان است، و نشان می‌دهد که شما حسرت سادگی دوران گذشته را دارید. این ایده با تصویر باردار بودن در خواب نارضایتی و ناراحتی را به روابط‌تان با همدم یا پارتنرتان ارتباط می‌دهد. این شخث احتمالا باعث استرس و ناراحتی زیادی در زندگی‌تان شده است. ممکن است لازم باشد بررسی کنید و ببینید آیا وجود این شخص همچنان در زندگی تان ارزشمند است یا نه، و در صورت لزوم ، خودتان را از این وضعیت ناخوشایند بیرون بکشید و ارتباط‌تان را با شخص مورد نظر به هم بزنید و سعی کنید زندگی جدیدی را با اتکا به توانمندی‌های خودتان آغاز کنید.

 

تعبیر خواب بارداری و نخواستن این بارداری

از دیدگاه روانشناسی یونگ

در بافتار خوابی که توصیف می‌کنید، احساسی که درباره‌ی حاملگی دارید می‌تواند نشان دهنده‌ی تغییری بزرگ در رابطه‌تان با نامزدتان باشد. این خواب می‌تواند معانی و تعابیر مثبتی داشته باشد، مانند پیشبرد رابطه‌ای که در حال حاضر دارید به مرحله‌ای جدید.

 

تعبیر خواب بارداری و در شرف زایمان بودن

از دیدگاه روانشناسی یونگ

خواب زایمان کردن در کل نشان دهنده‌ی تغییرات عمده‌ای است که در پیش رو دارید یا احتمالا مسائل مهمی که حل می‌شوند. همچمنین ممکن است به چیزی ربط داشته باشد که برای مدت زمانی طولانی به حذف‌شان از زندگی‌تان فکر کرده‌اید، چیزهایی مانند شرارت‌ها، عادات بد یا اعتیاد. برای دخترها و زنان جوان این خواب می‌تواند نشانه‌ی بحث‌ها و اختلاف‌نظرهایی در مورد بعضی مسائل رایج با سایرین باشد.

 

تعبیر خواب بارداری و درد کشیدن

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اندازه‌ی جنین در خواب فقط می‌تواند بازتابی ناخوداگاه از تمایلی باشد که به فرزندآوری دارید، اما وجود درد را شاید بتوان به عنوان ترس‌تان از گذراندن زایمان قلمداد کرد. این ترس می‌تواند به خاطر آن باشد که شریک زندگی یا همدمی ندارید، یا اگر در زندگی‌تان حضور دارد، از چنین تصمیمی استقبال نمی‌کند یا نسبت به احساسات‌تان بی‌تفاوت است.

 

تعبیر خواب بارداری بدون داشتن شکم

از دیدگاه روانشناسی یونگ

موقعی که حامله هستید اگر خواب ببینید که شکم‌تان چندان معلوم نیست، مثل وقتی که در خواب به پزشک مراجعه می‌کنید و می‌فهمید سه ماهه باردار هستید اما هنوز هیچ نشانه‌ای از حضور بچه در شکم نسبتا صاف‌تان نیست، در واقعیت معنی کاملا متضادی خواهد داشت. این خواب می‌تواند پیش گویی بارداری سالم و زایمانی بی دردسر برای شما باشد. این خواب می‌تواند تمام نگرانی‌ها یا اضطراب‌های بی اساس‌تان در رابطه با بارداری و زایمان را بر طرف کند. آرام باشید و از سفری که به سوی مادر شدن پیش گرفته‌اید لذت ببرید.

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب یک ماهه باردار بودن

از دیدگاه روانشناسی یونگ

تازه پی بردن به بارداری در عالم خواب نمادی منفی است که نشان دهنده نارضایتی فزاینده‌ی شما درباره‌ی جنبه‌ای از زندگی‌تان است. درست همان طور که بارداری در اوایل با نفخ و حالت تهوع همراه است، دیدن چنین خوابی نشان از آغاز نارضایتی و احساس نارحتی‌تان دارد. اگر می‌خواهید از داشتن احساس ناراحتی اجتناب کنید، ممکن است لازم باشد تغییری در روال برنامه‌های‌تان ایجاد یا رویکردی متفاوت را برای کنترل اوضاع و امور جاری و مهم زندگی‌تان اتخاذ کنید.

 

تعبیر خواب عوض کردن پوشک بچه

از دیدگاه روانشناسی یونگ

پوشک‌های کثیف ممکن است به معنی این باشد که لازم است «وضعیت و نگرش‌تان را در قبال یک ایده یا پروژه‌ی جدید تغییر دهید» یا «لازم است به هم ریختگی و آشفتگی را که در اثر بچگی کردن خودتان به وجود آورده‌اید جمع و جور کنید.

 

تعبیر خواب شیر دادن نوزاد

از دیدگاه روانشناسی یونگ

خواب‌های مربوط به شیردهی معمولا نشانه‌ی آن است که «عطوفت، عشق، محبت، و عواطف مادرانه» بسیاری برای نثار کردن دارید. یا اینکه می‌تواند کاملا برعکس هم باشد: «اینکه باید مراقب باشید چه کسی را محرم اسرار خود می‌کنید.» با شیشه شیر دادن به نوزاد نیز می‌تواند «نماد مراقبت و محبت شما در عالم بیداری به وقت نیاز باشد.» خواب نوزادی گرسنه را دیدین یعنی «کمبودی را در زندگی تجربه می‌کنید که به توجه فوری نیاز دارد.

 

تعبیر خواب بارداری نامعلوم

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اما اگر در خواب نفهمید که حامله هستید یا نه ؟ اگر در حال تلاش برای حامله شدن هستید این خواب ممکن است نشانه تعبیر یک آرزو و خواسته باشد. اما اگر برای باردار شدن تلاش نمی کنید و خواب ببینید که حامله هستید، این خواب نشانه ترس از مسئولیت های جدید می باشد.

 

تعبیر خواب بارداری و احساس حرکت کردن جنین

از دیدگاه روانشناسی یونگ

بسته به نمادهای دیگری که در خواب می‌بینید، بارداری می‌تواند به اثر یا پیامدی منفی داشته باشد که در عالم واقع با آن روبرو خواهید شد. در چنین حالتی، احساس تکان خوردن جنین به معنی هشداری برای شما است. ممکن است برای تغییر چنین سرنوشت شومی یا پیمودن مسیری کاملا متفاوت فرصت داشته باشید.

 

تعبیر خواب بارداری و بی خانمان بودن

از دیدگاه روانشناسی یونگ

این که در خواب خود را بی خانمان و باردار ببینید می‌تواند از ناامیدی‌های پیش رو در زمینه‌ی زندگی شخصی یا وضعیت خانوادگی‌تان حکایت داشته باشد. اگر به دنبال نقل مکان هستید یا اخیرا مکان زندگی‌تان را عوض کرده‌اید، این احتمال وجود دارد که پول‌تان تا آن حدی که انتظار دارید زیاد نخواهد شد یا اینکه ملکی که روی آن سرمایه گذاری کرده‌اید با مشکلاتی جدی روبرو است. در زمینه‌ی روابط، نمادی مشابه دارد که ممکن است حاکی از بعضی مشکلات پنهان باشد که مانع از با هم بودن شما و نیمه ‌ی گمشده‌تان می‌شوند.

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

خواب پسری و دختری را حامله بودن

از دیدگاه روانشناسی یونگ

دانستن جنسیت نوزاد در هنگام بارداری و در خواب اغلب به معنی آن است که نقشه‌های شخص بیننده‌ی خواب به آرامی رنگ واقعیت به خود می‌گیرند. ممکن است برای پرورش یک ایده‌ی کسب و کاری برنامه ریزی کرده باشید و این خواب به رشد مثبت شما در این زمینه اشاره دارد. جنسیت نیز ممکن است به نگرش شما نسبت به پسر یا دختر ربط داشته باشد. شاید دختر به معنی آن باشد که پیشه‌هایی زنانه در پیش گرفته‌اید یا بر عکس. در حالی که اگر در واقعیت هم باردار باشید، آن وقت این خواب احتمالا بازتابی از کنجکاوی و هیجان شما درباره‌ی دانستن جنسیت و نهایتا دیدار نوزادتان باشد.

 

حسادت در خواب به حامله بودن دوستم

از دیدگاه روانشناسی یونگ

خواب حسادت به حاملگی دوست، چه در واقعیت او حامله باشد یا نباشد، می‌تواند بازتابی از ناراحتی‌تان در مورد انتخاب یا تصمیم جدیدی باشد که اخیرا در زندگی گرفته است. به عبارتی، بارداری‌اش نشان دهنده‌ی اراده و توانایی او برای اثبات خودش است که شما آن را به عنوان یک مزاحمت یا حتی تهدید می‌انگاشته‌اید. ممکن است نیاز داشته باشید زمان بگذارید و ببینید چرا دوست دارید کاری را انجام دهد که از او می‌خواهید انجام دهد. اگر به استفاده از او به جای درک انگیزه‌هایش بیشتر علاقمند باشید، ممکن است نشانه ی آن باشد که آنقدرها که فکر می‌کنید دوست او نیستید

 

تعبیر خواب حامله شدن بر اثر مورد تجاوز قرار گرفتن

از دیدگاه روانشناسی یونگ

هرچند خوابی از این دست به خاطر معنا و مفهوم مورد تجاوز قرار گرفتن به ظاهر منفی به نظر می‌رسد، اما منابع تعبیر خواب ما روشن می‌سازد که خواب باردار شدن بعد از تجاوز جنسی به معنی آن است که دوران سختی را در زندگی گذرانده‌اید اما این وضعیت به شدت در شرف بهبود پیدا کردن است. چنین خوابی همچنین می‌تواند نشانه‌ی آن باشد که دانشی مهم به دست آورده‌اید یا مهارتی جدید را آموخته‌اید که می‌تواند در رسیدن شما به وضعیتی با ثبات‌تر و رضایت‌بخش‌تر در زندگی کمک کند.

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب های بد و آشفته در بارداری

نوزاد

مادر باردار خصوصیات ظاهری نوزاد مثل رنگ مو یا چشم او را خواب می‌بیند.

تعبیر: این نوع خواب‌ها بازتاب آرزوها و تصورات مادر از چهره نوزاد آینده‌اش است.

 

از دست رفتن نوزاد

مادر باردار خواب می‌بیند که نوزادش در حین زایمان از دنیا می‌رود.

تعبیر: در واقع این خواب نشانگر سردرگمی در یک دوراهی است. زیرا مادر باردار از یک سو میل به مادر شدن داشته و از سویی دیگر این میل را در ناخودآگاه خود پس می‌زند. علاوه بر آن این خواب می‌تواند نشان دهنده اضطراب مادر برای از دست دادن جنین و جدایی از نوزادش به هنگام زایمان باشد.

 

بزرگ بودن نوزاد از بدو تولد

مادر باردار خواب می‌بیند که نوزادش در هنگام تولد یک کودک 6-5 ساله بوده و به راحتی راه می‌رود و می‌دود.

تعبیر: این خواب نشان دهنده اضطراب مادر باردار در مراقبت و نگهداری از نوزادش است. تصور نوزاد در خواب به صورت کودکی بزرگتر و مستقل‌تر موجب اطمینان و آرامش خاطر مادر خواهد شد.

 

نادیده گرفتن نیازهای اساسی نوزاد

مادر باردار خواب می‌بیند که شیر دادن به نوزادش را فراموش کرده است، در مراقبت از او کوتاهی می‌کند، نوزاد را در جایی رها کرده و یا یک قرار ملاقات مهم پزشکی را از دست داده است.

تعبیر: دیدن این گونه خواب‌ها بیان کننده نگرانی از آن است که نتواند به درستی و آنگونه که شایسته است از عهده وظایف و مسئولیت‌های مادری خود بربیاید.

 

افراد نزدیک خانواده

مادر باردار خواب مادر خود را می‌بیند

تعبیر: این نوع خواب‌ها بازتاب ترس از پذیرش و ایفای نقش جدید است. ترس از اینکه خود شما نیز به زودی مادر بودن را تجربه خواهید کرد.

 

زایمان پر درد

مادر باردار خواب می‌بیند زایمانی پردرد و رنج همراه با مشکلات پیش بینی نشده دارد.

تعبیر: دلیل دیدن این نوع کابوس‌ها آن است که زایمان به خصوص در اولین تجربه بارداری بزرگترین و مهمترین ترس تمام مادران باردار است.

 

محافظت و نجات دادن جان نوزاد

مادر باردار خواب می‌بیند که مورد خشونت واقع شده و یا به زمین می‌خورد.

تعبیر: این گونه خواب‌ها بازتاب حس آسیب پذیری مادر در دوران بارداری است. عوامل مختلفی از جمله خواندن مطالب مختلف، تماشای برنامه‌های تلویزیون و یا صحبت‌های اطرافیان در تعدد و شدت این احساس موثرند.

 

استعداد خارق العاده نوزاد

مادر باردار خواب می‌بیند که نوزادش دارای هوش و استعداد فراوانی است مثلاً از بدو تولد می‌تواند راه رفته و صحبت کند.

تعبیر: این خواب بیانگر جاه طلبی‌ها و آرزوهای نهانی است که مادر از هم اکنون در تصورات ذهنی خود برای آینده نوزادش می‌پروراند.

 

شکل غیرطبیعی نوزاد

مادر باردار خواب می‌بیند که نوازادش در هنگام تولد به شکلی غیر طبیعی بسیار ریز یا درشت بوده و یا آنکه دارای سری بدشکل و نافرم است.

تعبیر: این خواب بیانگر نگرانی‌های مادر در مورد سلامت جنین است. آیا نوزادم در سلامت کامل به دنیا خواهد آمد

 

اگر زنی باردار خواب گواوا ببیند

برای زنان باردار، خواب میوه‌ی گواوا را دیدن پیش گویی شادمانی و رضایت از زایمانی است که در پیش دارند و همچنین آینده‌ی فرزندشان. در بعضی موارد، این نماد فقط به فرایند زایمان اشاره دارد، یعنی احتمالا وقتی آمادگی اش را داشته باشید زایمان‌تان انجام خواهد شد و پزشکان و پرستاران خوشبختانه به خواسته‌های شما در مورد سبک زایمان و روند تولد نوزاد احترام خواهند گذاشت. گاهی این تصویر با امیدها و رویا‌هایی که والدین برای فرزندشان دارند مرتبط است. اسن تعبیر می‌گوید که پسر یا دختر آینده‌ی شما به تمام آنچه فکر می‌کنید خواهد رسید و باعث شادمانی شما خواهد شد.

 

تعبیر خواب بارداری - حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بارداری – حاملگی در خواب چه تعبیری دارد؟

 

خواب خورشید برای زن باردار

زنان بارداری که خواب خورشید می‌بینند، به عنوان مثال هنگامی که درون یک قایق یا در یک سفر دریایی یا در تابستان بر روی دریاچه‌ باشند، می‌تواند نشان از به دنیا آوردن نوزاد دختر باشد. خورشید گرم و طلایی نماد پرتوی از آفتاب است که این نوزاد دختر به زندگی تان خواهد تاباند. همچنین می‌تواند نشانه‌ای از خوشبینی‌تان درباره‌ی آینده‌ای باشد که به عنوان مادر، همسر،‌ و در کل یک زن پیش رو دارید. همچنین به شادمانی و حضور با محبت شما در بزرگ کردن فرزندتان اشاره دارد. به رغم دشواری‌های بزرگ کردن یک فرزند دختر، همچنان بارقه‌ّهای شادمانی و امید در زندگی‌تان تلالو خواهد داشت.

 

خواب اژدها برای زن باردار

زنان بارداری که خواب اژدها می‌بینند به خوبی دلالت بر آینده‌ی کودکی دارد که در شکم دارند. این خواب یعنی آن‌ها قرار است فرزندی با آینده‌ای درخشان به دنیا بیاورند. شاید این فرزند به چهره‌ای تاثیر گذار و مورد احترام یا شخصیتی معروف تبدیل شود. هر رشته و زمینه‌ای که آن کودک بعدها در دوران بزرگسالی انتخاب کند، دیدن این خواب دلالت بر آن دارد که طفل به دنیا آمده در یادها خواهد ماند.

 

خواب ستاره دیدن برای زنان باردار

برای زن باردار، خواب ستاره دیدن نشانه‌ای از انتظار بیش از یک نوزاد را داشتن از بارداری است. همین تفسیر حتی برای زنانی که قصد دارند باردار شوند نیز صدق می‌کند. به جای داشتن یک فرزند می‌توانند انتظار به دنیا آوردن دوقلو، سه قلو یا حتی چهارقلو را داشته باشند. بنابراین، ستاره‌ها در این خواب نماد رمز و رازهای زندگی هستند و نشان می‌دهند که همه چیز را نمی‌شود کنترل کرد و بعضی چیزها از قدرت انسان‌ها خارج است. گاهی غافلگیری‌ها می‌توانند شما را خوشحال کنند.

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۶ دیدگاه ها

 1. من مجردم وخیلی تو خواب میبینم یه پسر دارم گاهی توبغلم میخابونم گاهی ام بهش شیر میدم ویه عشق علاقه خاصی بهش دارم بطوری که حتی توخواب وقتی بغلش میگیرم قلبم هیجان زده میشه

  1. شقایق عزیز،
   مواظب نزدیکان خود باشید، شایعات و خیانتهایی از افراد نزدیک پشت سر شما ممکن است ایجاد شود و به شما آسیب بزند.

 2. سلام روزتون بخیر من دختر مجردیم
  یکی از دوستام برام خواب دیده ک حامله ام و حدود ۴ماهمه رفتم خونشون و ی چادر سفید انداختم رو سرم با جانماز سفید داشتم نماز میخوندم ک دردم میگیره و ب جای بیمارستان منو مسجد میبرن

 3. سلام
  خسته نباشید
  من یک پسرم و این خواب من مربوط به دیشب می باشد

  خواب دیدم که با دختری که بهش علاقه دارم ازدواج کردم(اکنون هر دو مجرد هستیم)
  و او باردار می باشد
  همچنین که با هم صحبت می کردیم در خواب
  من از یک بخشی از صورتم که متوجه نشدم خونریزی شروع شد
  در همان هنگام درد زایمان همسرم در خواب شروع شد
  ولی در همان حین که من هیچ کاری نکردم از خواب بیدار شدم
  لطفا خواب من را تعبیر کنید🙏

 4. سلام من دختری مجردم. همش خواب میبینم که حامله هستم و دارم دنبال پدر بچه تو شکمم میگردم و تو همه خوابام به یه نفر شک دارم که این پدر بچمه

  خواب اولم از وسط جنگل شروع شدحامله بودم ماهای اخرمم بودانقد تپل شده بودم بزور راه میرفتم هی به این فکر میکردم که بچه مال کیه (یعنی باباش کیه) هی میخواستم بپرسم بچم باباش کیه گفتم نه من خبر ندارم ولی بقیه ممکنه با سوالام فکرای بدی کنن بعد وسط جنگل یهو ی حیوونی اومد ترسیدم چند نفر ازم محافظت کردن تو خواب میشناختمشون ولی تو بیداری نمیشناسمشون بعد رفتم تو ماشین دیدم شلوارم خونیه داد زدم و گریه که بچم افتاده منو ببرین بیمارستان رفتیم بیمارستان رفتم سونوگرافی سونوگرافیشم عجیب بود منو بردن تو یه اتاق با نورای صورتی همه رفتن بیرون بعد یهو دکتر اومد گفت بچه نیس گم شده بچه از تو شکمم رفته بود تو سینم دقیقا کنار قلبم بود بعد گفتم چرا اینجاهه گفتن چون تو جنگل سرو صدا شده بچه ترسیده رفته نزدیکه قلب که صدای قلب مادرشو بشنوه نترسه

  و تو اخرین بازم حامله بودم اینبار از همون پسری که تو خواب قبلیم شک داشتم و چنتا پسر دیگه تست DNA گرفتن که بفهمن بچه مال کیه جواب تست همون پسری که شک داشتم مثبت شد رفتم باهاش صحبت کنم که وسط حرفامون دکتر با من تماس گرفت و گفت این همه تستای DNA درستن و همه ادما پدر بچه توعن و ما از یکی از خانمای کار کن آزمایشگاهمون هم تست DNA گرفتیم جواب آزمایش اونم مثبته

 5. سلام خسته نباشید. من متاهلم و یک فرزند دختر دارم،من خواب دیدم که باردارم و قشنگ حرکت کردن جنین رو تو خواب حس میکردم و میتونستم با جنین تو شکمم صحبت کنم و صدایش را میشنیدم که فهمیدم دختر هم هست. لطفا تعبیرش رو میگین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا