آرایش و زیباییزیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

آشنایی بامزایا وعوارض لمینت مژه

4/5 - (3 امتیاز)

    آشنایی با عوارض و مزایای لمینت مژه 

آشنایی با لیفت مژه
آشنایی با لیفت مژه

لمینت مژه درواقع یکی از روش های دیگر زیبایی برای خانم ها ست.می تواند جایگزین خوبی برای اکستنشن مژه باشد با عوارض کمتر و بهتر .لمینت مژه روشی است که به وسیله آن مژها تقویت شده وبلند و فرخورده به نظر می رسد. هر تکنولوژی که وارد عرصه عرضه می شود دارای معایب و مزایای است که ما در بخش مد و زیبایی نماگرد به مزایا و معایب این تکنولوژی جدید زیبایی می پردازیم.

 

آشنایی بیشتر با لمینت مژه 

لمینت مژه ، روشی  است که در آن مژه ها تقویت، حجیم، پررنگ و فرخورده می شود .در لمینت مژه از مواد معدنی و مقوی برای تقویت مژه ها استفاده می کنند و مژه ها به طور طبیعی زیبایی خود را به دست می آورند.لمیتنت مژه برخلاف اکستنشن مژه که در آن از مژه‌های اضافی و چسب برای پرپشت، تیره و بلند کردن ظاهر مژه‌ها استفاده می‌شود، در روش لمینیت مژه‌ها از هیچ مژه غیرطبیعی و اضافی برای تغییر در ظاهر مژه‌هایتان استفاده نمی کنند. این روش به نام‌های لیفت مژه‌ها و کراتینه مژه هم شناخته شده است . نتیجه نهایی روش لمینت مژه‌ها، ایجاد مژه‌های تیره‌تر، طولانی‌تر، و ضخیم‌تر است و به عنوان جدیدترین روش زیبایی مژه‌ها معرفی شده است.این روش باید توسط افراد متخصص و مواد مناسب انجام شود و یک جایگزین مناسب برای لوازم آرایشی و اکستنشن است.

نوشته های مشابه

 

آشنایی با لیفت مژه
آشنایی با لیفت مژه

 

مراحل انجام لمینت مژه

مرحله اول: در این مرحله پاکسازی کامل مژه از هر گونه آلودگی و چربی بوسیله محلول پروتئین و آماده سازی بوسیله کمپلکس تقویت کننده مو انجام می‌گیرد.
مرحله دوم: افزایش طول و خمیده کردن مژه توسط سرم لیفت مخصوص در این مرحله انجام می‌گیرد.
مرحله سوم: پر کردن ساقه مژه با کراتین طبیعی
مرحله چهارم: رنگ آمیزی مژه با رنگدانه‌های مخصوص
مرحله پنجم: فیکس و تقویت مژه با سرم مخصوص ویتامینه

 

آشنایی با لیفت مژه
آشنایی با لیفت مژه

موارد لمینیت کردن مژه

این روش شامل چند مرحله ساده است. همانطور که گفته شد بسته به دوره‌های ریزش و رویش مژه‌ها، پایداری و دوام لمینت مژه تقریباً سه ماه است و در این مدت نیاز به ترمیم و مراقبت خاصی ندارد. این روش در مدت زمان حدود یک ساعت انجام می‌شود و در تمام این مدت چشم‌های شما باید کاملاً بسته باشد. همچنین تکنسین باید قبل از شروع کار تمامی اصول بهداشتی را رعایت کرده تا از بروز آلودگی‌ها و عفونت‌هایی مانند گل مژه و موارد مشابه جلوگیری شود. حتماً درباره مواد مورد استفاده تحقیق کرده و از سلامت آن‌ها مطمئن شوید. معمولاً لمینت و لیفت مژه‌ها با هم انجام می‌شوند و به همین دلیل مژه‌های شما با یک ماده خمیر مانند به سمت بالا کشیده می‌شوند؛ البته نگران نباشید این روش اصلاً دردناک نیست و اگر به شکل درستی انجام شود هیچ آسیبی به مژه‌ها و چشمان شما نمی‌رسد. از طرفی برخی از تکنسین‌ها علاوه بر رنگ، کراتینه و مواد حالت دهنده (فرکننده) از مواد ویتامینه هم استفاده می‌کنند که در این صورت باعث تقویت مژه‌ها هم می‌شود. تنها یک روز بعد از انجام لیفت نباید مژه‌ها خیس شود تا کراتین و ویتامین‌ها بتوانند کاملاً در مژه‌ها نفوذ کنند و پس از آن دیگر با خیال راحت از تغییر مژه‌هایتان لذت ببرید.

 

آشنایی با لیفت مژه
آشنایی با لیفت مژه

 

مزایایی لمینت کردن مژه 

لمینت مژه ، مژه ها را فر کرده و به مدت چند هفته این فر را حفظ می کند.

نتیجه لمینت مژه ها رنگ کردن و فر کردن آنها است.اما به دلیل استفاده از مواد معدنی مناسب باعث تقویت مژه ها نیز می شود.

روش های دیگر که برای زیبایی مژه ها استفاده می شود هیچ کدام باعث تقویت آنها نمی شود و شاید با عوارض خطرناکی هم همراه باشد اما لمینت مژه با عث تقویت مژه ها می شود

لمینت کردن مژه چشم ها را بازتر و درشت تر نشان می دهد.

در لمینت کردن مژه، مژه ها همیشه حالت ریمل خورده دارد چون مژها در این روش رنگ می شود

با قرار گرفتن در آب، مژه ها رنگ و حالت خود را از دست نمی دهند. البته بهتر است کسانی که از لمینت مژه استفاده می کنند، از فعالیت های طولانی مدت در آب خودداری کنند.

در لمینت مژه به چشم ها هیچ صدمه ای وارد نمی شود.

در لمینت مژه استفاده از ریمل و محصولات دیگر آرایشی بهداشتی برای فرد ممنوعیتی ندارد

مژه های لمینت شده کاملا انعطاف پذیرند. به این دلیل که از مژه های واقعی فردهستند

در لمینت مژه می توان بدون نگرانی چشم ها را مالید.

در لمینت مژه ها احتیاج به ترمیم نیست

در لمینت مژه چشم ها سنگین نشده و احساس نا راحتی به فرد دست نمی دهد.

مدت زمان ماندگاری لمینت مژه بین 3 هفته تا 2 ماه است. البته این موضوع بستگی به عوامل مختلف دارد.

 

آشنایی با لیفت مژه
آشنایی با لیفت مژه

 

معایب لمینت کردن مژه

احتمال بروز مشکلات و بیماری های چشمی در لمینت مژه وجود دارد.

استفاده از لمینت مژه در دوران بارداری و شیردهی خطرناک است.

افراد کمی پس از انجام لمینت مژه دچار آلرژی های مختلف شده و به همین دلیل بهتر است همه کسانی که تصمیم به استفاده از لمینت مژه دارند، از قبل یک تست آلرژی در مورد آن انجام داده و از بروز هر نوع آلرژی و حساسیت جلوگیری کنند.

یکی دیگر از معایب لمینت مژه، قیمت بالای آن است. به علاوه بسیاری از خانم ها برای گرفتن بهترین نتیجه باید 2 تا 3 بار به سالن زیبایی مورد نظر خود مراجعه کنند.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا