فیلم و سریال

دانلود تمام قسمت های برنامه ماه ماه با اجرای بنیامین بهادری ۱۳۹۸

4/5 - (3 امتیاز)
[ type=”blue”]دانلود تمامی قسمت های برنامه ماه ماه که در ایام ماه رمضان سال 1398 برای اولین بار با اجرای خواننده محبوب بنیامین بهادری مهمان خانه های مردم است. ویدئوها با کیفیت بالا و حجم پایین آماده شده است.

به گزارش گروه خبری نماگرد، برنامه ماه ماه با اجرای آقای بنیامین بهادری که یکی از خوانندگان خوب پاپ کشور است از اول ماه رمضان 1398 تا پایان این ماه مبارک مهمان سفره های افطار ایرانیان خواهد بود.

این برنامه که جایگزین برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی خواهد شد که به مدت 9 سال مهمان خانه های مردم در ایام ماه رمضان بود.

این برنامه سعی دارد با تلنگرهایی که از طریق مهمانان مختلف به مخاطب می‌زند، وجدان شاید خفته ی بیننده را بیدار کند. از آنجا که این برنامه در ماه رمضان پخش می‌شود، این موضوع بیشتر بر مردم تأثیر می‌گذارد چراکه این ماه را به روزه‌داری می‌پردازند و بیش از پیش به خدا و نماز و دیگر عبادات می‌پردازند.

با توجه به اینکه برنامه ماه عسل یکی از پربیننده ترین برنامه های چند سال اخیر بود، به نظر میرسد برنامه ماه ماه نیز یکی از برنامه های مجبوب مردم شود. بسیاری ممکن است خواهان مشاهده تکرار این برنامه باشند و یا بدلایل مختلف قادر به مشاهده پخش زنده این برنامه نباشند. در این مطلب سعی داریم تمامی 30 قسمت برنامه ماه ماه با اجرای بنیامین بهادری عزیز را جهت دانلود شما عزیزان قرار دهیم.

 

قسمت اول برنامه ماه ماه (بزودی با پخش برنامه لینک دانلود قرار داده خواهد شد)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا