اخبار

همه چیز در مورد برنامه ماه ماه با اجرای بنیامین بهادری (جایگزین ماه عسل)

4.7/5 - (3 امتیاز)
[ type=”blue”]خبر فوری: برنامه جدید ماه ماه با اجرای بنیامین بهادری که یکی از خوانندگان پاپ و مشهور ایران است جایگزین برنامه چند ساله و محبوب ماه عسل با اجرای آقای احسان علیخانی شد.

همه چیز در مورد برنامه ماه ماه با اجرای بنیامین بهادری (جایگزین ماه عسل)

برای مدت طولانی برنامه ماه عسل با اجرای خوب احسان علیخانی در ماه رمضان، هنگام افطار، مهمان خانه های گرم مردم ایران بود. امسال با برنامه جدیدی با نام ماه ماه میهمان سفره های افطار مردم خواهد بود. این خبر یکی از شک های خبری چند روز اخیر برای مردمی بود که سالها در این زمان عادت به تماشای برنامه جذاب و پرحاشیه احسان علیخانی داشتند.

پس از “محمدرضا گلزار” که یکی از ستاره های سینمای ایران است و تجربه مجری گری نداشت ولی مجری گری یک برنامه یا مسابقه تلویزیونی بنام برنده باش را بر عهده گرفت، این بار نوبت خواننده ی دیگری است که توانایی خود را در این زمینه اثبات کند. روابط عمومی صداوسیما با انتشار خبری به طور رسمی اعلام کرد که برنامه “ماه عسل” را که که بیش ۱۲ سال برنامه همیشگی پیش از افطار شبکه سه و با اجرای احسان علیخانی بود، قرار است توسط “بنیامین بهادری” خواننده محبوب پاپ و با نام جدید به نام ماه ماه اجرا گردد.

«ماه ماه» که در سکوت خبری کامل آماده شده و حتی نام برنامه هم فاش نشده است پیش از اذان مغرب روی آنتن شبکه سوم سیما خواهد رفت و تهیه این برنامه تلویزیونی نیز بر عهده سید علی احمدی خواهد بود.

بنیامین بهادری مجری برنامه ماه ماه
بنیامین بهادری مجری برنامه ماه ماه

بنیامین بهادری مجری برنامه ماه ماه

بنیامین بهادری خواننده پاپ ایرانی است. این خواننده تاکنون چندین آلبوم و تک آهنگ منتشر کرده است. بهادری که یکی از خواننده‌های نام‌آشنای پاپ در ایران است، تاکنون بیش از صد کنسرت برگزار کرده است. وی همچنین پیش از این قرار بود یک برنامه تلویزیونی را اجرا کند؛ این برنامه اما با اجرای بنیامین بهادری روی آنتن نرفت. بنیامین بهادری پیش از این قرار بود برنامه «تب تاب» را برای همین شبکه اجرا کند؛ اما به یک‌باره باربد بابایی جایگزین او شد.

همه چیز در مورد برنامه ماه ماه با اجرای بنیامین بهادری (جایگزین ماه عسل)
همه چیز در مورد برنامه ماه ماه با اجرای بنیامین بهادری (جایگزین ماه عسل)

واکنش مردم به برنامه ماه ماه

خبر جایگزین برنامه ماه عسل با ماه ماه به سرعت در شبکه های مجازی منتشر شده و بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی واکنش‌های مختلفی را در این رابطه ثبت کرده اند. عده ای از مردم معتقدند که هیچ چیز سر جای خود نیست چرا که با توجه به تعداد مجریان موجود در تلویزیون، یک خواننده باید مجری گری یک برنامه تلویزیونی را به عهده بگیرد. عده ای دیگر از کاربران معتقدند که “بنیامین بهادری” با صدا و چهره جذاب خود می‌تواند مجری خوبی برای این برنامه تلویزیونی باشد و همچنین جایگزین مناسبی برای “احسان علیخانی” خواهد بود.

بعضی از کاربران نیز با کمی تعصب بر “علیخانی” عنوان کردند که برنامه ماه عسل در ماه رمضان را فقط باید خود پایه گذار آن یعنی “احسان علیخانی” اجرا کند و غیر او کسی توانایی اجرا و هماهنگی این برنامه را ندارد.

 

معرفی سوژه های جالب به برنامه ماه ماه

با قطعی شدن جایگزینی برنامه ماه عسل با برنامه ماه ماه که در ایام ماه رمضان  از شبکه ۳ سیما پخش می شود، بسیاری در پی حضور در برنامه ماه ماه و یا ارسال سوژه ها به این برنامه هستند. برنامه ای که جایگزین برنامه ماه عسل شده است و اجرای آن را بنیامین بهادری بر عهده گرفته است.

این برنامه که احتمالا از نظر موضوع و محتوا روندی مشابه با برنامه ماه عسل و البته با ویژگی های خاص خود را ادامه خواهد داد بزودی بیننده های خاص خود را خواهد یافت.
ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در خصوص اینکه مردم از چه طریقی سوژه‌های خود را ارسال کنند، بیان کرد: مردم می‌توانند سوژه‌های خود را از طریق کانال برنامه در پیام رسان سروش ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا