اخباراخبار اجتماعی

تبلیغ شرم آور سایت دیوار !! + عکس

5/5 - (1 امتیاز)

تبلیغ شرم آور سایت دیوار !! + عکس

تبلیغ شرم آور سایت دیوار !! + عکس
تبلیغ شرم آور سایت دیوار !! + عکس

در سایت دیوار تبلغ شرم آوری به تازگی دیده شده است در یکی از آگهی های خجالت آور این سایت نوشته شده بود که به یک خانم جوان مستقل وآزاد بدون همسر نیازمندیم .

قدیم ترها مردم برای تبلیغات چشمشان به رادیو و تلویزیون و روزنامه ها بود و در پاره ای مواقع از تبلیغات میدانی به سراغ کار و زندگی می رفتند اما این روزها رشد تکنولوژی سبب شده است که تبلیغات هم سر از رسانه ها و سایت های مجازی در آورد.

این روزها مردم برای بسیاری از خرید و فروش های خود به سایت های مجازی پناه می برند، که سایت «دیوار» یکی از همین موارد است.

استخدام و کار یکی از مهمترین موضوعاتی است که توسط مردم در این سایت ها دنیال می شود اما عدم نظارت همین سایت بر محتوای تبلیغات و عدم نظارت جامع مسئولان مرتبط به این امر باعث شده است که عملا برخی از سوء استفاده کنندگان اقدام به نشر هر نوع تبلیغاتی و بهره برداری از مخاطبان بکنند.

در یکی از تبلیغات شرم آور این سایت آمده است که به یک خانم جوان بدون همسر برای مسافرت با کامیون به خارج از کشور نیازمندیم.

آگهی دهنده قید کرده است که وی همسر نداشته باشد، جوان باشد و محدودیتی برای رفتن به سفر هم نداشته باشد و در حد معمول هم آشپزی بلد باشد.

تبلیغ شرم آور سایت دیوار !! + عکس
تبلیغ شرم آور سایت دیوار !! + عکس

عنوان این آگهی صرفا همراهی این خانم با آقا در سفر است و تأکید بر مستقل بودن خانم برای همراهی کردن خود گویای میزان شرم آور بودن این آگهی است که نشان می دهد آگهی دهنده به دنبال چیست؟!/

منبع:جام نیوز

 

عکس های تبلیغاتی بهنوش بختیاری به عنوان مدلینگ !! + عکس

تبلیغ پنیر فریبا نادری در صفحه ی شخصی اش !!! + عکس

توقف اکران فیلم های تبلیغ شده از شبکه ی ماهواره ای جم !! + تبلیغات شبکه ی جم

عکس جدید گلشیفته فراهانی در کنار پوستر تبلیغاتی نمایش جدید اش!!+عکس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا