تکنولوژی

دانلود فیلم جنجالی مصاحبه رضا رشیدپور با جمشید مشایخی

3.7/5 - (3 امتیاز)

دانلود فیلم جنجالی مصاحبه رضا رشیدپور با جمشید مشایخی

دانلود فیلم جنجالی مصاحبه رضا رشیدپور با جمشید مشایخی
دانلود فیلم جنجالی مصاحبه رضا رشیدپور با جمشید مشایخی

رضا رشیدپور و جمشید مشایخی

دانلود فیلم مصاحبه جنجالی رضا رشیدپور با جمشید مشایخی در برنامه صفر صفر شبکه سه سیما که کلیپ مصاحبه رضا رشیدپور و جمشید مشایخی قرار داده ایم.

جمشید مشایخی شب گذشته 8 فروردین مهمان برنامه صفر صفر، با اجرای رضا رشیدپور بود. او در بخشی از این برنامه به سوالات مخاطبان پاسخ داد.

بازیگر فیلم «قیصر» در پاسخ به سوال یکی از تماشاگران برنامه درباره نظر مشایخی پیرامون اظهارنظر منسوب به مجید مجیدی که “سینمای قبل از انقلاب، هیچ نبوده” گفت: ما می توانیم بگوییم لابد قبل از انقلاب، ایرانی هم در ایران نبود. خیلی چیزهای دیگر هم می توانیم بگوییم؛ مثلا اینکه قبل از انقلاب درخت نبود، دریای مازندران نبود.

او ادامه داد: ما می توانیم خیلی راحت همه چیز را رد کنیم اما یادمان نرود خیلی از آثار غیرسینمایی هم مال گذشته است. این بازیگر پیشکسوت تاکید کرد: نمی توانیم بگوییم فردوسی هم پیشتر نبوده؟ یا حضرت حافظ به آن بزرگی قبلتر نبوده؟ سعدی بزرگ نبوده؟ و در این 37 سال همه چیز داریم؟ اینها را قبول ندارم.

مشایخی هم با لحنی محترمانه و تأمل برانگیز گفت: ما می توانیم بگوییم لابد قبل از انقلاب، ایرانی هم در ایران نبود. خیلی چیزهای دیگر هم می توانیم بگوییم؛ مثلا اینکه قبل از انقلاب درخت نبود، دریای مازندران نبود.

رشیدپور هم در ادامه سخنان مشایخی از مشکلات برآمده از حکم کلی صادر کردن سخن گفت و به فیلمی مثل “گاو” اشاره کرد که دهه ۴۰ روی پرده رفت.

رضا رشیدپور که در آخرین روز اسفند از ممنوع التصویری صدا و سیما در آمد خیلی زود تدارک برنامه جدید گفتگو محور رو در تلویزیون را کلید زد و در دومین گفتگوی خود با استاد جمشید مشایخی در برنامه ای بنام صفر صفر جنجال آفرید – در این مصاحبه رشید پور در مقایل سخنان متعصبانه مشایخی در مورد جلوگیری وی از خواندن همسرش ، رضا رشیدپور کار او را تایید کرده و گفته انتظاری جز این نداشته است.

با نگاهی به گفتگوی رضا رشیدپور در برنامه دید در شب با دکتر ظریف که نسبت به رفتار وزیر امور خارجه در برگشت از وین که از او انتظار داشت تابو شکنی کرده و اول از همه به دیدن همسر خود میرفت حالا در رفتاری متناقض به تشویق رفتار جمشید مشایخی پرداخت که باعث هجوم سیل کامنت ها در اینستاگرام خود شد.

دانلود فیلم رضا رشیدپور و جمشید مشایخی

::

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا