مد و زیباییزیبایی پوست و مو

بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه

4/5 - (2 امتیاز)

بهترین انتخاب مدل مو برای انواع فرم صورت بخشی از زیبایی فرد محسوب می شود. اگر بتوانید بر اساس فرم صورت بهترین مدل مو و فرق سر را داشته باشید همیشه جذاب به نظر می رسید. در اینجا بهترین انتخاب مدل مو برای انواع فرم صورت ها برای شما آماده کرده ایم.

بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه
بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه

مدل مو برای انواع فرم صورت

ما در مباحث گذشته بهترین مدل مو کوتاه برای صورت های گرد را بیان کرده ایم. در این مطلب قصد داریم مدل موی متناسب با صورتهای، صورت کشیده (لاغر)، صورت مربع شکل، صورت قلبی شکل و صورت بیضی شکل را معرفی کنید. برای آشنایی با بهترین مدل مو برای صورت شما، تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

بهترین مدل برای صورت های گرد

خانم هایی که صورت گرد دارند بهترین مدل مو برای آن ها فرق کج است زیرا فرق کج باعث میشود صورت کشیده تر و متعادل تر به نظر برسد، اگر نمیدانید فرق کج تان را کدوم طرفی باز کنید بهتر است هر دو طرف را امتحان کنید و هر کدام حس میکنید بیشتر دوست دارید را انتخاب کنید.

شما باید کاری کنید که صورت باریک‌تر و کشیده‌تر به نظر برسد. باید به دنبال مدلی باشید که پهنای صورت را کمتر نشان دهد، مدل‌های چتری دار یا خرد شده می‌تواند صورت را لاغرتر نشان دهد البته حواس‌تان باشد که قد موهای‌تان باید از چانه بلندتر باشد و گرنه صورت را چاق‌تر نشان می‌دهد؛ پف یا فر دادن جلوی موها می‌تواند چهر‌ه‌تان را زیباتر کند اما باید حواس‌تان باشد که این حالت‌ها نباید فقط تا اطراف چانه باشد بلکه باید قد آن به گردن برسد.علاوه بر اینها مدل‌هایی که روی فرق سر کمی پف می‌کنند هم می‌تواند چهره شما را زیباتر کند.

نوشته های مشابه

برای آشنایی با مدل کوتاهی مو برای صورت های گرد و نیز نکات مهم آرایشی صورت گرد به این مقالات سر بزنید

موهای بلند و صاف، به صورت خودکار موجب کشیده دیده شدن صورت شما می شود. برای این منظور، موهای خود را دور شانه بریزید، فرق کج باز کرده و موها را در یک طرف شانه خود رها کنید تا صورت کشیده تر و زیباتر به نظر برسد.

اگر تصور می کنید، موهای شما بلند و بی حالت است، می توانید از مدل چند لایه استفاده کنید که باعث می شود موها حجیم تر و خوش فرم تر به نظر برسند. لایه های نامتقارن در بخش های ویژه ای از صورت، موجب می شود تا گردی صورت کمتر دیده شود.

اگر به موی بلند علاقه ای ندارید، آن ها را تا روی شانه های خود کوتاه کنید و به موازات چانه، آن را چند لایه کوتاه کنید تا باعث بلندی صورتتان شود.

بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه
بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه

 

بهترین مدل برای صورت های کشیده (لاغر)

برای صورت های کشیده و بیضی شکل انواع مدل مو و مدل فرق مناسب است فقط این دسته از خانم ها نباید موهایشان را بالای سر جمع کنند، شما در انتخاب مدل مو راحت هستید و میتوانید مدل های مختلف را امتحان کنید.

باید کاری کنید که صورت کوتاه‌تر و پهن‌تر جلوه کند بنابراین باید مو تا کناره‌های چانه بیاید همچنین هرقدر قد مو کوتاه‌تر باشد بهتر است. اگر شنیون می‌کنید از آرایشگرتان بخواهید از شنیون‌هایی استفاده کند که موها در کنار صورت قرار می‌گیرند.

برای آشنایی با بهترین مدل مو برای صورت های کشیده و نیز نکات آرایشی صورت های کشیده به این مقالات سر بزنید

وقتی صورت دراز و کشیده ای دارید، باید با کمک موها موجب کوتاه تر دیده شدن صورت بشوید. در زیر تعدادی از گزینه های مناسب برای این فرم از صورت را برایتان نوشته ایم.چتری های صاف یا گرد، وقتی چتری های صاف یا خمیده داشته باشید، تا حد زیادی می توانید کشیدگی صورت خود را پنهان کنید.

فرق کج، وقتی همه موها یا بخش زیادی از آن را در یک طرف سر خود جمع کنید، زیبایی صورت بهتر دیده شده و از کشیدگی آن کاسته می شود.

بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه
بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه

 

 

بهترین مدل مو برای صورت های مربع شکل

خانم هایی که صورت های مربعی شکل دارند باید فرق کج پهن باز کنند آن هم دقیقا از بالای قوس ابروهایشان، پایین موها هم حالت دار و مورب باشند خیلی بهتر است این باعث خوش فرم دیده شدن صورت تان میشود.

برای این فرم از صورت، گزینه های متعددی را می توان پیشنهاد داد. اگر صورت مربعی دارید، باید مدلی را برای موهای خود انتخاب کنید که استخوان های فک شما به خوبی دیده شده و مشخصه های بارز صورتتان، نمایان شوند.

مصری زاویه داراین مدل موی بسیار شیک، چانه و گردن فرد را باز نگه می دارد تا جذاب تر به نظر برسد. فرد می تواند در این حالت موهای خود را مواج یا صاف کند.

موهای متوسط با چتری های صاف: اگر در نظر دارید که فرم زیبایی استخوان های فک خود را در معرض نمایش بگذارید، بهتر است از موهایی نیمه بلند و چتری های صاف بهره بگیرید. این مدل مو، کاملا کلاسیک بوده و زیبایی طبیعی صورتتان را بیشتر نشان می دهد.

بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه
بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه

 

 

بهترین  مدل مو برای صورت های قلبی شکل

برای صورت های قلبی شکل بهترین مدل مو فرق وسط است البته به شرطی که موهایتان بلند باشد، فرق وسط باعث کاهش پهنای پیشانی و گونه ها در خانم هایی که صورت های قلبی شکل دارند میشود.

اگر صورتی قلبی شکل دارید، باید مدل موئی را انتخاب کنید که توجه ها را از چانه تیز شما منحرف کرده و بیشتر تاکید نگاه بیننده روی گونه ها و چشم های شما باشد. برای این منظور، موارد زیر مناسب خواهند بود.

موج های حجم دهنده: موج های بلند و نه چندان عمیق، باعث می شود تا موها حجیم تر دیده شده و چانه های تیز فرد دیگر به چشم نیاید.

کوتاه: اگر موهای نازک و کم حجم و صورتی قلبی شکل دارید، موهای کوتاه تا بالای شانه ها یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود. در این حالت لازم نیست زمان زیادی را برای حالت دادن به موهای خود صرف کنید.

بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه
بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه

 

 

مدل مو برای صورت بیضی

صورت های بیضی بهترین فرم را دارند زیرا هر مدل مو را می توان برای آن ها انتخاب کرد. اما اگر به دنبال بهترین گزینه برای این فرم از صورت هستید، شاید پیشنهادهای زیر مناسب باشند. چتری های صاف موجب کادربندی صحیح صورت بیضی می شوند. این مدل را فقط در صورتی که موهای لخت دارید، امتحان کنید.

موهای بلند و موج دار، این مدل کوتاهی برای کسانی که موهایشان موج دار است و صورت بیضی دارند، گزینه مناسبی است. پیشنهاد ما این است که اجازه دهید موهایتان تا زیر شانه ها بلند شوند. اگر قصد کوتاهی موهای خود را دارید، آن را تا روی شانه و به صورت چند لایه کوتاه کنید. این موجب زیباتر دیده شدن صورت های بیضی می شود.

بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه
بهترین مدل مو برای انواع فرم صورت زنانه

 

همچنین می توانید برای انتخاب مدل ابروی مناسب با فرم صورت شما، از نکات مقاله بهترین مدل ابرو برای فرم صورت شما استفاده نمایید

 

 

گروه مد و زیبایی نماگرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا