مد و زیباییآرایش و زیباییزیبایی صورت و ناخن

نکات مهم آرایشی صورت گرد

4.2/5 - (4 امتیاز)

نکات مهم آرایشی صورت گرد 

 

برای آرایش صورت های گرد باید نکاتی را رعایت کرد تا بتوانید چهره ای زیبا و بی نظیر داشته باشید.اولین نکته انتخاب مدل ابرو برای صورت گرد،آرایش چشم ها و گونه ها و آرایش پیشانی است را باید دانست برای اینکه بتوانید بدرخشید تا پایان با ما همراه باشید.

آرایش صورت گرد
آرایش صورت گرد

آرایش برای صورت گرد

هر فردی دارای فرم صورت مخصوص به خود را دارد.اما در دسته بندی کلی می توان به صورت های گرد و صورت های کشیده دسته بندی کرد.آرایش این دو چهره با هم متفاوت است.خانم های که دارای صورت های گرد هستند تمایل دارند تا از گردی صورت کمی کاسته شود و صورت کشیده تری داشته باشند،این کار را با مکاپ صورت می توانند انجام دهند.ما در بخش مد و زیبایی نماگرد ترفندهای آرایشی که بتوانید چهره ای کشیده تر و زیبا داشته باشید را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

 

نوشته های مشابه

آرایش ابرو برای صورت های گرد

انتخاب مدل ابروی مناسب برای اینکه شما بتوانید صورت را لاغر تر نشان دهید بسیار مهم و ضروری است.اگر دارای ابرو های گرد هستنید مدل آنها را باید تغییر دهید و به ابرو های خود قوس داده و حالت شکسته ایجاد کنید تا چهره شما کمی کشیده تر به نظر برسد

 

آرایش صورت گرد
آرایش صورت گرد

 

مدل مو مناسب برای صورت های گرد

افرادی که دارای صورت گرد هستند باید بلندی موهای آنها تا زیر چانه برسد تا صورت ها کمی کشیده تر به نظر برسد.اگر دوست دارید که موهایتان کوتاه تر باشد باید از مل پسرانه استفاده کنید. فر کردن و یا کوتاه کردن موها برای صورت های گرد زیاد جالب به نظر نمی رسد از این کار صرفنظر کرده اما اگر جزء آن دسته افرادی هستید که دارای موهای فر هستید همیشه سعی کنید موهای بلند و صافی داشته باشید.راه دیگر برای کشیده تر نشان داده صورت این است که شما گردنتان را بیشتر نشان دهید.می توانید مدل موی انتخاب کنید که موها از دو طرف صورت کشیده شده و قسمت جلوی هو به طرف بالا هدایت شود .برای دیدن مدل موهای گرد می توانید از پست مدل کوتاهی موی صورت های گرد را ببینید.

 

آرایش صورت گرد
آرایش صورت گرد

 پیشانی در صورت های گرد

یکی دیگر از اجزای مهم در صورت پیشانی است که در لاغرتر نشان دادن صورت کمک فراوانی می کند.اگر پیشانی شما کوتاه است موهایتان را به سمت بالا جهت دهید اما اگر دارای پیشانی بلند هستید موهایتان را به یک سمت هدایت کنید.روش دیگر اینکه می توانید با کرم پودر رویشگاه مو و خطوط گیج گاهی را به رنگ تیره تغییر دهید تا صورت شما کشیده تر به نظر برسد.

 

استفاده از کرم پودر برای صورت گرد

افرادی که دارای صورت های گردی هستند باید از کرم پودر هایی استفاده کنند که رنگ هایی با پایه صورتی داشته باشد . این کار باعث می شد که گردی صورت شان گرفته شود . افرادی که صورت های گرد دارند بهتر است که از رنگ های روشن برای ارایش صورت خود استفاده نکنند .ابتدا از ضد آفتاب با کیفیت خوب استفاده کنید سپس بعد از جذب ضد آفتاب کرم مناسبی را روی پوست خود بزنید برای صورت های گرد بهتر است از کرم پودر ها با رنگ هلویی استفاده کنید زیرا رنگ های هلویی به دلیل وجود بیس صورتی گردی صورت را کمتر نشان می دهند.همیشه در آرایش کردن به این نکته مهم دقت کنید که رنگ های تیره به کوچک تر دیده شدن و رنگ های روشن به بزرگ تر دیده شدن خیلی زیاد کمک می کنند .

 

آرایش صورت گرد
آرایش صورت گرد

 

انتخاب رژ لب برای صورت های گرد

برای آرایش لب بهتر است از رژ لب های به رنگ گرم و شاد و پر رنگ استفاده شود چون این کار باعث می شود لب های شما کمی از پهنای صورت تان را بگیرد .

 

آرایش گونه ها برای صورت های گرد

آرایش گونه ها تاثیر بیار مهمی در چهره شما دارد. برای زدن رژگونه بهتر است گونه ها را تو برده و با برس پهن رژ گونه را از روی برآمدگی گونه به سمت بالا تا نزدیکی چشم ها به حالت دورانی بزنید .

 

آرایش صورت گرد
آرایش صورت گرد

آرایش چشم ها برای صورت های گرد 

اگر چشم های درشتی دارید از خط چشم کشیدن صرف نظر کرده و فقط از ریمل استفاده کنید در زدن ریمل به مژه های پایین هم افراط نکید. اگر دارای چشم های ریز هستید از خط چشم شکسته به طرف بالا استفاده کنید. برای سایه زدن از سایه های دودی و خاکستری استفاده کنید.اگر دوست دارید رنگ سایه با لباستان ست باشد باید زیر ساخت سایه را از رنگ های دودی استفاده کنید و بع از سایه های روشن و براق بزنید.

 

آرایش صورت گرد
آرایش صورت گرد

روشن کردن مرکز صورت برای صورت گرد 

برای اینکه بتوانید صورت خود را لاغر تر نشان دهید باید همه توجه ها را به قسمت یانی صورت جلب کنید برای این کار باید از کرم پودر روشن استفاده کنید و آن را در بین ابرو ها تیغه بینی بالای لب و مخصوصا چال بالای لب را رنگ روشن بزنید.

.

گروه مد و زیبایی نماگرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا