آرایش و زیباییزیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

آموزش آرایش چشم ملایم برای دختران و خانم های جوان

5/5 - (1 امتیاز)

آموزش آرایش چشم ملایم برای دختران 

آرایش ملایم چشم
آرایش ملایم چشم

 

داشتن آرایش ملایم جذابتر از آرایش های تند به نظر می رسد.شما می توانید با داشتن آرایش چشم ملایم زیبابه نظر برسید و جذاب باشید.ما در بخش مد و زیبایی نماگرد مراحل آرایش ملایم چشم ها را بیان می کنیم پس همراه ما باشید.

 

نوشته های مشابه

گام اول : آرایش ملایم چشم پوشاندن نواحی تیره 

ابتدا باید نواحی اطراف چشم که تیره است را به کمک کانسیلر پوشانده شود.می توان با استفاده از انگشت یا پد آرایشی این کار را انجام دهید می توان کانیسلر را به شکل مثلث رو به پایین بزنی یا  به صورت سه نقطه در اطراف چشم  بزنید از نواحی تیره تر که گوشه چشم است شروع کنید نقطه دوم را زیر چشم و نقطه سوم را در گوشه بیرونی استفاده کنیدو با انگشت یا پد محو کنید.

 

آرایش ملایم چشم
آرایش ملایم چشم

 

گام دوم :آرایش ملایم چشم استفاده از پرایمر 

پرایمر به ماندگاری و جلوگیری از ریختن آرایش کمک می کندو می تواند سایه چشم و خط چشم را از باران و رطوبت و گریه محافظت کند.پرایمر را روی هر پلک زده و به راحتی روی آن پخش کنید

 

گام سوم :آرایش ملایم چشم  خط چشم

برای کشیدن خط چشم باید حوصله داشته باشید تا بتوانید به زیبا تر شدن چشم های خود کمک کنید اگر چشم های ریزی از خط چشم سفید در دال چشم استفاده کنید که باعث می شود چشم های شما درشت تر به نظر برسد.شما می توانید از خط چشم های مدادی و ژله ای و مایع استفاده کنید خط چشم را از گوشه داخلی به سمت گوشه بیرونی چشم بکشید. خط چشم پائین را نیز به همین ترتیب بکشید. خط پائین را با انگشت یا یک گوش پاک‌کن کمی محو کنید تا خیلی برجسته و پررنگ به نظر نرسد.

 

آرایش ملایم چشم
آرایش ملایم چشم

 

گام سوم :آرایش ملایم چشم سایه چشم

سایه چشم برای آرایش چشم‌ها بسیار مناسب است ؛ زیرا رگ‌ها و خطوط پلک را محو کرده و باعث زیبایی بیشتر چشم‌ها می‌شود. می توانید برای زیبایی بهتر از رنگ سایه های که با رنگ چشم شما مطابقت دارداستفاده کنید.

 

گام پنجم :آرایش ملایم برجسته کردن چشم‌ها 

کمی سایه روشن به گوشه داخلی چشم بزنید تا به طور قابل توجهی روشن‌تر شود. شما می‌توانید انگشت خود را به سایه روشن پالت آغشته کرده و آن را به گوشه داخلی پلک بالا، بزنید و آن را محو کنید. این مرحله باعث می‌شود تا چشم‌هایتان کاملاً برجسته و جذاب‌تر شوند.از همان سایه روشن که قبلاً برداشتید مقداری روی برجستگی استخوانی پلک بالا بزنید و با انگشت آن را محو کنید.

 

آرایش ملایم چشم
آرایش ملایم چشم

گام ششم: فر کردن مژه ها

فر کردن مژه ها به زیبایی و برجستگی چشم ها کمک می کند حتی اگر مژه های بلندی داشته باشید.برای بهتر فر شدن مژه ها کمی قبل فر مژه زدن ان را در آب گرم قرار دهید.

 

گام هفتم :ریمل زدن به مژه ها

با ریمل زدن به مژه ها آرایش خود را به اتمام برسانید.چند بار برس ریمل را در جهت رویش مژه ها بزنیدوی مژه های پایین نیز چند بار بزنید تا زیبا شوید

 

گروه مد و زیبایی نماگرد  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا