مد و زیباییزیبایی صورت و ناخن

فیبروز ابرو چیست؟ آشنایی با مزایا و معایب آن

4.2/5 - (4 امتیاز)
[ type=”blue”]فیبروز ابرو یکی از روش های تاتو است. در این روش برای هاشور و سایه زدن ابروها از سوزن های یک بار مصرف استفاده می کنند که خطر ابتلا به بیماری را برای افراد کاهش می دهد. نام فیبروز گرفته شده از نام شرکتی است که این روش دائمی آرایش ابرو را پایه گذاری کرده است.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

فیبروز ابروچیست؟

فیبروز ابرو شاخه ای از هاشور به روش بلید است که امروزه به تکنیک فیبروز معروف است. در حال حاضر شاخه های متفاوتی دارد.برخی بر این باورند که فیبروز فقط برای ابرو استفاده می شود در حالی که اینطور نیست. فیبروز(تکنیک ابرو) ، فیلینگز(تکنیک لیفتپوست) ، فیکانتور(تکنیک ترمیم و طراحی حالت لب) فیلشس(تکنیک کاشت مژه) ، فینس(تکنیک آرایش محو) فیهیر(تکنیک کاشت مو)فیریموال(تکنیک پاک کردن رنگ) ،فینیل(تکنیک کاشت ناخن).

نوشته های مشابه

 

فیبروز ابرو
فیبروز ابرو

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو چیست؟

در قدیم جوهر به طور غیر طبیعی و یک دست و به هم پیوسته به زیر پوست تزریق می شد .که اگر کسی تاتو می کرد و می خواست بعد از مدتی ان را پاک کند کار بسیار دشواری بود و در اخر مقداری از ان جوهر زیر پوست باقی می ماند چون جوهر به عمق پوست نفوذ می کرد.

اما تفاوت روش میکروبلیدینگ و میکرو فیبروز با روش قدیمی در چند نکته می باشد در این روش جوهر به سطح پوست تزریق می شود و عمق لایه های زیر پوست را درگیر نمی کند.که با این کار دیگر پاک کردن ان بسیار راحت بود و اثری از ان بعد از پاک کردن به جا نمی ماند و میتوانید مدل ابرو خود رابه راحتی تغییر دهید و ان را پهن یا باریک بکنید بدون ترس از به جا ماند جای تاتو قبلی .

قلمی که برای این کار استفاده می شود بسیار باریک و ظریف طراحی شده فردی متخصص این کار است و برای شما این کار انجام می دهد می توان به راحتی به شکل تار مو ابرو شما را طراحی کند. به صورتی که بعد انجام این کار کسی متوجه تاتو کردن ابروها شما نشود و صورت شما بسیار طبیعی به نظر برسد. دراین روش حتی میتوان ابرو های پرپشت طراحی کرد همانند هاشور.

فیبروز ابرو
فیبروز ابرو

مزیت های  میکرو فیبروز ابرو:

قرینه سازی هر دو ابرو

فرم دادن به تاج و آرک ابروها

حالت بسیار ظریف و طبیعی به ابروهای شما می دهد

پاک کردن راحت این نوع تاتو و تغییر حالت دادن حالت ابرو

درد و سوزش کمتر نسبت به روش های قدیمی به دلیل کار کردن در عمق کم

دقت بیشتر به دلیل دستی بودن انجام این روش

تغییر حالت دادن راحت ابروها

ایجاد تراکم بالا در ابرو

ایجاد التهاب کم

ماندگاری بالا
استفاده از سوزن های یک بار مصرف

فیبروز ابرو
فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است ؟

ماندگاری هاشور ابرو به روش فیبروز به عوامل مختلفی بستگی دارد که معمولا این بازه زمانی بین ۱۰ تا ۱۲ ماه است زیرا هاشورهایی که با روش میکروبلیدینگ زده می شود ( به صورت دستی ) نسبت به روش میکروپیگمنتیشن ( با دستگاه ) از عمق کمتری برخورداراست و در نتیجه ماندگاری کمتری هم دارد.

 

فیبروز ابرو
فیبروز ابرو

 

انتخاب رنگ فیبروز ابرو 

رنگ های مورد استفاده در میکروبلدینگ فیبروز ارگانیک از نوع مواد معدنی و بدون فلزات سنگین هستند. به دلیل همین ارگانیک بودنجذب پوست می شوند و ظاهر طبیعی به ابرو می دهد و همچنین ایجاد حساسیت هم نمیکند.برای فیبروز ابرو هم می توان از رنگهای فیبروز استفاده کرد و همینطور از برخی رنگهای با کیفیت مانندالکترا، آی بران وبایوتاچ… فقط باید توجه داشت که رنگ مورد استفاده مورد تایید و غلظت مناسب برای این کار را داشته باشد رنگ های با کیفیت واصل همگی اصولا قیمت بالایی دارند توجه داشته باشید که به دلیل گران بودن رنگ کیفیت کار را پایین نیاورید و از رنگهای تقلبی وارزان استفاه نکنید.

 

فیبروز ابرو
فیبروز ابرو

 

مدل های فیبروز ابرو یا هاشور 

هاشور به روش فیبروز دارای مدل های مختلفی است و شما می توانید از بین این مدل ها، هاشور ابرویی را که با فرم صورت و ابروهای شما مطابقت و همخوانی بیشتری دارد انتخاب کنید.

۱. مدل هاشور spine-3

این مدل هاشور ابرو به تیغ ماهی نیز معروف است و در این مدل نقطه کانونی هاشور روی انتهای ابرو ها قرار دارد و همه قسمت های هاشور در جهت انتهایی ابرو ها زده می شوند.

۲. هاشور spine-5

این مدل هاشور به هاشور ابروی آسیایی نیز معروف است و در این مدل نقطه کانونی هاشور در قسمت پایینی ابروها و در جایی بین ابتدا و قوس ابروها قرار می گیرد.

۳. هاشور spine-6

این مدل به هاشور ابروی کلاسیک نیز معروف است و در این مدل نقطه کانونی هاشور در قسمت قوس پایینی ابروها قرار دارد و تمام هاشورها در جهت این نقطه قرار داده می شوند.

۴. هاشور upper spine

در این مدل نقطه کانونی هاشور در قسمت بالایی ابروها قرار می گیرد و همه هاشور در جهت بالای ابرو ها زده می شوند.

 

[ type=”red”] بیشتر بدانید :مدل ابرو ،تقویت ابرو ،انواع مدل ابروی دخترانه   

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

معایب فیبروز  ابرو 

کسانی که قبلا از تاتو استفاده کرده باشند دیگر نمی توانند از این روش استفاده کنند و این روش برای کسانی استفاده میشود که تا به حال از هیچ نوع متدد های تاتو استفاده نکرده باشند.

 

فیبروز ابرو
فیبروز ابرو
فیبروز ابرو
فیبروز ابرو
فیبروز ابرو
فیبروز ابرو
فیبروز ابرو
فیبروز ابرو
فیبروز ابرو
فیبروز ابرو

 

 

گروه مدو زیبایی نماگرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا