مد و زیباییزیبایی صورت و ناخن

سایه ابرو | انواع مدل های سایه ابرو سال ۹۸

4.5/5 - (2 امتیاز)
[ type=”blue”]سایه ابرو یکی از روش های زیبایی ایرو است. این روش بیشتر برای ابروهای استفاده می شود که دارای قسمت های خالی و یا کم پشت است و می تواند در زیبایی و مدل ابروها تاثیر بسزایی داشته باشد ما در مباحث گذشته شما را با هاشور زدن ابرو آشنا کرده ایم.

 

سایه ابرو
آرایش ابرو

سایه ابرو

سایه ابرو،هاشور ابرو، تاتو ابرو  و قاب ابرو از انواع روش هایی زیبایی ابرو هستند که شما می توانید با کمک این روش ها  فرم و زیبایی را به ابرو های خود بدهید.شما اگر میخوهید به صورت روزانه سایه ابرو بزنید از مداد ابرو و یا  از سایه ها استفاده کنید.اما اگر زمان این کار را ندارید می توانید به وسیله دستگاه های میکرو سایه های بلند مدت برنید و زیبایی خاصی برای ابرو ها و چهره خود فراهم کنید. سایه زدن ابرو با کمک دستگاه میکرو انجام می شود و در این روش رنگ به لایه دوم پوست ابرو نفوذ می کند. سایه ابرو نسبت به تاتو ابرو ماندگاری کمتری دارد زیرا در فرآیند تاتو کردن ابرو رنگ به لایه سوم پوست ابرو نفوذ می کند از این رو تاتو ابرو ماندگاری چند ساله دارد ولی سایه ابرو ماندگاری یک ساله دارد.سایه ابرو شباهت خیلی زیادی به تاتو ابرو دارد، در واقع سایه ابرو، رنگ روشنی از تاتو معمولی است. همانطور که می‌دانید تاتو ابرو پررنگ و غلیظ است در حالی که سایه ابرو ملایم می‌باشد شاید به همین دلیل است که امروزه طرفدار بیشتری نسبت به تاتو دارد زیرا بانوان معتقد هستند که سایه ابرو طبیعی‌تر است و شباهت زیادی به ابروی طبیعی دارد.
سایه ابرو معمولا قسمت‌هایی را که تراکم موی کمی دارد، پر می‌کند و مانند تاتو معمولی قاب ایجاد نمی‌کند. سایه ابرو دوام کمتری دارد و بعد از چند ماه می‌توان مدل جدیدی به آن بخشید، زیرا ممکن است بعد از چند ماه مدل ابرویتان قدیمی شود و علاقه داشته باشید که مدلش را عوض کنید.

 

نوشته های مشابه

سایه ابرو

تفاوت سایه ابرو و هاشور 

در واقع تفاوت هاشور و سایه ابرو در این است که در هاشور داخل ابرو با خطوط نازک پر می‌شود که این خطوط شبیه تار مو هستند ولی در سایه، تمام سطح ابرو تاتو می‌شود، در واقع پوست رنگ می‌شود.
حال با دانستن تفاوت هاشور و سایه راحت‎تر می‌توانید تصمیم بگیرید که ابروهایتان را هاشور کنید و یا از سایه دائمی استفاده کنید، در ظاهرشان نیز متفاوت هستند و بستگی به سلیقه شخصی شما دارد که دوست دارید ابروهایتان چگونه دیده شود.
ولی در هر دو مدل ابرو مناسب با چهره شما طراحی شده و سپس ابرو را به همان شکل درمی‌آورند. مدل مناسب برای صورت شما باید بر اساس فرم صورت، چشم و … انتخاب شود در این مورد اگر خودتان تخصص ندارید، مدل مورد پسند خود را به آرایشگر نشان دهید تا خود آرایشگر که روزانه ابروهای زیادی را هاشور کرده و یا سایه می‌زند، برایتان تصمیم بگیرد و بهترین مدل ابرو را برایتان انتخاب کند.

 

 سایه ابرو  

نکاتی که باید قبل از  هاشور و سایه ابرو بدانید

افراد شیرده و باردار از هر گونه روش تاتو، هاشور و یا سایه دوری کنند.
برای کاهش درد هاشور و یا سایه می‌توانید نیم ساعت قبل، از قزص ژلوفین استفاده کنید (با مشورت پزشک و یا متخصص زیبایی)
سعی کنید قبل از هاشور و یا سایه ابرو از مواد کافئین‌دار استفاده نکنید.
بعد از سایه و هاشور ابرو، از خاراندن ابروها جدا اجتناب کنید.
به یک آرایشگر متخصص و یا حتی پزشک برای هاشور ابرو و یا تاتو مراجعه نمایید که عوارضی مانند عفونت به دنبال نداشته باشد.

در ادامه مدل های مختلفی از سایه ابرو را برای شما آماده کرده ایم .

 

سایه ابرو
فرم جذای ابرو با سایه ی ابرو
سایه ابرو
آرایش ابرو
سایه ابرو
مدل ارایش ابرو با سایه
سایه ابرو
آرایش ابرو
سایه ابرو
آرایش ابرو

[ type=”red”]بیشتر بخوانید :مدل ابرو ،مدل ابرو ی دخترانه ،مدل ابرو اسپرت زنانه  

سایه ابرو
آرایش ابرو
سایه ابرو
مدل آرایش ابرو
سایه ابرو
زیبایی ابرو
سایه ابرو
آرایش ابرو با سایه
سایه ابرو
زیبایی ابرو

 

 

سایه ابرو
زیبایی ابرو
سایه ابرو
مدل آرایش ابرو
سایه ابرو
مدل زیبایی ابرو

سایه ابرو

سایه ابرو
مدل ابرو
سایه ابرو
مدل ارایش ابرو
سایه ابرو
آرایش ابرو

گروه مد و زیبایی نماگرد  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا