امیر تتلو از گلشیفته فراهانی عذر خواهی کرد! + عکس

 امیر تتلو از گلشیفته فراهانی عذر خواهی کرد! + عکس

امیر تتلو از گلشیفته فراهانی عذر خواهی کرد! + عکس

امیر تتلو که مدتی پیش برهنگی گلشیفته فراهانی را مورد نقد قرارداده بود از او عذرخواهی کرد و همچنین از دخالت در مورد حجاب او از او عذر خواهی کرد.

امیر حسین مقصودلو معروف به امیر تتلو که هر چند مدت به صورت عجیبی چرخش جالبی میزند و یا به کسی میپرد و یا از کسی عذرخواهی میکند این بار بخاطر نظرش در مورد بی حجابی و بی حیایی گلشیفته فراهانی از وی عذرخواهی کرد .

امیر تتلو حدود هفت ماه پیش از تاثیر شیطان بر گلشیفته فراهانی نوشت و بی حیایی گلشیفته فراهانی را مربوط به نفوذ شیطان بر وی دانست .

 امیر تتلو از گلشیفته فراهانی عذر خواهی کرد! + عکس

امیر تتلو از گلشیفته فراهانی عذر خواهی کرد! + عکس

امیر تتلو در مورد گلشیفته فراهانی نوشت :

نمیدونم چرا چند روزه همه میگن نظرتو راجع به گلشیفته ى فراهانى بگو اول از همه چى به خاطر دخالتم عذر میخوام و بعد میخوام بگم که بدن زن راحت ترین راه و امن ترین راه براى شیطان است به دلیل اینکه از بدن مرد به مراتب ضعیف تر هست و راه وچاکراه ها براى عبور انرژیه منفى بازتر، اما تحملى برابر با درد زایمان خانه اى امن تر راساخته واز طرفى به مراتب جذابترو زیباتر براى فریب انسان !!!

به همین دلیل است که اسلام که کاملترین دین خداوند به حساب میاد از حجاب و پوشش زن به صورت جدى صحبت کرده !! به همین دلیل است که باید زنان و دخترانمان را بیشتر مراقبت کنیم و به همین دلیل است که تصمیم گیرى ها در تاریخ اکثرا به عهده ى مردها بوده !! من عقیده دارم که گلشیفته ى فراهانى لحظه اى غیر ارادى توسط شیطان هدایتو تسخیر شده و امروز خودش ناراحت و پشیمان است از این اشتباه !!!

من یقین دارم که نه خانم گلشیفته بلکه هیچ بانوى ایرانى اى حیا و غیرتش اجازه ى این کار رو بهش نمیده و واقعا این فقط کار شیطان بوده !! ما از این داستان فقط درس میگیریم که زنان و دخترانمان را بیشتر مواظبت کنیم و یقین دارم که با دیدن این سرانجام “از این به بعد هیچ دختر ویا هنرمند ایرانى اى درگیر اشتباهاتى از این قبیل نخواهد شدوعقیده دارم که باید همه باهم براى حتى شیطان هم دعا کنیم که به راه راست هدایت شود و دست از سر دختران پاک آریایى برداره زیرا خداوند قاضی و بخشنده ى مطلق هست و هیچ کس به جز پروردگار اجازه ى قضاوت ندارد ! در آخر بازم ازتون معذرت میخوام و از خداوند براتون سلامتى و عشق بدون قید شرط الهى خواستارم.


امیر تتلو حالا در چرخش جالبی با انتشار عکس گلشیفته فراهانی از وی عذرخواهی کرد .

 امیر تتلو از گلشیفته فراهانی عذر خواهی کرد! + عکس

امیر تتلو از گلشیفته فراهانی عذر خواهی کرد! + عکس

امیر تتلو در عذرخواهی از گلشیفته فراهانی نوشت :

من که ادعام میشه سفیر صلح و پسر طبیعتم باید حواسم جمع باشه !! گُلشیفته ى فراهانى رو قضاوت کرده بودم قبلاً و گفته بودم که شیطان گولش زده !! الان با دیدگاه امروزم و بعد از اون مسائل حجاب و فحش و فحش کشى که شد، فهمیدم حجاب خوب هست اما اگه کسى هم حجاب نداشت به من ربطى نداره !! به خاطر همین هم طبیعت اونهمه فحش رو سمت من آورد !! من فقط میتونم دختر مورد علاقه ى خودم یا همسر آیندم رو با حجاب بخوام و بس !! تازه اونم نه زورى !! باید بگردم دنبال دختر واقعا محجبه پیدا کنم اگه واقعا اینو میخوام و فقط میتونم که بگم حجاب خوبه و تبلیغ کنم و این که کسى حجاب داره یا نداره اصلا به من ربطى نداره !! خب طبیعیه و من تو این مسائل تجربم کم بود ! اینه که از این خواهر هنرمندمون معذرت میخوام که قضاوتش کرده بودم و امیدوارم که منو حلال کنن و خدا منو ببخشه به حق همین وقته اذان صبح جمعه که گره از کارم باز شه و بتونم به کشورم خدمت کنم ? الهى آمین


اینگونه که پیداست باید مدتی دیگر منتظر عذرخواهی امیر تتلو از سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو و یاسر بختیاری معروف به یاس و سایر اشخاصی که مورد نوازش وی قرار گرفته بودند ، باشیم .

 

ویدئو بی احترامی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی به مردم

امیرتتلو در حرم امام رضا (ع)+عکس

فیلم جنجالی بغل کردن امیر تتلو توسط طرفداران دختر

ماجرای دعوای امیر تتلو و سالومه سیدنیا + عکس

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.