پارتی دختر و پسر افغانی در قزوین+عکس

 پارتی دختر و پسر افغانی در قزوین+عکس

پارتی دختر و پسر افغانی در قزوین+عکس

80دختر و پسر افغانی در باغی در قزوین در حال رقص و پایکوبی بودند که دستگیر شدند.

در خبری که امروزبه دستمان رسید ۸۰ نفردر پارتی دختر و پسر افغانی در باغی در حال رقصیدن دستگیر شدند.مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری قزوین گفت: بیش از ٨٠ تبعه کشور افغانستان در پارتی شبانه باغی در روستاهای اطراف قزوین دستگیر شدند.

به گزارش اعتماد، بهمن عشایری گفت: با اطلاع‌رسانی و پیگیری‌های صورت‌گرفته بیش از ٨٠ تبعه غیرمجاز کشور افغانستان که در پارتی شبانه از قبل برنامه‌ریزی به بهانه شرکت در جشن عید فطر در حال رقص و پایکوبی بودند، دستگیر شدند.

وی افزود: به دنبال وصول گزارشی مبنی بر اجرای برنامه پارتی دختر و پسر افغانی توسط اتباع خارجی در باغی در اطراف قزوین بلافاصله با هماهنگی نیروی انتظامی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان، با همکاری شورا و بسیج روستای «مهدی‌آباد» تمامی شرکت‌کنندگان در میهمانی مذکور دستگیر شدند و از آنها مقادیری موادمخدر و مشروبات الکلی کشف و ضبط شد که برای طی مراحل قضایی تحویل مراجع ذی‌‌ربط شدند.

 

ماجرای دستگیری ۱۵ پسر و دختر در پارتی باغ ویلایی پردیس تهران

مریم امیرجلالی در پارتی شبانه سعادت آباد !! + عکس

جزئیات تجاوز دوپسر ایرانی به دختر افغان در تهران

کامنت های تایید شده : یک عدد

  • همه ی افغان هابدطینت هستندحتی اونای که فکرشون رونمیکنیدوخیلی مظلوم هستن اگه برخوردجدی باهاشون نشه ممکنه مشکلات زیادی واسه ایران بوجودبیارن٬یه نگاهی به افغانستان بندازید٬کارهایی که توافغانستان انجام میدن روببینیدایناهمون افغان هاهستند.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.