عکس جنجالی از رسوایی جنسی اوسین بولت با دختر ۲۰ ساله برزیلی

عکس جنجالی از رسوایی جنسی اوسین بولت با دختر ۲۰ ساله برزیلی

عکس جنجالی از رسوایی جنسی اوسین بولت با دختر ۲۰ ساله برزیلی

عکسی که در زیر مشاهده می کنید مربوط به رسوایی جنسی اوسین بولت با دختری 20ساله ی دانشجوی برزیلی است که این دختر گفته است با بولت هم میشه خوابید و این عکس مربوط به بعد از المپیک است.

روزنامه خبر ورزشی نوشت: یوسین بولت سریع‌ ترین مرد دنیا این روزها، روزگار تلخ و شیرینی را سپری می‌کند.

او که توانسته در بازی‌ های المپیک لندن تریپل‌ تریپل کند و اولین دونده تاریخ باشد که سه دوره پی‌ در پی طلای یک ماده را به‌ دست ‌آورده، خیلی سریع راه رفتن به موارد حاشیه‌ ای را هم طی کرد‌؛ انتشار تصاویری شوکه‌ کننده در برزیل نیز از این قبیل حواشی هست.

این موارد همگی در فضای مجازی دست به‌ دست شده و حتی دیلی‌ میل عکس‌ هایی غیرمتعارف از وی را هم منتشر کرده است. این اخبار حاشیه‌ ای در حالی کام شیرین بولت از قهرمانی‌‌ اش در بازی‌های المپیک را تلخ کرده که طبق گفته خواهر بولت، کریستین بولت- هیلتون، برادر قرار بوده بعد از بازی‌ های المپیک ریو برگردد و راه زن و زندگی را در پیش بگیرد.

خواهر بولت می‌ گوید: «به احتمال بسیار قوی بولت با نامزدش بعد از بازی‌ های المپیک سر زندگی‌ شان خواهند رفت». بولت هم البته پیش‌تر در مصاحبه‌ های گوناگون از تشکیل خانواده صحبت کرده است. یکی از آن مصاحبه‌ ها که کلوزر بازنشر کرده، همچنان به موضوع جالب توجهی می‌ پردازد.

عکس جنجالی از رسوایی جنسی اوسین بولت با دختر ۲۰ ساله برزیلی

عکس جنجالی از رسوایی جنسی اوسین بولت با دختر ۲۰ ساله برزیلی

بولت در این گفت‌ و گو اشاره مستقیمی هم به تشکیل خانواده می‌ کند و می‌ گوید: «می‌ خواهم تشکیل خانواده بدهم. البته اگر اولین فرزندم پسر باشد، به او حتماً خواهم گفت که دوومیدانی چقدر ورزش سختی است و قطعاً فقط درباره مسائل آموزشی با او حرف نمی‌ زنم».

این صحبت‌ ها البته مربوط به قبل از منتشر شدن عکس‌ های عجیب و غریب یوسین بولت است و به نظر می‌رسد خیلی سخت با نامزدش کسی بنت به مشکل برخورده باشد. در واقع این دو که قرار بود بعد از بازی‌ های المپیک زندگی را خیلی جدی از سر بگیرند، حالا به نظر می‌ رسد در آستانه جدایی از یکدیگر باشند. موردی که البته هنوز به طور رسمی اعلام نشده ولی از پستی که نامزد بولت روی توئیتر گذاشته به نظر می‌ رسد که او قاطی کرده و به فکر جدایی از سریع‌ ترین مرد دنیا افتاده است. کسی در توئیترش خطاب به بولت نوشته: «ترجیح می‌ دادم این چیزها منتشر نشود ولی خیلی ممنون. لطف زیادی کردی».

 

عکس فوتبالیست معروف (نیمار) در المپیک ۲۰۱۶ با دو میلیون لایک+عکس جدید

تصاویری زیبا و جالب از مراسم اختتامیه المپیک ۲۰۱۶+عکس

کنسرت بهنوش بختیاری برای کیمیا علیزاده برنده مدال المپیک۲۰۱۶+عکس

خبر جنجالی حذف المپیک !!!+علت حذف المپیک

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.