اخباراخبار حوادث

قتل دومین ستایش ۶ ساله این بار بخاطر طلا + عکس

3.4/5 - (5 امتیاز)

قتل دومین ستایش 6 ساله این بار بخاطر طلا + عکس

قتل دومین ستایش 6 ساله این بار بخاطر طلا + عکس
قتل دومین ستایش 6 ساله این بار بخاطر طلا + عکس

قتل ستایش 6 ساله

بعد از ماجرای تجاوز به ستایش قریشی 6 ساله و قتل او حالا این فرد پس از اعتراف به قتل دختربچه شش ساله انگیزه کارخود را سرقت زیورآلات طلای وی عنوان کرده است.

قاتل دختربچه شش ساله نی‌ ریزی دستگیر شد

سردار سرتیپ احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس: در پی اعلام فقدان دختر بچه شش ساله‌ای به نام “ستایش” در یکی از روستاهای اطراف شهرستان نی‌ ریز، ماموران پلیس تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند. وی ادامه داد: با توجه به اینکه دختر بچه مفقود شده مقداری زیورآلات طلا در زمان مفقود شدن به همراه داشته، ماموران با استعلام از طلا فروشی‌ ها متوجه شدند فردی پس از مراجعه به یکی از طلا فروشی‌ ها اقدام به فروش دو عدد گوشواره به مبلغ دو میلیون و 550 هزار ریال کرده است.

فرمانده انتظامی استان فارس، ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، این فرد که مردی 43 ساله بود در کمتر از 12 ساعت پس از وقوع جرم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از روستاهای اطراف شهرستان نی‌ ریز دستگیر شد.

گودرزی گفت: این فرد پس از اعتراف به قتل دختربچه شش ساله، انگیزه کارخود را سرقت زیورآلات طلای وی عنوان کرده است.

فرمانده انتظامی استان فارس یادآور شد: متهم همسایه خانواده مقتول بوده و هنگام مراجعه وی از مهدکودک، دختربچه را ربوده و بعد از انتقال به کوه‌ های اطراف وی را به قتل رسانده و در همان مکان دفن کرده است.

در این باره بیشتر بخوانید

تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

‫۷ دیدگاه ها

  1. من نمى دونم میگن یه لحظه شیطان میره تو جلدشون!!!!
    وقتى نقشه میگشن تو جلدشونه، دنبال فرصت جنایت مى گردن تو جلدشونه، میرن سراغ شکارشون تو جلدشونه، اونو با حرفاشون فریب مى دن تو جلدشونه، اونو به محل شوم جنایت میارن تو جلدشونه، التماس میکنه تو جلدشونه، دهانشو مى بندن تو جلدشونه، شیطان صفتى و حیوان صفتی مى کنن تو جلدشونه!!!….بابا اینا خود خود شیطانن!! اون در مقابل اینا کم میاره!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا