زیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

آموزش کشیدن خط لب به صورت حرفه ای به همراه فیلم اموزشی

4.4/5 - (8 امتیاز)
[ type=”blue”] کشیدن خط لب برای بعضی خانم ها سخت است. ما در نماگرد به شما عزیزان آموزش میدهیم که به راحتی  بتوانید به صورت حرفه ای خط لب بکشید و زیبا شوید.

 

آموزش کشیدن خط لب
آموزش کشیدن خط لب

آموزش کشیدن خط لب 

ما چندین روش کشیدن خط لب را برای شما عزیزان بیان می کنیم شما می توانید با توجه به فرم لب خود خط لب بکشید تا زیباتر شوید

 

نوشته های مشابه

۱.خط لب کشیدن با ضربدر

در این روش ابتدا یک ضربدر X روی لب بالا می زنیم و سپس در گوشه های چپ و راست لب علامت <> را می کشیم و در پایین لب هم یک خط نصفه می کشیم.در انتهای کار این خطوط را با یک خط نازک تر نسبت به اولی به هم وصل می کنیم.به این ترتیب یک خط لب حرفه ای و قرینه و صاف خواهیم داشت

۲.خط لب کشیدن قرینه

در این روش ابتدا سمت را ست و چپ لب بالا را با خطوط منحنی(تیز نباشه) می کشیم و سپس برای لب پایین همین مراحل را تکرار می کنیم.

آموزش کشیدن خط لب
آموزش کشیدن خط لب

3.خط لب پایین نصفه

در این ترفند برای طبیعی تر شدن لب ابتدا مانند روش دو خط لب را می کشیم با این تفاوت که برای لب پایین خط لب را نصفه و پهن می کشیم.

۴. لب طبیعی

با این ترفند لب ها طبیعی جلوه خواهد کرد.ابتدا لب ها را کمی غنچه کرده و خط لب خیلی نازک می کشیم سپس شیارهایی که روی لب به وجود امده را با خط لب پر می کین در اخر روی همه لب یک برق لب می زنیم

آموزش کشیدن خط لب
آموزش کشیدن خط لب

۵. سایه روشن و اومبره

در این روش ابتدا خط لب پررنگ می کشیم و مرکز لب ها را سایه سفید زیاد می زنیم و سپس از دور لب به سمت سایه سفید رژ را می زنیم و رنگ ها را جوری که سایه روشن به وجود امده از بین نرود در هم محو می کنیم

آموزش کشیدن خط لب
آموزش کشیدن خط لب
[ type=”red”]بیشتر بدانید :روش قرمز کردن لبها به طور طبیعی ،پروتز لب ،روش های نرم و صاف کردن لب ،

آموزش کشیدن خط لب برای لب های باریک

اگر دوست دارید هنگام آرایش برجستگی لبها بیشتر شود بهتر است برای لبهای باریک حتما اول از یک مداد لبی که کمی پررنگتر از رژ است استفاده کرده و خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته مماس با آن بکشید و با انگشت رنگ مداد را بر روی کل لب پخش کنید و بعد رژلبتان را بزنید این کمی لب شما را از حد معمول پهن تر نشان می دهد.

اما کاری که برای برجسته دیده شدن آن در پایان انجام می دهید اینست که با یک مداد سفید خطی کامل و تنها زیر لب و پایین خط لبتان می کشید.خط لبقبل از کشیدن خط لب حتما مداد را بتراشید.

آموزش کشیدن خط لب
آموزش کشیدن خط لب

آموزش کشیدن خط لب برای لب های پهن و درشت

در مورد لب های پهن و درشت لازم نیست که خط لب خارج از خط اصلی لب کشیده شود بلکه آن را در جای خود کشیده و رژ بزنید فقط برای برجسته شدن آن خط سفید را با مداد سفیدتان تنها در زیر لب و فقط وسط آن بکشید .

لازم به ذکر است تفاوت کشیدن خط سفید لبهای پهن با لبهای باریک در این است که در مورد لبهای باریک خط سفید کاملی در زیر لب پایین کشیده خواهد شد اما در مورد لبهای پهن تنها این خط سفید در وسط لب کشیده می شود و دو طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود.

 

آموزش کشیدن خط لب
آموزش کشیدن خط لب

 

برجسته کردن لب ها به کمک خط لب 

اگر تمایل دارید لب هایتان برجسته تر به نظر برسد بهتر است برای لب های باریک ابتدا از یک خط لب که رنگ آن پر رنگ تر از رنگ رژلب است استفاده کنید و خط لبی را زیر خط اصلی لب ها و مماس با آن ها بکشید و با کمک انگشت رنگ خط لب را روی کل لب هایتان پخش کنید سپس رژلب را روی لب هایتان بزنید تا لب های شما برجسته تر به نظر برسد. اگر تمایل دارید لب هایتان برجسته تر به نظر برسد بهتر است با کمک مدادی سفید خطی کامل را در زیر لب ها و پایین خط لبتان بکشید.

اگر لب های شما درشت و پهن است بهتر است خط لب را خارج از خط اصلی لب نکشید بلکه خط لب را در جای خودش بکشید سپس رژلب بزنید و برای برجسته سازی لب ها می توانید خط سفیدی را با کمک مداد سفید در زیر لب ها و فقط در قسمت وسط آن بکشید.

 

آموزش کشیدن خط لب
آموزش کشیدن خط لب

نکات مهم 

در ابتدا مهمترین نکته ای که باید یاد بگیرید این است که همیشه اول خط لب را بکشید و سپس از رژلب استفاده نمایید
اگر تمایل دارید لب هایتان برجسته تر به نظر برسد بهتر است از خط لبی استفاده کنید که با رنگ لب هایتان مطابقت و همخوانی داشته باشد.
قبل از کشیدن خط لب حتما مداد را بتراشید.
اغلب اوقات در هنگام زدن خط لب ممکن است رد و لکه خط لب روی لب های شما باقی بماند که می توانید با کمک دستمال و یا اسفنج مقدار اضافه خط لب را از روی لب هایتان پاک کنید.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا