اخبارفرهنگ و هنر

وضعیت تاسف بار مزار داوود رشیدی!!!+عکس

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

وضعیت تاسف بار مزار داوود رشیدی!!!+عکس

وضعیت تاسف بار مزار داود رشیدی!!!+عکس
وضعیت تاسف بار مزار داوود رشیدی!!!+عکس

احترام برمند همسرزنده یاد داوود رشیدی به عکس منتشر شده از وضعیت مزار داوود رشید ی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است واکنش نشان داد در ادامه عکس منتشر شده از وضیغت تاسف بار مزار داوود رشیدی را خواهید.

وضعیت مزار داود رشیدی

به تازگی در فضای مجازی عکسی از مزار زنده‌یاد داود رشیدی منتشر شده است که با وجود واکنش تاسف برانگیز به این عکس،‌ احترام برومند آن را به نوعی علاقه و محبت مردم می‌داند.

در عکس منتشر شده از مزار داود رشیدی در فضای مجازی، نوشته‌ی فلزی بالای مزار برداشته شده و به جای آن یک کارتن مقوایی که اسم این بازیگر تازه درگذشته با ماژیک روی آن درج شده قرار داده شده است و با به هم ریختگی گل‌های روی خاک ظاهری نه چندان مناسب به مزار داده شده است.

وضعیت تاسف بار مزار داود رشیدی!!!+عکس
وضعیت تاسف بار مزار داوود رشیدی!!!+عکس

احترام برومند همسر این هنرمند در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه معمولا هر دو روز یک بار به بهشت زهرا (س) رفته ولی روز عید قربان به دلیل میزبانی از مهمانان نتوانسته برود، گفت:‌ واقعیت این است که به نظرم بهشت زهرا (س) مکانی آزاد است که مردم به راحتی در آنجا رفت‌وآمد می‌کنند و ما هم تا زمانی که سنگ مزار را نصب نکنیم، شاید چنین شرایطی وجود داشته باشد.

وی همچنین اضافه کرد که تا کنون بارها گل و گلدان بر سر مزار زنده‌ یاد داود رشیدی گذاشته‌اند، اما متاسفانه عده‌ای که حتما تعدادشان در میان مردم مهربان و با محبت کم است، آن‌ها را برده‌اند.

احترام برومند با این حال بردن نشان فلزی که نام این هنرمند روی آن حک شده بود را اتفاقی جالب و ناشی از محبت دانست و افزود: سنگ روی مزار را سفارش داده‌ایم و باید سنگی مناسب آماده شود اما به هر حال رسم است که همزمان با رسیدن چهلمین روز درگذشت سنگ مزار نصب شود.
برومند در این گفت‌وگوی کوتاه که با مهربانی و خوشرویی صحبت می‌کرد ولی غم صدایش حکایت دیگری از دلتنگی داشت اظهار کرد که تمام این‌ها ظواهر قضیه است و روح،‌ آنجایی که باید باشد، حتما هست.

 

عکس عاطفی رامبد جوان بعد از فوت داوود رشیدی !!!

آخرین عکس داوود رشیدی و همسرش دراینستاگرام

عکس های عاشقانه ی داوود رشیدی و همسرش!!!

بیوگرافی داوود رشیدی + جدید ترین تصاویر وی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا