خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
خانه » سرگرمی » تعبیر خواب » تعبیر خواب پرنده هما – دیدن مرغ هما در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب پرنده هما – دیدن مرغ هما در خواب چه تعبیری دارد؟

در این قسمت از نماگرد قصد داریم انواع تعابیر مختلف تعبیر خواب پرنده هما را برای شما عزیزان آماده کنیم. معبران غربی می گویند: دیدن پرنده هما در خواب بیانگر شانس و خوشبختی است برای مطالعه ادامه مطالب با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب پرنده هما - دیدن مرغ هما در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب پرنده هما – دیدن مرغ هما در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب پرنده هما

معبران می گویند:

پرنده ی هما از دیر باز و در فرهنگ عمومی، به عنوان نوید بخش شانس و خوشبختی شناخته شده است. اما دیدن این پرنده در خواب، نشان دهنده ی وقوع یک اتفاق مثبت در آینده ی نزدیک یا دور نیست. بلکه نشان دهنده ی قدرتی درونی است که هم اکنون متوجه آن نیستید یا آن را در زندگی بیداری دست کم گرفته اید.

محمد ابن سیرین بصری گوید:

هما در خواب عز و دولت است.

اب‍راه‍ی‍م‌ ب‍ن‌ ع‍ب‍دال‍ل‍ه‌ ک‍رم‍ان‍ی گوید:

پادشاه بود یا مرد بزرگ خیراندیش.

 

 

تعبیر خواب مرغ هما

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اگر در خواب، شمایلی از یک پرنده را مشاهده کنید در خواب این احساس به شما دست دهد که در حال دیدن پرنده ی هما هستید، این خواب می تواند به درک درونی شما از احساس آرامش و خوشبختی در زندگی اشاره داشته باشد. شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که در زمینه هایی که در شما احساس فقدان را ایجاد کرده اند دقیقا به دنبال چه چیزی هستید و مسیر شما تعیین شده است. این خواب از شما می خواهد تا به خلاقیت و ایده های مثبت خود، قدرت آزادی و رها شدن بدهید و از بروز افکاری که به شما کمک می کند تا به خواسته های خود نزدیک تر شوید، ترسی به خود راه ندهید.

 

تعبیر خواب پرنده هما - دیدن مرغ هما در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب پرنده هما – دیدن مرغ هما در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب خوردن گوشت پرنده هما

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر ببینی گوشت هما را می‌خوری، یـعـنـی پادشاه باعث آسایش و راحتی تو می‌شود .

 

تعبیر خواب همای سعادت

از دیدگاه روانشناسی یونگ

این خواب می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که نسبت به تاثیر روانی خود بر دیگر انسان ها و احساسی که می توانید در دیگران ایجاد کنید به خودتان اطمینان داشته و اجازه ندهید که در شما احساس فقدان ایجاد شود. این خواب می تواند نشان دهنده ی احساس خوبی دارد که نسبت به افکار و نیات خود دارید.

زمانی که برای شروع یک ارتباط جدید، مطمئن هستید که نیت شما سوء نیست و قصد آسیب زدن به دیگران را ندارید، با قاطعیت وارد عمل شده و اجازه ندهید که ضعف بر شما غلبه پیدا کند.

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا ۵ مشخص کنید!!

باز نشر مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت namagard.com مجاز است.