خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
خانه » سرگرمی » تعبیر خواب » تعبیر خواب درودگر – معنی دیدن درودگر در خواب چیست؟

تعبیر خواب درودگر – معنی دیدن درودگر در خواب چیست؟

در این قسمت از سایت نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب درودگر آشنا کنیم. درودگر کسی است که کارش ساختن اسباب و آلات چوبی است. و معبران غربی می گویند: دیدن درود گر در خواب تعبیری نیکو دارد. در ادامه همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب درودگر - معنی دیدن درودگر در خواب چیست؟

تعبیر خواب درودگر – معنی دیدن درودگر در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب درودگر

امام صادق علیه السلام می فرمایند:

تراشیدن و بریدن و صاف کردن چوب در خواب ، دلیل بر آموختن مطالب خوب و نیکو است یا بیننده خواب به سوى صلاح و درستى باز مى گردد ولى نفاق و دورویى در کرداراو خواهد بود.

محمد ابن سیرین بصری گوید:

اگر به خواب بیند که در خواب درودگری می کرد، دلیل است مردم را نیکوخواه و مصلح است، ولکن صحبت او با مردمان به نفاق است و بعضی را نصیحت نکند و به طریقی معالجه خود را به ایشان نماید، زیرا که اصل چوب به خواب، نفاق است.

 

 

اب‍راه‍ی‍م‌ ب‍ن‌ ع‍ب‍دال‍ل‍ه‌ ک‍رم‍ان‍ی گوید:

درودگر در خواب، مردی است که مردمان را ادب و فرهنگ آموزد و مصلح کارهای مردم است در راه دین و نفاق از ایشان زایل کند و چوب در خواب مرد مانند، که از ایشان فساد و نفاق است. و درودگر را کار راست کردن چیزها است، از این سبب درودگر در خواب معلم است، که کودکان جاهل و نادان را دانش و فرهنگ آموزد و راه دین نماید.

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

تعبیر خواب درودگر – معنی دیدن درودگر در خواب چیست؟
6 رای، میانگین: (4.5) (90%)

باز نشر مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت namagard.com مجاز است.