خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
خانه » سرگرمی » تعبیر خواب » تعبیر خواب طلبکار بودن + تعبیر خواب بدهی داشتن

تعبیر خواب طلبکار بودن + تعبیر خواب بدهی داشتن

در این قسمت از نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب طلبکار بودن و بدهکار بودن آشنا سازیم. معبران می گویند اگر واقعا بدهکار باشید و خواب طلبکار خود را ببینید تعبیری خاصی ندارد. چرا خواب واکنش تشویشی است که در زمینه بدهی خویش دارید. اما اگر بدهکار نباشید و در خواب طلبکار خود را ببینید. یا حریف است یا رقیب، یا خصم و دشمن. برای مطالعه ادامه مطالب همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب طلبکار بودن + تعبیر خواب بدهی داشتن

تعبیر خواب طلبکار بودن + تعبیر خواب بدهی داشتن

 

تعبیر خواب طلبکار

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

  • طلبکار در خواب یا حریف است یا رقیب، یا خصم و دشمن
  • اگر واقعا بدهکار باشید و در خواب طلبکار خود یا هر طلبکار بیگانه یا هرکسی که به اسم طلبکار ببینید تعبیر ندارد چرا که دنباله اندیشه های شماست و خوابتان واکنش تشویشی است که در زمینه بدهی خویش دارید.
  • اما اگر واقعا بدهکار نباشید و در خواب ببینید کسی به نام طلبکار به شما مراجعه کرده، یا حریف است یا رقیب و یا دشمن که تفاوت و شدت و ضعف نسبت به وضع و موقعیت خودتان که بیننده رویا هستید فرق می کند.

 

تعبیر خواب طلبکار بودن

تشخیص این که طلبکار کدام یک از این سه می تواند باشد با خود بیننده خواب است ولی به هر حال از این سه حال خارج نیست.

  • چنانچه در خواب ببینید طلبکاری دارید که از او مخفی می شوید و می گریزید رقیب یا دشمنی دیده به شما دارد و خطری از جانب او تهدیدتان می کند که البته این خطر مرگبار نیست. بزرگ نیست.
  • اگر دیدید طلبکاری شما را ملاقات کرد و مطالبه ای نموده و سر و صدا راه انداخت با کسی که یکدیگر را دوست ندارید برخوردی خشن خواهید داشت.
  • اگر دیدید خودتان از کسی طلب دارید و به دنبالش می گردید نسبت به شخصی دین اخلاقی دارید یا تکلیفی به عهده شماست که انجام نداده اید و خودتان هم می دانید لیکن در ذاکره خویش گم کرده اید.

 

مطالب مرتبط با موضوع اصلی

تعبیر خواب پول ، تعبیر خواب دوچرخه ، تعبیر خواب چتر

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا ۵ مشخص کنید!!

باز نشر مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت namagard.com مجاز است.