تعبیر خواب

تعبیر خواب گوش دادن + تعبیر خواب گوش دادن به قرآن، آهنگ و …

3.6/5 - (5 امتیاز)
[ type=”blue”]در این پست از نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب گوش دادن آشنا کنیم. و مطالبی را از دیدگاه معبران مختلف برای شما عزیزان همیشگی سایت آماده کرده ایم. اگر برای مطالعه تعبیر خواب گوش دادن تمایل دارید با مجموعه تعبیر خواب نماگرد همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب گوش دادن + تعبیر خواب گوش دادن به قرآن، آهنگ و ...
تعبیر خواب گوش دادن + تعبیر خواب گوش دادن به قرآن، آهنگ و …

 

تعبیر خواب گوش دادن به قرآن

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

گوش دادن به قرآن یا احادیث پیامبرص در خواب، دلیل هدایت و بازگشت به سوی خداست. اگر کسی در خواب ببیند که به دیگری گوش میدهد(دزدکی)، سِرّ او را فاش کرده و آبروی او را میبرد.

 

[ type=”red”]بیشتر بخوانید: تعبیر خواب آهنگ، تعبیر خواب رقصیدن، تعبیر خواب قرآن

 

تعبیر خواب گوش دادن به آهنگ

شیخ طوسی می گوید:

اگر ببینی به یک آهنگ شاد و دلنواز گوش میدهدی به این علامت است که دیر یا زود بواسطه ی یک اتفاق جدید در زندگی شادمان خواهی شد و روحیه و امیدت تقویت می شود ، بطور مثال فردی مدت ها منتظر شنیدن یک خبر مهم است یا کسی قرار است به او در مورد موضوع مهمی جواب بدهد ، این فرد با دیدن چنین رویایی باید منتظر باشد تا حادثه ای خوش در زندگی اش رقم بخورد و به چیزی که در انتظار آن نشسته است دست پیدا کند ، استاد طباطبایی گفته اند چنان چه با شنیدن آهنگ شاد حس و حال خوبی به شما دست داد به این نشانه است که به آرامش خواهید رسید و امیدواری هایتان رو به افزایش است ، اما چنان چه بعد از گوش دادن به ترانه یا آهنگی شروع به گریستن کردی و یا احوالت به هم ریخت خوب نیست و ممکن است خبر یا اتفاقی ناگهانی و ناگوار موجب آشفتگی تان شود .

 

تعبیر خواب گوش دادن مرده به آهنگ

از دیدگاه روانشناسی یونگ

خارج شدن غم ، گرفتاری ، کدورت ، تاریکی و گمراهی از زندگی از اصلی ترین معانی این رویاست ، چنان چه این شخص از اشنایان باشد و در خوابتان اقدام به شنیدن یا گوش دادن آهنگ و ترانه ای کند ، باید بدانی که هیجان های جدید و مثبتی در زندگی تان به راه خواهد افتاد که همگی آن های سبب خوشحالی و رضایتتان خواهد شد.

بطور مثال ممکن است یکی از مشکلاتتان که مدت ها سبب فکر و خیال زیاد و آشفتگی های روحی شده است بصورت یکباره و با کمک دیگران برای همیشه حل شود و یا برخی از دردسرها و گرفتاری های مادی که دست و پا گیر شده اند بتدریج بهبود پیدا کرده و خیالتان از بابت آن ها راحت شود .محمد طبسی گفته است

اگر خواب ببینی مرده ای مشغول شنیدن ترانه ای غمگین باشد به این معناست که ممکن است از جانب معشوق و یا فردی که به او علاقه دارید ناراحتی و یا دلخوری به شما برسد که البته موضوعی موقت و حل شدنی است . و اگر شاد باشد برعکس معنا می شود یعنی از جانب او محبت و یا عشق بیشتری دریافت خواهید کرد.

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

یک دیدگاه

 1. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید خواب دیدم با دوستم که سه چارسالی هست ازم دوره، رفتیم مسافرت تو راه من از تو ماشین اهنگ غمگین گوش میدادم بعد بغض میکردم ولی گریه نمیکردم که زهرا دوستمو و بقیه که همرامون بودن نفهمن تو خودم بودم بااونا میگفتم و میخندیدم ولی تو دلم عمیقا ناراحت بودم
  بااونا عکس میگرفتم عکسامونو نگاه میکردم ولی دلم ناراحت بود . در واقعیتم چن روزی میشه از یک اتفاقی عمیقا ناراحت هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا