تعبیر خواب

تعبیر خواب مسخره کردن + تعبیر خواب مسخره شدن توسط دیگران

4.5/5 - (48 امتیاز)

تعبیر خواب مسخره کردن چیست؟ مسخره کردن دیگران در خواب بیانگر این است که در موقعیتی در بیداری، نادرست رفتار می کنید یا عمل می کنید. شما کارتان را جدی نمی گیرید و خواب اینکه شما دیگران را مسخره می کنید بیانگر این است که شما در پذیرش جنبه ای از شخصیت خود که در فردی که دست می اندازید دیده می شود مشکل دارید آنها روی شک تان به خودتان و ناامنی هایتان تاکید می کنند.

 

تعبیر خواب مسخره کردن + تعبیر خواب مسخره شدن توسط دیگران
تعبیر خواب مسخره کردن + تعبیر خواب مسخره شدن توسط دیگران

 

تعبیر خواب مسخره کردن

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

مسخره کردن در خواب، به شکست و ناکامی تعبیر میشود. اگر کسی در خواب ببیند که او را مسخره میکنند در خرید و فروش او را فریب میدهند.

 

مورد تمسخر قرار گرفتن توسط دشمنان و یا حسودان

معبران می گویند:

مورد تمسخر قرار گرفتن توسط دشمنان و یا حسودان در رویاهای ما خوب است و به این معناست که دیر یا زود بر این افراد پست غلبه خواهید کرد و در مقابل شما شکست خواهند خورد اما اگر از طرف دوستان باشد به این نشانه است که اطرافیانتان سبب عقب ماندگی شما خواهند شد و عقل منطق و قدرت تصمیم گیری را از شما خواهند گرفت.

 

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب بی ادبی ، بی تربیتی ، بی حرمتی

 

تعبیر خواب مسخره شدن توسط پدر

علامه مجلسی می گوید:

اگر ببینی توسط پدر خانواده مسخره می شوی و به شما میخندند نیکوست و تعبیرش شادمانی و رضایت در زندگی است.

 

تعبیر خواب مسخره کردن + تعبیر خواب مسخره شدن توسط دیگران
تعبیر خواب مسخره کردن + تعبیر خواب مسخره شدن توسط دیگران

 

تعبیر خواب مسخره شدن توسط دیگران

مولف می گوید:

 • اگر دیدی نوزادان یا کودکان شما را به سخره گرفته اند و با صداهای بلند به شما میخندند دلالت بر این دارد که بخاطر حرف مردم از انجام کارهای مهم و سرنوشت ساز خود پشیمان می شوید و یا میتواند نشانه ی بزرگی از اراده و اعتماد به نفس ضعیف باشد
 • اگر ببینی پیرمرد و یا پیرزنی شما را مسخره کردند به این تعبیر است که در زمینه ی عشق شکست بزرگی خواهی خورد و از کسی ضربه میخوری که برایت عزیز است و جدایی اش برایت دردناک است.
 • اگر ببینی توسط زنان و یا دختران غریبه و بی دلیل مسخره می شود گرفتار زن برهنه و بدکاره در همین دنیا خواهی شد و ممکن است با یک لحظه غفلت آبرویت ریخته شود.

 

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب فحش دادن ، توهین کردن و ناسزا شنیدن

 

تعبیر خواب مسخره شدن توسط مرده

علامه مجلسی می گوید:

اگر ببینی مرده ای شما را تمسخر میکند به این تعبیر است که اهداف یا آرزوهایی را در حال حاضر دنبال میکنید که احمقانه هستند و هیچوقت به آن ها نخواهید رسید

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۴ دیدگاه ها

 1. سلام بنده خواب دیدم توی خونه ام زمانی که من خونه نبئپودم افرادی از آشنایان همسرم اومدن و زیاد ریخت و پاش و کثیف کاری کردن داشتم خونه رو تمیز میکردم که دیدم یه حجم زیادی تیکه های بزرگ مرغ از شب قبل روی زغال باقیمونده و سوخته باز دیدم که یه شیر بزرگ رو هم زنده زنده کباب کرده بودن اون شیر زنده بود و همه پشمش سوخته بود و گوشتش کاملا پخته بود ترسی. اومد سراغم و داشتم با خودم میگفتم اگر این شیر خوب بشه با این بلایی که سرش اوردن همه رو با چه خشمی تیکه. و پاره حواهد کرد یه خانم دیگه هم اونجا بودن و مثل من لباس میشست به اون خانم گفتم این چند نفر مگه چقدر کباب میخواستن که این همه اش باقی مونده و اینحوری سوخته رفتم به شوهرم بگم که چرا این کارا رو کردن دیدم پسر خاله شوهرم یه روسری منو به سرش بسته و همراه با خواهر شوهرم ما رو مسخره میکنن میخواستم با شوهرم حرف بزنم و بگم این کارا چیه که دیدم نشسته کنار پسر خاله اش و جوری که انگار مشغول. سجده و مراقبه است ولی نمیخواد حرفای منو گوش بده میخواستم بدونم. تعبیر این خواب من. چیه؟ ممنونم از اینکه به من کمک میکنید

 2. سلام من خواب دیدم که یه صحبت تلفنی خیلی مهم دارم و هنگام صحبت کردن خواهرم داره منو مسخره میکنه

 3. سلام خواب دیدم مادرم که فوت شده اند خیلی عصبانی است و به من می گفت دارند خون من را مسخره می کنند تعبیرش چیست با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا