مد و زیباییآرایش و زیباییزیبایی صورت و ناخن

آرایش صورت با رنگ موی مشکی

3.7/5 - (4 امتیاز)

   آرایش صورت با رنگ موی مشکی 

رنگ موی شمکی یکی از پرطرفدار ترین رنگ موها در بین ما ایرانیان است.آرایش کسانی که دارای رنگ موهای تیره هستند باید با موهایشان هماهنگی لازم را داشته باشد تا صورتی جذاب داشته باشند .در ادامه در نماگرد شما را با آرایش صورت با رنگ موی مشکی آشنا می کنیم .

آرایش صورت با موهای مشکی
آرایش صورت با موهای مشکی

نکته های آرایش صورت با موهای مشکی 

رنگ مشکی به عنوان رنگ مکمل  به حساب می آید. پس کسانی که دارای رنگ موهای مشکی هستند می توانند از بسیاری از رنگ ها استفاده کنند.

 

آرایش صورت با موهای مشکی
آرایش صورت با موهای مشکی

رنگ رژلب برای موهای مشکی 

خانم های که دارای موهای مشکی هستند باید از رنگ رژلب های غلیظ تری مانند قرمز ،قهوه ای استفاده کنند.اگر دارای پوست سفید و موهای مشکی هستید بهترین گزینه برای انتخای رژلب رنگ قرمز است ولی اگر دارای پوست تیره هستید از رژلب های بنفش و شرابی استفاده کنید.اگر دارای موهای قهوه ای روشن دارید از رژلب و رژگونه گلبهی استفاده کنید.

نوشته های مشابه

 

آرایش صورت با موهای مشکی
آرایش صورت با موهای مشکی

سایه چشم برای موهای مشکی 

اگردارای موهای مشکی و چشم های مشکی هستید  بهترین رنگ سایه چشم برای شما سایه چشم های دودی است که جذابیت چشم هایتان را چندین برابر میکنند و با رنگ موهایتان هماهنگ دارد.خانم هایی با مو های تیره که چشم های قهوه ای دارند می توانند از هر سایه ای با هر رنگی استفاده کنند. آن دسته از خانم ها که چشم های سبز دارند با سایه بنفش و خط چشم دودی عالی می شوند. بعد از این مراحل بهتر است بقیه صورتتان را طبیعی و بدون آرایش بگذارید و فقط کمی برق لب بزنید.

 

آرایش صورت با موهای مشکی
آرایش صورت با موهای مشکی

رژگونه برای موهای مشکی 

رنگ های صورتی گرم، قهوه ای مایل به صورتی و برنز، برای گونه ها و لب های افرادی با مو ی مشکی بسیار زیبا خواهد بود. این نوع از آرایش مو ی مشکی را امتحان کنید: به گونه ها رژ گونه ی برنز بزنید و تا چشم ها آن را ادامه دهید. بعد از آن روی استخوان گونه رنگ صورتی گرم بزنید. برای انتخاب طیف رنگ های قرمز باید دقت کنید؛ خانم هایی با مو های تیره باید رنگ سرخابی را انتخاب کنند. اگر می خواهید رژ قرمز بزنید، باید این قانون کلی را در نظر بگیرید که بهتر است گونه ها و آرایش چشم هایتان کم رنگ باشد تا با رنگ غلیظ لب ها متعادل شود. همچنین برای آرایش درست ابرو نیز باید آنها را یک تا دو درجه از موها روشن تر کرد تا چهره را ملایم تر کنند.

ارایش کسانی که  پوست سبزه  دارند را ببینید .

 

آرایش صورت با موهای مشکی
آرایش صورت با موهای مشکی

  رنگ ومدل ابرو برای موهای مشکی

برای رنگ موی مشکی مدل ابرو های پهن و تیره زیاد جالب به نظر نمی رسد پس بهتر است ابروهای خود را یکی دو درجه روشن کرده واگر خیلی پهن است انها را کمی نازک کنیم.تا زیباتر به نظر برسید

هایلایت موهابرای آرایش صورت 

آگر موهای شما دارای هایلایت است علاوه بر زمینه موها هایلایت ها را نیز در نظر بگیرید.خانم هایی با مو های تیره که هایلایت بلوند دارند می توانند آرایشی با ته رنگ صورتی انجام دهند که این کار در خانم های چشم قهوه ای با هایلایت قرمز بهتر به نظر می رسد.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا