اخباربیماری ها و راههای درمانپیشگیری از بیماری

بیوگرافی و آدرس مطب و شماره تلفن دکتر موید علویان مهمان برنامه خندوانه

4.3/5 - (7 امتیاز)

خندوانه یکی از پر تماشاترین برنامه های تلوزیونی شبکه نسیم است که اکثر ایرانی ها دنبال کننده همه قسمت های این برنامه هستند.

دکتر سید موید علویان رئیس شبکه هپاتیت ایران امشب نهم آذرماه 1397 مهمان برنامه خندوانه است. در این مطلب قصد داریم شما را با بیوگرافی دکتر سید موید علویان آشنا سازیم.

دکتر سید موید علویان
دکتر سید موید علویان

 

به گفته دکتر علویان، بیشترین تعداد پیوند کبد در خاورمیانه در ایران است و هزینه یک پیوند کبد در ایران حداقل 120 میلیون تومان هزینه دارد. این هزینه بسیار بیشتر از این مقدار است یعنی نزدیک به یک میلیارد تومان که با سوبسیدی که دولت برای هر عمل میدهد هزینه عمل جراحی کبد 120 میلیون تومان می شود

به گفته دکتر علویان عوامل موثر در از بین رفتن کبد میتوان به هپاتیت، چاقی، کم تحرکی، مصرف زیاد مواد قندی نوشابه، مصرف فسد فودها با چربی های مضر و مصرف الکل ها و استرس اشاره کرد و یکی از معمترین راههای حفظ سلامت کبد، ورزش است.

دکتر سید موید علویان
دکتر سید موید علویان

پروفسور موید علویان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و رئیس مرکز تحقیقات گوارش و کبد رئیس مرکز خاورمیانه ای بیماری های کبدی از طرف فرهنگستان علوم پزشکی به عنوان دانشمند برتر دهه اخیر انتخاب گردید.

186.400 مبتلا به بیماری هپاتیت سی در ایران وجود دارد که ایران یکی از کشورهایی است که در قراردادهای بین المللسی تا سال 2030 (یا 1410) تصمیم گرفته که تا این سال بیمار هپاتیت سی نداشته باشد و مورد جدید هپاتیت بی نیز نداشته باشد. هپاتیت سی درمان قطعی دارد که در ایران این درمان وجود دارد. رنگ این بیماری شال سبز است.

بیوگرافی و آدرس مطب و شماره تلفن دکتر موید علویان مهمان برنامه خندوانه
دکتر سید موید علویان شال سبز هپاتیت

پروفسور علویان بعنوان یکی از چهره های برتر منطقه و جهان در عرصه مبارزه با بیماری های کبدی بخصوص انواع هپاتیت ها در طول دهه گذشته با فعالیت های گسترده و فرهنگ سازی و تولید دانش در حوزه این بیماری ها نقش موثری در کاهش این بیماری ها و شناخت آن داشته اند.

با حضور جناب دکتر علویان در برنامه خندوانه بسیاری از ایرانیان به دنبال آدرس مطب دکتر علویان و یا شماره تماس ایشان هستند تا مشکل خود در مورد کبد را با ایشان در میان گذاشته و از ایشان برای مشکل خود مشورت بگیرند و وقت ویزیت بگیرند.

دکتر سید موید علویان
دکتر سید موید علویان

آدرس مطب و شماره تلفن دکتر سید موید علویان

آدرس مطب ۱ : تهران – منطقه ۳ – ملاصدرا – نبش خیابان شیخ بهایی – بیمارستان بقیه ا… – ک.پ : ۱۴۳۵۹۱۵۳۷۱

تلفن مطب : ۰۲۱۸۸۰۵۰۴۴۱

 

تهیه و تنظیم: نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا